Перейти до змісту

Куплю пилосос


Рекомендовані повідомлення

Якщо є можливість, краще докласти і купити Зельмер з аквафільтром. На форумі хтось пропонував нові модель 919 ST (найповніша комплектація) за 1720 грн. Вартий на 120% своїх грошей!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порохотяг ZELMER 919.0 ST_ (аквафільтр, 1600Вт, 2,5л мішок, об'єм резервуару для збирання води 5л, об'єм резервуару для детергентів 1,8л, цифрове регулювання потужності, двигун Eco Power, позиція паркування, блокування роботи без мішка, функція прання, функція збирання води, сухе прибирання, функція миття будь-яких поверхонь, прибирання через аквафільтр , довж. шнура 5,6м., радіус роботи 9м, розміри ширина /довжина /висота[мм] 348/492/357/8,5кг, білий) - орієнтовна ціна 1800 грн, зараз немає.

Порохотяг Samsung VCC 6540 H3B (двохкамерна циклона система, система касетної фільтрації, фільтр НЕРА 11, передмоторний мікро фільтр, 1600Вт, всмоктування 360 Вт, об'єм - 1,4л , механічний індикатор, універсальна насадка 3-в-1, регулятор на ручці, радіус дії 9,2м, 253ш х 424 вх 283г мм /5,3кг, чорний) - 960 uah

Порохотяг ZELMER 2750.0 ST (1800 Вт, продуктивність 35 л/с, об'єм мішка для пилу 2.5 л, об'єм контейнера 2 л, цифрове регулювання потужності, сухе прибирання, 2 режими: циклон та класичний, відділення для аксесуарів, ручка для перенесення, система змотування проводу, довжина проводу 6 м, радіус дії пилососа 9 м, 5,7 кг, червоний)- 840 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки усім дякую за інформацію, я в роздумі, знайшов ось тут http://ibuy.com.ua/cgi/book.cgi?category=361&event=9&id=38047 Zelmer 919.0ST за 1641грн. Що скажете, варто там купувати чи ...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що скажете, варто там купувати чи ...?

Купував там недавно машинку для стрижки, все оперативно і без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки усім дякую за інформацію, я в роздумі, знайшов ось тут http://ibuy.com.ua/cgi/book.cgi?category=361&event=9&id=38047 Zelmer 919.0ST за 1641грн. Що скажете, варто там купувати чи ...?

Гарантия: 24 мес.

Український Зелмер дає 4 роки гарантії!

Цей бистріше всього привезений з Польщі, а польська гарантія в нас не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки усім дякую за інформацію, я в роздумі, знайшов ось тут http://ibuy.com.ua/cgi/book.cgi?category=361&event=9&id=38047 Zelmer 919.0ST за 1641грн. Що скажете, варто там купувати чи ...?

Гарантия: 24 мес.

Український Зелмер дає 4 роки гарантії!

Цей бистріше всього привезений з Польщі, а польська гарантія в нас не проходить.

На вашу думку, яка вірогідність того що він прослужить менше 4 років?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить як за ним доглядати.

У ньому багато деталей. Багато фільтрів, які необхідно після кожно прибирання чистити і промивати.

Деталі не крухкі, але десь трохи засильно не в ту сторону і ....

При використанні аквафільтра необхідно часто замінювати воду (я замінюю після прибирання кожної кімнати).

Але аквафільтр відразу помітно. Повітря після прибирання чистіше!!!

Годі вагатися! Якщо є фінансова можливість і трохи місця у помешканні - купуйте (махина ще та, значно більша коробка за коробку старого)! Тим більше гроші знецінюються, а пилосос допомагає підтримувати чистоту та здоров"я!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, майже вговорили, лишилось визначитись з продавцем та гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, майже вговорили, лишилось визначитись з продавцем та гарантією.

Що б потім разом сушити голову де купити нові фільтри (рано чи пізно замінювати їх буде потрібно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель відносно "свіжа". Здається 1-2 роки. Я користуюся майже місяць. Ціллю пошуку не задавався. Думаю, що такої моделі буде продано багато. Тому з часом і розхідники будуть добре постачатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоість є проблема з розхідниками в Луцьку?

та є ці фільтра,

я користуюсь цим пилесосом вже майже 2 роки і ніяких проблем :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

всім дякую, придбано тут http://ibuy.com.ua/cgi/book.cgi?category=361&event=9&id=38047, з доставкою під двері вийшло 1658грн, ціна бідльш ніж демократична, в порівнянні з іншими магазинами, доставили через 8 днів.

Турбощітка гребе як трактор, щітку від ковра не можна відірвати, вологе прибирання буду тестити трішки пізніше.

Тему можна завривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...