Перейти до змісту

Прийму в дар старенький системник


Дмитро Кінах

Рекомендовані повідомлення

Прийму в дар старенький системник який потрібний для встановлення Linux.

Власне потрібно тільки для того що вчу мову Ruby а на Windows на ньому програмувати дуже і дуже не зручно.

Встановлювати другою ОС також на хочеться так як в мене ноут. Я кілька раз пробував так робити ОС більше місяця не жила. постійно якісь проблеми з HDD.

Якщо в когось дома покривається пилюкою непотрібний старенький системник на якому можна було б завести Linux(наприклад, Ubuntu 9 версію) був би радий якщо поділитесь. монітор в мене є. клаву і миш теж знайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мм, а халявный ВиртуалПС не поможет?

А як думаєте? на віртуалці по вашому приємно працювати? я пробував....невразило. в мене ноут з 2ГБ ОЗУ. коли один 1ГБ бере ОС + нет + музика + ше якась фігня то на саму віртуалку залишається маловато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думаєш на старенькому системніку буде (який до речі має стояти в когось, дома пилюкою припадати, і який тобі даром віддадуть) буде зручно працювати під лінуксом, тим паче убунто ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти думаєш на старенькому системніку буде (який до речі має стояти в когось, дома пилюкою припадати, і який тобі даром віддадуть) буде зручно працювати під лінуксом, тим паче убунто ?

хотілося б в це вірити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуууу, как тебе сказать

это смотря что делать

ты на линуксе что делать будеш? Иксы пускать? раровские пароли ломать?

или в консоли работать?

если в консоли то загрузка виртуальной машины будет 0.1%

а коннектится к ней будешь удалённо, через путти :) чтобы привыкать

+ для экспериментов удобно, сделал снапшот диска, и откатывайся к нему в любое время

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нуууу, как тебе сказать

это смотря что делать

ты на линуксе что делать будеш? Иксы пускать? раровские пароли ломать?

или в консоли работать?

если в консоли то загрузка виртуальной машины будет 0.1%

а коннектится к ней будешь удалённо, через путти :) чтобы привыкать

+ для экспериментов удобно, сделал снапшот диска, и откатывайся к нему в любое время

да я все розумію.....просто ну ніяк в мене не складається справа з 2-ма ос на одному ПК(немає різниці чи це віртуалка чи повноцінна паралельна ОС). от хотілось мати під рукою системник на якому можна буде вчитись і експериментувати.

на даному етапі системник потрібен для того щоб працювати в консолі і Rails Server підняти для тестування майбутніх веб додатків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ноут з 2ГБ ОЗУ. коли один 1ГБ бере ОС + нет + музика + ше якась фігня то на саму віртуалку залишається маловато

:D

ти збираєся програмувати чи "слухати музику, шаритись в неті і займатися якоюсь фігньою" ?

а взагалі то після недавнього потопу в тайвані вінчестери серйозно подорожчали, такшо безплатно навряд чи вийде дістати...

підтримую віртуалку, зокрема віртуалРС від майкрософта досить легкий, зручний і потужний інструмент

або, як варіант повністю перейти на убунту =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser хотілось би мені глянути як ви користуєтесь ПК. в мене як мінімум працює 5-6 програм під час виконання основної роботи. Плюс з чого ви взялись шо я як ви виразились "шарюсь" в інтернеті? книжку по програмуванню читаю на англ. мові. що не ясно іду в Google транслятор + працює Конектіфі(прога яка роздає інет на ноут сестри) і так можна перераховувати і перераховувати, нарахунок музики то вона завжди грає тихо, для того щоб не заважати, а просто знімати напруження....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю ящик пива з твоєї сторони був додатковим мотиватором для дарування :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...