Перейти до змісту

Електротехнічне обладнання будь-якого типу


Asbarik

Рекомендовані повідомлення

Київське підприємство ТОВ"Альянс енерготрейд" відкрило в Луцьку філіал для обслуговування західного регіону. Офіс зі складом на вул.Ковельська 124. В асортименті Кабельно-провідникова продукція, світильники, лампи, щити, прожектори, автоматичні вимикачі, гофротруби та багато всього іншого. Марки виробники зі світовим ім'ям: ІЕК, Osram, Нордкліф, Люмен та інші.

Я Віктор, менеджер з продажу, мій телефон (050) 441-71-85, або робочий 72-73-92. Звертайтесь, буду радий співпраці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов в прайсі пару помилок на позиціях ВВГ і ПВС, там ціни трохи переплутані. В будь-якому разі телефонуйте по будь яких питаннях! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заявки можна відправляти по адресі [email protected] з поміткою "Заявка для Віктора"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можливо якщо рівняти з варшавським ринком, то да, допускаю що там китайський кабель може бути дешевше... Знову ж таки, питання у якості виготовлення, та довговічності продукції! Для тих хто це цінує, не думаю що різниця в 15-20 копійок суттєва. Вирішувати вам :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прайс з виправленими цінами на ВВГ і ПВС

Прайс Лист Альянс енерготрейд.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Альянс Енерготрейд вітає всіх з Новим роком та Різдвом! :0050: В найближчий час планується поповнення складу, але разом з цим можливе подорожчання деякої продукції. Проте на все що завезено на склад в 2011 році ціна буде незмінною. Встигніть поки ще не розпродалось! Телефонуйте, запитуйте! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Прийла весна, пора працювати! Склад поповнився, з"явились монтажні кабелі на складі ПВ3-1,5, ПВ3-2,5. ІЕК (автоматика, щити) як завжди в великій кількості і в наявності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

1. Так, ми платники ПДВ.

2. Прайс розміщений вище був складений на продукцію виключно завезену на склад при відкритті філіалу, на всю продукцію скласти прайс просто нереально, тому що в асортименті близько 40 000 позицій. Раджу телефонувати, запитувати!

3. Кого цікавить прайс на якусь конкретну групу товарів(кабель, світильники, ІЕК і т.д.) я зможу надати прайс виробників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і мені теж плз ціни на продукцію АВВ

Що ж це всі так АВВ собі хочуть?) Зовсім скоро в нас закінчаться переговори по отриманню офіційного дистрибюторства на продукцію Schneider. Якщо ви шукаєте насамперед якість, то це саме воно! А також можу сказати що по співвідношенню ціна-якість, ІЕК-гарна продукція Але клієнт завжди правий , ловіть прайс АВВ :yesmaster:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...