Перейти до змісту

Монітор ТФТ і відеокарта


Рекомендовані повідомлення

Зупинився на таких варіантах

Монітор (біля 290 у.е)

Samsung 940BF TFTSilver

або

Samsung SM 205BW TFT

Відеокарта (біля 130 у.е.)

VC Asus PCX EAX1650PRO Gamer Edition 256DDR3, TV/DVI, PCI-E

(VC Gigabyte RX1650PRO 256DDR3, TV/DVI, PCI-E)

або

VC GigaByte GeForce FX7600G PCI-E 512,128bit,TvD,Fan,

(Ще питання на засипку: що краще взяти 512 ДДР2 чи 256 ДДР3 (мається на увазі оперативка відеокарт))

Особливо буду вдячний за детальні огляди та тести продуктів.

Свої варіанти бажано вказувати з зазначенням цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(Ще питання на засипку: що краще взяти 512 ДДР2 чи 256 ДДР3 (мається на увазі оперативка відеокарт))

ІМХО, 256 ДДР3 краще. для відеокарт даного класу кількість памяті не настількі важлива, а ціна може відрізнятись суттєво. Тим більше це не тільки моє ІМХО, на 3днюз проводили тести і вирішили, що 512 Мб оперативки часто ставляться на відеокарти з слабким чіпом просто для залучення покупців, які часто купляються на обсяг пямяті, але не зверають увагу на чіп.

Якщо мене не підводить память, то оперативна память (ги, каламбур <_< ) використовується відеокартами в основному для зберігання текстур. так що це не критичний параметр, більш важлива частота (і таймінги оперативки (так, без тавтологій :blink:) і частота чіпа...

Млін, щось букви лягають не рівно, вибачайте :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монітори Гнусмас - мають одну перевагу - піксельна політика - 3 роки гарантії на кожен піксель.

я б взяв широкоформатний Samsung SM 205BW TFT - всі сучасні програми ігри фільми тощо.. підтримують такі розширення..

з приводу відеокарти Lu4№)k правий.

але якщо ти вже націлився на 20" монітор .

то візьми такий варіант відяхи як - 8800GTS - ~$350 . GeForce 7950GTX - ~$250

тоді точно не програєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, 256 ДДР3 краще. для відеокарт даного класу кількість памяті не настількі важлива, а ціна може відрізнятись суттєво. Тим більше це не тільки моє ІМХО, на 3днюз проводили тести і вирішили, що 512 Мб оперативки часто ставляться на відеокарти з слабким чіпом просто для залучення покупців, які часто купляються на обсяг пямяті, але не зверають увагу на чіп.

є варіанти з однаковим GPU, але з різною пам'яттю. В такому випадку я б радив взяти 512 DDR2 , а не 256 DDR3. Багато нових ігр мають текстури великого розміру, які для нормальної ноботи повинні зберігатись в відеопам'яті. І досить часто 256 метрів буває вже не досить. Наприклад в Сталкері.

В мене зараз GeForce 7950GT 512Mb. ІМХО оптимальний вибір за свої гроші. Хоча при нагоді обов'язково заміню на GeForce 8800GTS 640Mb

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Однозначно DDR3 256Mb лутше!!! она будет лутше работать с такими видеокартами (имею ввиду средний класс) те 512 метров все равно использоваться не будут, а если и будут то процессoра видяхи не хватит на такие игры, только в тяжелых режимах используеться 512 метров (к примеру сталкер на полном динамическом освещении и всех настройках на максимум будет использоваться 512 метров, но для таких настроек никак не хватит видяхи 1650Pro или 7600GT). так что лутше меньше но быстрее!!! присмотрись к видяхе 1650XT это конкурент 7600GT.

"І досить часто 256 метрів буває вже не досить. Наприклад в Сталкері."

-

--

---

сравни видяху x1950Pro c 256Mb и 7600GT c 512Mb, и кто больше в сталкере на максимуме кадриков выдаст?!!! так что 512 метров в видяхах такого класса это изврат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але якщо ти вже націлився на 20" монітор .

то візьми такий варіант відяхи як - 8800GTS - ~$350 . GeForce 7950GTX - ~$250

тоді точно не програєш.

Це ясно але ціна в два рази вища... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сравни видяху x1950Pro c 256Mb и 7600GT c 512Mb, и кто больше в сталкере на максимуме кадриков выдаст?!!! так что 512 метров в видяхах такого класса это изврат!

порівняв ... з пальцем :)

Для тих хто в танку, виділю фразу з першого речення мого попереднього посту. Читаємо уважно:

з однаковим GPU, але з різною пам'яттю
І рівняємо для прикладу 7800GT 256Mb і 7800GT 512Mb

Якщо з англійською мовою все гаразд, то тест і висновки читаємо тут:

http://www.pureoverclock.com/review.php?id=33&page=1

Кому лінь читати все -- ось кілька цитат

про F.E.A.R.:

The average frame rates for both cards are as follows:

256MB: 12.9 fps

512MB: 24.6 fps

That’s a 90.7% increase!

Про розмір текстур:

We saw that most games in medium to high quality settings used far more than 256MB to hold all the texture data, and so the overspill is already happening – you do need 512MB of VRAM to hold all the texture and geometry data in VRAM.

З тестів видно, що різниця є в нових іграх, особливо в "тяжких" режимах і при великій роздільній здатності.

А я так думаю, що зараз відео-карти беруться не для того, щоб в Quake II грати. А на моніторі 19" гра з роздільною здатністю відмінною від 1280х1024 також виглядає досить дивно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...