Перейти до змісту

Робота в інтернеті


andri4uk

Рекомендовані повідомлення

Розповсюдження інформації в інтернеті, робота на сайті компанії. Вільний графік роботи ,ніяких навиків непотрібно зі всім розберетесь в процесі виконання. Гарантія оплати. За детальнішою інформацією прошу писати на мій мейл: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Розповсюдження інформації в інтернеті, робота на сайті компанії. Вільний графік роботи ,ніяких навиків непотрібно зі всім розберетесь в процесі виконання. Гарантія оплати. За детальнішою інформацією прошу писати на мій мейл: [email protected]

uppppppppppppppppppppp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповсюдження інформації в інтернеті, робота на сайті компанії. Вільний графік роботи ,ніяких навиків непотрібно зі всім розберетесь в процесі виконання. Гарантія оплати. За детальнішою інформацією прошу писати на мій мейл: [email protected]

uppp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пахне баном, так як ніякої інформації точнішої немає.

А текст оголошення 1 в 1 зі всіма оголошеннями розводу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

uppppppppp

Пахне баном, так як ніякої інформації точнішої немає.

А текст оголошення 1 в 1 зі всіма оголошеннями розводу.

Cмішні ви хлопці )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судячи з назви мила топікстартера, робота полягає в рекламі послуг всіми нами коханого ПривЄтбанка і залученні нових клієнтів. ТС, не кажи, що я неправий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так і є. З огляду на те, як українці довіряють банкам, і як банки люблять збагатитися за рахунок людей, не уявляю навіть можливості, щоб щось заробити тут, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Саме так і є. З огляду на те, як українці довіряють банкам, і як банки люблять збагатитися за рахунок людей, не уявляю навіть можливості, щоб щось заробити тут, на жаль.

Ну це чисто ваша думка але насправді якщо серйозно цим занятись це буде досить непоганим підзаробітком. Головна проблема це відношення до цієї роботи. Якщо не лінуватись, як більшість людей робить, а працювати 1-2 години в день як вам і пояснюють, то з цього буде толк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не лінуватись, то можна двірником на 3-рьох участках працювати(грубо 1000грн х 3, якщо не більше ) і також буде толк) і здається покраще ніж промоутером)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спамерством займатись? І де відповідь на питання: ЯКА ОПЛАТА?

раніше було 10грн. за кожну людину яка оформить собі картку (Вам дають щось типу реф.номера,щоб визначити що людина зареєструвалась саме через Вас)

10грн - це за прості картки (ЗП,миттєва і тп.) за інші картки більше платили. Бонус платили вчасно, на картку. Перевірено на собі, тобто, замовив картку собі,та декільком знайомим,тим кому дійсно в цей час вона була потрібна,картки замовлялись самі звичайні... і людям не прийшлось бігати в банк,а тільки прийти та отримати картку в відділенні яке найбільш їм підходило,і мені було добре - і людям зробив послугу і пару гривень від привата приємно також (особливо приємно що від привата,і в двічі приємніше шо не я їм заплатив а вони мені))). Все вищесказане,було зроблено не з метою отримання додаткового прибутку,а від нефіг делать і перевірити чи дійсно працює...а в цілому,робіть висновки 1 картка - 10грн., 10 карток 100грн. скільки треба спама розіслати щоб 10 чел в день повелось, і друге питання в кого ще не має картки привата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...і друге питання в кого ще не має картки привата?

Шукай далі, whois, в мене вже три! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Шукай далі, whois, в мене вже три! :lol:

в мене 4 привата, і жодна з них не "кредитка" :_08:

аппппп

апппп

аппппп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...