Перейти до змісту

Треба почистити ноутбук


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

Треба терміново почистити ноутбук Lenovo x100e. Збирався раніше таке зробити, але все часу не було, а вчора трошки на клавіатуру попало лікеру (грам 10-15), починають заліпати клавіші.

Порадьте якусь фірмочку з нормальними цінами і нормальним сервісом, щоб можна було сьогодні на протязі дня підвезти, щоб люди почистили і забрати відразу.

Раніше такі питання вирішував з mix_forever, але він десь пропав, тому і не знаю куди звернутися.

До речі, колега здав Олегу ноута місяців 2 тому в ремонт, а чоловік пропав, вже в "Глобусі" на кабінеті навіть вивіски немає, додзвонитись неможливо, ніхто не підкаже часом, де шукати того ноутбука?

З.І. Наперед вдячний за поради. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як на мене Мікс був кращим з тих всіх

ще кому я довіряю то це Дозер, 917913 його аська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше такі питання вирішував з mix_forever, але він десь пропав, тому і не знаю куди звернутися.

До речі, колега здав Олегу ноута місяців 2 тому в ремонт, а чоловік пропав, вже в "Глобусі" на кабінеті навіть вивіски немає, додзвонитись неможливо, ніхто не підкаже часом, де шукати того ноутбука?

Спробуйте зв'язатись з жінкою Мікса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK, дякую, вже зідзвонилися години 4 тому, домовилися про зустріч на післяобіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...