Перейти до змісту

Автомагнітоли


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

Хочу придбати автомагнітолку. Де краще?

Підкажіть на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі взяв PROLOGY MCD-600 з повнофункціональним блютус модулем. супер в дорозі - номер телефону набираєш з пульта магнітоли :D і звониш. а телефон в сумці в багажнику ;) супер зручно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де можна придбати б/в автомагнітолу, недорогу?....

Або де недорого роблять ремонт старих магнітол?

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо магнітолка відноситься до раритетних моделей думаю краще замінити на нову ніж ремонтувати :)

P.S. а на рахунок ПРОЛОДЖИ в порівнянні зі звучанням ПІОНЕРА - г**но рідкісне :)

доречі ти яку магнітолу б/в хочеш? (на СD чи касетах) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. а на рахунок ПРОЛОДЖИ в порівнянні зі звучанням ПІОНЕРА - г**но рідкісне

а з симфонічним оркестром ім. П.Чайковського і взагалі краще не порівнювати... бо ще подумають що меломан :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну що я вам можу скзаати...у пролоджі тільки один плюс-це ціна і всьо..ну ще може пару ненужних насправді наворотів.....

по звучанню-піонер канеха рулить ну і ше пару марок.....

от в мене піон стоїть і ніякий патіфон в його ціновій ктаегорії не переіграє по якості... от так от..а переслухав я не мало патіфончіків в машинах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

татата - гавно, бебебе - клас

якщо ти такий профі - то це чисто піонерські розмови. все треба вибирати індивідуально. мені наприклад пощастило, що брат цим займається, має свій невеличкий сервіс по автоелектриці.

робили так - їхали на склад, брали 4 мафони - пролоджі, дживисішнік, піонер і соньку (моделі не пам'ятаю - всі були приблизно по $250-300), ставили, слухали, клацали. пам'ятаю найсуперський звук був у jvc. але враховуючи що пролоджік не сильно був і гірше, а його блютус-модуль мені дуже сподобався, його й залишив. хоча це все суб'єктивно - мене влаштовує

врахуй що навіть в однієї марки по ціновому класу вироби значно різняться по якості. а дешевих не брали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...