Перейти до змісту

Потрібен завсклад-вантажник


paksivatova

Рекомендовані повідомлення

На постійну роботу потрібен завсклад - вантажник для обліку та видачі товару

Вимоги : знання процесів прийома, зберігання та обліку товару

Деталі за тел 098-344-90-11,095-200-15-33, skype paksivatovakatia , email [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно, вимоги є, а орієнтовною з/п навіть і не пахне )) напевно достойна ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно, вимоги є, а орієнтовною з/п навіть і не пахне )) напевно достойна ))

заробітна плата залежить від того,яке враження буде від Вас на співбесіді :0060:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо я прийду накачаний і в костюмі при краватці - то матиму 12000 грн зп?

А якщо прийду у майці і шортах без 50-см біцепсів - шансів у мене немає?

Що вантажити і обліковувати в принципі пофіг, хоча цілими днями кидати цемент в мішках за 1000 грн - кхм.. скромно змовчу.

Озвучте критерії Зп і умови праці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вимоги є, а приблизні графік роботи, вид товарів, ЗП яка?

графік роботи понеділок-п'ятниця 09.00-19.00 , субота 09.00-13.00 (субота зазвичай вихідний)

товари : сайдинг та водостічні системи

заробітна плата : від 1300 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало ЗП. Враховуючи, що комірник це відповідальність, а вантажник це тяжка праця. То ХОЧА Б від 2300. А краще 3000.

Інакше краще мести вулиці і ні за що не відповідати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало ЗП. Враховуючи, що комірник це відповідальність, а вантажник це тяжка праця. То ХОЧА Б від 2300. А краще 3000.

Інакше краще мести вулиці і ні за що не відповідати!

ЗП від 1300 не виключає можливості отримувати 2300 або й 3000

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало ЗП. Враховуючи, що комірник це відповідальність, а вантажник це тяжка праця. То ХОЧА Б від 2300. А краще 3000.

Інакше краще мести вулиці і ні за що не відповідати!

ЗП від 1300 не виключає можливості отримувати 2300 або й 3000

з/п від 1300 грн. - це скоріше 1350 )))), але навряд чи 2300 - 3000 грн.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРо відсотки мова не йшла. Чи це на "випробувальний термін" ЗП?

Вот мне стало интересно-как можно быть грузчиком на процентах? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРо відсотки мова не йшла. Чи це на "випробувальний термін" ЗП?

Вот мне стало интересно-как можно быть грузчиком на процентах? :blink:

чего непонятного... будут платить рубль с тонны... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как можно быть грузчиком на процентах?

Від кількості розвантажених ящиків :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п0пи3@Tь любители пришли, кому нужна работа - тот звонит или приходит, а кто сидит за кампом и на юпорн др0ч@т тому абы пальцы размять. Уверен на 100% что ниодин из вас абсолютно не заинтересован в этой работе. Хотите 3 куска получать? ради бога, приходите на собеседование обещаю лично зарплату в 3 тыс грн, только не на этой должности, только врядли вы справитесь.

Мы денег за выполненую работу никогда не жалеем, главное что бы работа выполнялась правильно и с желанием. Ищем мы не простого работягу отшельника на склад, а полноценного члена рабочего коллектива. :) кому интересно - вуаля, кто "воняет" по жизни, что в этой жизни ненайти нормальной работы а сам сидит за монитором днями и неприлагает никаких усилий - идите лесом, можете панским.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально ЗП замала... Я на даний час працюю на аналогічній роботі, тільки з простішою продукцією і маю 1800...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально ЗП замала... Я на даний час працюю на аналогічній роботі, тільки з простішою продукцією і маю 1800...

ще раз повторюю,ЗП від 1300 грн не виключає можливості отримувати 1800 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AlexeyValerevich, Відпрацювали вже своє вантажниками. Достатньо. Навіть на ті часи ЗП була пристойніша. Запропонуйте роботу на 3000+ грн. із чіткоописаними обов'язками і т.д.

Не в обіду буде сказано, але брати на роботу вантажника і оцінювати по

заробітна плата залежить від того,яке враження буде від Вас на співбесіді

Як мінімум не виховано. І безграмотно. Ви ж не топ-менеджера берете на роботу. Щоб оцінювати по співбесіді.

Я писав вище - завсклад - то відповідальність і досвід, і знання. Вантажник - груба фізична сила.

Якщо поєднати в одній особі - тоді ЗП (1000 мінімалки обов'язкових законом, при умові, що ви чесно оформляєте) а решта, за досвід, знання і вміння.

По співбесіді можна визначити чи він підійде чи ні. І явно не рівень ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в обіду буде сказано, але брати на роботу вантажника і оцінювати по

заробітна плата залежить від того,яке враження буде від Вас на співбесіді

Як мінімум не виховано. І безграмотно. Ви ж не топ-менеджера берете на роботу. Щоб оцінювати по співбесіді.

Оцінювати мене, "Як мінімум не виховано. І безграмотно."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вас особисто я не оцінюю, навіть не знаю, я оцінюю фірму/роботодавця.

А не того, хто це написав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Был тут давече на парочке фирм, где грузчики метал и цемент целый день тягали :))) теперь я понимаю обозленность некоторых. По сути нам нужен человек на склад который будет контролировать кол-во приехавшего товара и кол-во выданного товара, поддерживать чистоту и порядок на складе вот и всего. Когда приходят реально большие фуры товара то нанимается доп. рабочая сила. Приходите не стесняйтесь, паспорт отбирать не будем, денег требовать тоже не станем :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне питання: а "реально большие фуры" чим відрізняються від звичайних? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку завантаження й розвантаження фур, пiдтримка порядку впишеться в 2000грн зарплати, якщо до цього додати вiдповiдальнiсть за велику кiлькiсть дорогого товару на чималу суму, а також 1с облiк та знання компа- це реально потяне на 3000грн/мiс мiнiмум. А ви 1300 пропонуете, та ще й фахiвця з досвiдом хочете, смiшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одне питання: а "реально большие фуры" чим відрізняються від звичайних? :sq_ye:

мова йде про те,що може прийти на розвантаження 200-300 кг ,а може й кілька тонн :0066:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку завантаження й розвантаження фур, пiдтримка порядку впишеться в 2000грн зарплати, якщо до цього додати вiдповiдальнiсть за велику кiлькiсть дорогого товару на чималу суму, а також 1с облiк та знання компа- це реально потяне на 3000грн/мiс мiнiмум. А ви 1300 пропонуете, та ще й фахiвця з досвiдом хочете, смiшно.

аналізуючи дані по середній заробітній платі Державної служби статистики вважаю заробітну плату біля 2000 грн прийнятною для даної роботи

тим більше, що в нас склад не тисячі кв м,а 70 кв м :0087:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...