Перейти до змісту

Робота


ZeroOne

Рекомендовані повідомлення

Дикість....але є і + і - в заводі, навіщо докатувати про те да се. Потрібно бути людиною діла - взяфф гвинтіффку, застрелифф німця, - отримавафф медальку. Або взяфф ізоленту, замотафф дротікі - отримав зарплату. Це я до того, що якщо не фарт бешений в пошуку роботи, то про всяк випадок є і завод. Травматизм присутній всюди, за оффісним столом, на дорозі І в більшості по необережності.

1. Можливість працювати до пенсії.

2. Ріст платні. (Якщо не лінуватися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Можливість працювати до пенсії.

2. Ріст платні. (Якщо не лінуватися).

Якщо працювати так: Zibers.jpg, то є шанс дотягнути до пенсії. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо не таємниця, ким ти там працюєш?

Будемо думати, що таємниця.

Тут на форумі таємниця, а в неті інфа висить. ;)

ihor.jpg

Ігор - начальник відділу інформаційних технологій. Освіта: "Магістр прикладної лінгвістики" (червоний диплом), Волинський державний університет імені Лесі Українки. Хоббі: автомобілі, комп'ютери, книги (фантастика). IQ - 150. Флегматик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б нікому нерадив туда соватись, там хуже ніж в концлагері під час другої світової, я там ледь 5 місяців витримав і звільнився.

А скільки платили? В принципі якщо якась одномонітна тупа робота да не треба нагружати мозгі і намано платять я б подумав.

За липень мій знайомий який там працює отримав 950 грн на руки, а взагалі нарахували 1200, різницю вирахували в всякі там фонди-х**онди, а працює він там не на спец операціях, з шкідливими речовинами діла немає, ті хто мають получають на 50 грн більше, але воно того неварте, я коли там працював бачив на свої очі як здоровому, у відмінній фізичній формі пацану який працював на СВЧ пайці стало х**ово і він втративши свідомість поміняв вертикальне положення свого тіла на горизонтальне. Вот так то, так шо якшо туда підеш неставай на всякі там спец операції, здоровя дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну... Нормально! Даже очень нормально

Вот в фотакоме саппортеру и то меньше платят. Так сравни какие уровни квалификации и знаний и там и там нужны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Boss

Молодець. Інтернетом вмієш користуватися. І знаєш, що на форумі робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...