Перейти до змісту

Заруби в варік


silia

Рекомендовані повідомлення

Шукаю народ в якого є бажання вечорами поганять в фути доту чи тавер дефенси час від часу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі добавить хочу))) Якщо хтось ще хоче шото придложить нарахунок вара, то точно знайдете геймерів ось тут: http://warcraft3lutsk.flybb.ru/

А ідея івправду гуд!!! Сіля - респект :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тавер Дефенси з задоволенням, та і решту тоже =) тільки скажіть де гоцати? на сервері якомусь чи по локалці?і який Варік? в мене 1,18 Фрозен Трон (я не сильно дивлюсь за патчами, оновленням Варіка) але скажу одне я з великим задоволеням погоцавби....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граєм через прогу ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/HamachiSetup-1.0.1.5-en.exe

Пінгі до 300та але для стратегії не смертельно

Версія гри 1,21

Деталі в аську

ЗІ нема різниці який у вас провайдер, це не помєха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рекомендовал бы скачать новую версию. сайт www.hamachi.cc

ссылка на скачку текущей версии (ver 1.0.2.1, 977 KB):

http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.2.1-en.exe

в своё время активно пользовался ентой штукенцией.

как уже сказали, играть можно не зависимо от провайдера - тогда пинг будет в среднем 250-350.

а если от одного провайдера, то может быть в районе 50-60 (реально проверено)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тєла з клуба і нео1 і нео3 рубаються в доту на одесі(по моєму внет)))

чесно кажучи як зомбі - сам не граю в варік але бачу шо він а особливо дота це як нове народження христа))

зірвані башні а не люди))

але от для клуба хамачі думаю не актуално((

кста - я от подумав - скоро проведемо невеликий чемп із шашаликами і пивком в нео3 по доті - як ідея??)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дота це командна гра і біше 1ї повноціної команди в луцьку врятлі ща собереш

ЗІ нову версію не ставимо спецом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дота це командна гра і біше 1ї повноціної команди в луцьку врятлі ща соберешp
:):):D
гг - я тобі зберу команд 4...
Ви чьо ??? Народ заходите в клуб - VorteX, що біля Аверса і влюбий час юзаїте останню доту - хоч по локалці, а хоч в неті)) Ну ви росмішили 1 тіма, а то і 4))) Якщо комуто цікаво то вже був чемп по доті в якому приймали участь 6 тім, тай то це тільки самі опитні гоцали! А якщо збирати всіх підряд, то ... ОГОГО))) Кароч якщо когось цікавить чемп по доті, то дивіться ось тут: http://war3lutsk.narod.ru/ - там десь знизу є інфа і ссилка!

А нарахунок чемпу в Нео... то я впевнений, що полюбас тім назбирається))) ЗІ: ЗОВСІМ ЗАБУВ!!! В нас від Луцька вже навіть тіма в Київ їздила в доту гамать !!! :smile-zachot::):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім я придлагаю гру клан на клан мій клан KoD™ проти бажаючих по правилам Ваулт сіті - центру геймерів нашої України - правила на www.dota.org.ua

Тільки зараз трох нема чясу, до 20 - бо екзи тре здати в тому Палітєсі( але якшо хтось дуже хоче моя ася - 421482945, або моб 80636837611

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а что это за прога такая которую тут по сылке давали??. скачял мне она линейку нашла чо дальшэ делать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

разкажыте плиз что за прога та и как ею пользываца .. я тож поиграть хочю

Граєм через прогу ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Games/HamachiSetup-1.0.1.5-en.exe

Пінгі до 300та але для стратегії не смертельно

Версія гри 1,21

Деталі в аську

ЗІ нема різниці який у вас провайдер, це не помєха

и если нетрудно скинте игру в обменик или сылку дайте де скачять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч так: Скачуєш прогу з вишеуказаної ссилки!!! Далі звертаєшся до когось із нас (ну хто грає) для того, щоб спитати пароль і адрес нашої сеткі)))

А гру можна скачати на ЛМі вот: http://game.lutsk.ua/games/Strategy/Warcraft%20III/ - тільки нього патчити треба із 1.18 версії до 1.21 - це вже інша проблема, але якщо дуже треба то можу залити на ФТП патчі(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хто буде лабати ? Давайте сьогодні після 22:00 - падаїм в Хамачі)))

Легше через аську домовлятись. Меседжі в хамачі йдуть без звуку а зазираєш в нього не так то й часто.

Перед тим як хоч пограть просто стукаєш в аську парі чоловік а далі працює сарафанне радіо )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...