Перейти до змісту

Допоможіть вирішити


Рекомендовані повідомлення

Дістався мені від попереднього господаря тюнер(Globo 7010A) та супут.тарілка.

І ось останнім часом перестав стабільно працювати супутник Амос (де укр.канали).

Хотбьорд та Сіріус працюють стабільно.Дивишся Амос, бац пропав канал.

Часом допомагає переключення з супутника на супутник, але не завжди.

Ось і зараз Амос пропав.

В чому може бути проблема? Головки, тюнер?

Дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо канали з інших супутників показують нормально, то проблема скоріш за все або з diseqc (що найбільш вірогідно) або з головкою, ще може бути що посипався кабель від головки до diseqc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо головка - зрозуміло.А якщо з diseqc , то що робити?

Просто я в цьому чайник.:(

Як перевірити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо diseqc то купити новий і замінити. А саме краще домовитись зі спецами щоб під'їхали і самі подивились і зробили.

Перевірити ніяк тільки підкиданням завідомо справного, ще може бути варіант з кабелем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було таке. Дісек накрився. Якщо новий ставитимеш, ізолюй його від вологи! Зазвичай від води вони і перестають працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. diseqc краще щось назразок такого брати, тоді нічого ізолювати не треба і волога туди не потрапить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Дістався мені від попереднього господаря тюнер(Globo 7010A) та супут.тарілка.

І ось останнім часом перестав стабільно працювати супутник Амос (де укр.канали).

Хотбьорд та Сіріус працюють стабільно.Дивишся Амос, бац пропав канал.

Часом допомагає переключення з супутника на супутник, але не завжди.

Ось і зараз Амос пропав.

В чому може бути проблема? Головки, тюнер?

Дякую за допомогу.

У меня направление на спутники (ЮГ) закрывает пригорок и от Амоса самый слабый (из трех спутников) сигнал. Так вот он (сигнал) тоже бывает пропадает, в зависимости от погодных условий. У меня на "Опенбоксе Х800 " на пульте есть функция уровня сигнала, нажал - и видно каков уровень сигнала, а технически перенести выше антенну нет, тем более убрать пригорок, имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

коли я вперше ставив собі спутникову антену також були деякі приколи з Дісеком. Купив я його нового і щей тіпа крутого - так вот коли я його підключав то сигнал падав на 30 %, в результаті купив самого простого за 25 грн., засунув його в якості захисту в пластікову бутилку - все гуд! І подивись дуже уважно - може ще в кабелі короткі замикання є. Центральний провод ні в якому разі не повинен мати контакту з захистом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...