Перейти до змісту

Євробачення 2007


fantazy

Рекомендовані повідомлення

Я не можу зрозуміти, що Вам нікому не цікаво Євробачення ?

Чи ви всі дивились, але не відписуєте, бо топіка ще не побачив я ?

Як на мене, то Сердючка просто завела публіку. І пісня в неї не така і погана. :) Мені сподобався мотив. :)

Але ця "Молитва", то не сильно... Думав, що виграє Сердючка. :)

Хто ще не знає.

1. "Молитва"

2. Сердючка :)

3. Росія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ще не знає.

1. "Молитва"

Хто незнає, то повідомлю, що пісню "Молитва" виконала учасниця від Сербії. Так, що наступного року їдемо в Сербію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты знаешь, утром по воскресеньям народ не очень-то сидит в форуме :)

Да и приелось Евровидение уже. Наверное.

Мне оно больше напоминает конкурс "кто больше выдурится и сделает лучшее шоу", чем конкурс собственнно песен.

А такая поддержка Сердючки - для меня шок. Куда катится Европа? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да и приелось Евровидение уже. Наверное.

Мне оно больше напоминает конкурс "кто больше выдурится и сделает лучшее шоу", чем конкурс собственнно песен.

Це правда, я сам його не додивився :)

Але просто думаю кожному цікаво як виступила Сердючка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досмотрела Евровидение до конца. С 1 и 2 местом (Сербия и Украина) я согласна. Но Россия на 3 месте...это для меня было шоком...такая уже попсовая песня..ужас..я б на место Серебра поставила Колдуна (Белоруссия)!А Серебро куда-нибудь к ВеликоБритании, которая закрепилась на последних местах.

Кстати, кто после концерта смотрел на 1ОРТ прямой эфир с Малаховым??

В студии сидела наша Витренко. Смешно было слушать, когда русские хвалили Данилка, а Витренко сидела и обсирала его с головы до ног...

А вообщем, шоу по-моему получилось. Мне кажеться Сердючка просто подняла там всем настроение, чего больше никто не сделал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смердючку фтопку!

Які дибіли могли віддати стільки голосів за це "ВОНО"?!

почуствуй себя уникалом, всем нравится а ты особенный =)))

это то же самое что гнаць на клоуна что "у него дебильный красный нос, ну куда это годится, клоуна фтопку!!!"

пс: обрадую тебя тем, что в украине таких дебилов нет =))) украина не голосовала за сердючку =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

украина не голосовала за сердючку =)))

так Украина и не могла за нее голосовать...Страна участника имеет право голосовать за любую страну кроме своей..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теперь всем понятно, что Украина зе бест оф зе бест ... теперь, если мы на Евровидинье выпустим кого-то нормального (т.е. получше чем Данилко), то 1-е место обеспечено =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

украина не голосовала за сердючку =)))

так Украина и не могла за нее голосовать...Страна участника имеет право голосовать за любую страну кроме своей..

да что вы говорите, какая для меня это новость =))) я типа с сарказмом. дай нам волю мы б за нее все 13 баллов отдали =)))

так что по версии плюма, дебилов хватает везде. вот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теперь, если мы на Евровидинье выпустим кого-то нормального
- то этот нормальный абы в десятку попал. Европа требует шоу, и всякихмонстров, вампиров, гомо, лесби, трансов и т.д.... :)

Музыка Европу интересует в последнюю очередь.

И голосование несерьзное - всё идёт по блокам: Бывшая Югославия голосует за своих, Бывший СССР за своих, Балтика за своих, Скандинавия за своих, трудовая и эмиграционная диаспора - за представителей своих стран... Скучно.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, каждый за своих соседей...

Россия нам поставила 8, мы России - 7...и как сказал один из участников ночного шоу с Малаховым "..вы нам еще ответите за Севастополь"...

Даже не знаю чем теперь Украина сможет удивить Европу после Сердючки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и как сказал один из участников ночного шоу с Малаховым "..вы нам еще ответите за Севастополь"

Собака лает — караван идёт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yak dlya mene,to c'ogo roky Eurovision bylo ne navushchomy rivni!Ya duvulasya online po ineti,tomy shcho Italy ne bere ychasti v konkyrsi.Oformlennya meni vzagali ne spodobalos'.Vustypu bylu ne cikavi...A ot nasha Vera molodec'--na roslaboni.Na rahunok ryskih "monashok"--to zovsim ne spodobalus',yakis' perelyakani bylu!Ya navit' ne znajy chomy vugrala Serbia...Nichogo tam osobluvogo,na mojy dymky,ne bylo.Otaki to moi vrazhennya pro Eurovision 2007.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yak dlya mene,to c'ogo roky Eurovision bylo ne navushchomy rivni!Ya duvulasya online po ineti,tomy shcho Italy ne bere ychasti v konkyrsi.Oformlennya meni vzagali ne spodobalos'.Vustypu bylu ne cikavi...A ot nasha Vera molodec'--na roslaboni.Na rahunok ryskih "monashok"--to zovsim ne spodobalus',yakis' perelyakani bylu!Ya navit' ne znajy chomy vugrala Serbia...Nichogo tam osobluvogo,na mojy dymky,ne bylo.Otaki to moi vrazhennya pro Eurovision 2007.

Я тже так думаю, Андрій Данилко в першу чергу непоганий актор, і він себе зміг показати дуже добре в своїй ролі, і можна сказати майже виграв конкурс, з такім текстом пісні ніхто точно не зміг би бути на другому місці, головне прікольно і весело виступив, а не так нудно як більшість учасників.... :)

Таблиця результатів тут http://www.eurovision.tv/addons/scoreboards/2007/final.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переклад пісны сєрєбра

Это путь грязных денег. Да.

Все мои подружки готовы.

Мы легко это сделаем.

Я вижу, что ты пожираешь меня глазами…

Ты потратишь на меня все свои деньги,

Ты будешь моим!

Моя развратная задница крутится для тебя…

Малыш, знаешь, во мне

все еще живет секс-извращенка…

Положи свою вишенку на мое пироженое

И попробуй мой вишневый пирожок…

Судя по тексту, это была песня про блядей. 3-е место. Я удивлен, что так дорого оценили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наткнулся на интресную фразу про конкурс

Перемога сербської лесбійки над українським трансвеститом — це мегаполіткоректно

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально Вєрка виступала, хоча загалом, я був проти неї.

Сподобалась пісня в Литви, але це тільки мені, бо більше про неї ніхто і близько не згадує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, шо на Євробаченні перше місце заняла баба схожа на мужика, а друге мужик схожий на бабу biggrin.gif

А я за Колдуна голосував. Чось сподобався його виступ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне Россия воообще не понравилась...даже без перевода - тупая бредовая песенка с заежженым попсовым ритмом...Ну а перевод и вовсе добил =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернетом лавиноподібно поширюється інформація, що пісня «Молитва», з якою в Гельсінкі перемогла представниця Сербії Марія Шерифович, є... плагіатом пісні «Ndraja» албанської співачки Соні Малай. Ця пісня була великим минулорічним хітом, активно розкручувалася албанським музичним телеканалом My Music і тому дуже добре відома на Балканах. «Молитва» і «Ndraja» мають наскільки подібні мелодії, особливо приспіви, що навіть люди без особливого музичного слуху вловлять схожість. Пісню «Ndraja» можна послухати і побачити за адресою:

Якщо Албанія подасть судовий позов про плагіат, то чи часом не станеться так, що конкурс «Євробачення» наступного року доведеться проводити Києву?

Тим часом у ЗМІ триває буря, викликана результатами останнього конкурсу «Євробачення». Адже 14 iз 16 перших місць посіли представники Східної Європи. Коментатори з Заходу сходяться на думці, що східноєвропейський пісенний кітч з'їв милу західноєвропейську попсу, яка домінувала на конкурсах у ХХ столітті. Організаційний комітет конкурсу «Євробачення» від Мальти офіційно заявив: «П'ять чи шість» країн Східної Європи під час суботнього голосування подали не справжні результати голосування у своїх країнах, а вдалися до корпоративної корупції, віддавши найвищі бали своїм сусідам».

Співачка Ніколь, яка здобула єдину для Німеччини перемогу за всі роки проведення конкурсу, сказала в інтерв'ю німецькій газеті «Більд»: «Цілком очевидно, що країни Східної Європи кожного року вдаються до брудної гри з балами. Німеччина повинна вийти з такої гри». Славетний діджей Бі-Бі-Сі Пол Гамбаччіні заявив у програмі «Радіо 4», що минулої суботи щонайменше половина країн голосувала з політичних мотивів. Він порівняв «Євробачення» за брудністю з війною в Іраку та зазначив: «Британці повинні вивести своїх хлопців з обох цих клоак».

P.S.

На «Євробаченні» перше місце посіла баба, котра як мужик, а друге — мужик, котрий як баба. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще не пам'ятаю жодного Євробачення, після якого не залишилось би незадоволених і ніхто б не говорив про якісь мутки і провокації. Усе як завжди. Поговорять і перестануть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро Евровидинье в шоу трансвиститов превратиться. Сердючку на гильятину, сербку в сибирь! all`ok, чем те так уже серебро то насолило? Как по мне уж лучше слушать попсу с НАСТОЯЩИМИ девушками чем попсу с какимто педерастом с звездой встроенной в бошку. А колдун тезка Билана, и может его даже там родич какойто. А еще он говорят пахож на принцессу диану. так то парень пахож на тетку. Недалеко от сердючки бульбаш ушел)) и в целом выдержать хотя бы пять минут евровидинья это уже почти геройство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Respect ВерунцІ! Я посміхнувся і відчув пазітіффф тільки після її(його) виступу! І не треба її серьозно сприймати (потипу позор, ганьба і тд...), кумедний чоловічок який стібається і за це отримує левел! Я за нього дуже радий!!!

А мій преференс адназначна *БАЛГАРІЯ*, хоть дехто скаже косіво, плагіят...., Наша Руся тожжж під такий матіффф виступала! Да виступала-круто виступала! Можливо барабани такі самі але цей голосок ващеее андер))) Мітреле... Мітреле :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...