Перейти до змісту

Допомога в ремонті 2-х тактного двигуна


VovaForsag

Рекомендовані повідомлення

Порадьте майстра або фірму яка спеціалізується на ремонті 2-х тактних двигунів до бензопил та газонокосилок (трімерів) в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитай на старому ринку в залізному ряді. Там же їх і продають.

на старому ринку був, там продіагностували, почистили фільтра і сказали що мотор - а в таке вони не лізуть, треба шукати спеца :(

СЦ при магазині Профлайн, на розі Шопена і Волі, СЦ Ліс Сад на Дружби народів.

дякую. спробую звернутись, але думаю що вони тільки гарантійною технікою займаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гарантійною тоже мають займатись, але скоріш за все тільки тією якою торгує їх магазин.

п.с. ще є сервіс на Карбишева 1а тел. 29-54-05

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який девайс, і що з ним не так?

трімер "mastermax", був куплений в новій лінії 2 роки; тому, відповідно, гарантія закінчилась :wacko:

двигун не запускається, іскра на свічці є, фільтра почистили. на старому ринку сказали що напевно карбюратор - треба регулювати.

думаю треба ще продіагностувати поршневу групу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО. Можливо не все так критично?

1.Може бути бензин фіговий (стикався з тим, що бензопила окрім як на 95-му працювати небажала, навіть не запускалася (залив був 92-й)).

2.Невірно пропорцію мастила і бензину змішав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку дійсно, бензин поміняти, іншу свічку, карб не бажано крутити, бо легко збити настройку оптимальної суміші.

Як на мене варто поміряти компресію - компресометром,(провертати колінвал треба дреллю або гайковертом ) якщо <8-9 атм. - потрібно дивитись поршневу групу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй дрелькою завести, якшо заведеться-2т двигун...саме перше на що треба звертати увагу так це на компресію...даю 90% шо треба робити поршневу,думаю можна обійтися заміною кілець...але шоб впевнитися і лишній раз не лізти в мотор поміряй компресію.....ше варіант відкрутити свічку пару раз прокрутити мотор....залити пару грам бензину в середину, зручно шприцом, 5 мг достатньо буде...свічку назад і пробувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дефект знайдено.

відійшов контакт високовольтного проводу у люльці свічки. коли перевіряли іскру люльку виймали, дріт був прямий і контакт був; коли свічку закрутили - дріт згинався і контакт пропадав :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...