Перейти до змісту

Грядущий патч 0.6.6


difoto

Рекомендовані повідомлення

Чомусь з кожним патчем щось від чогось відрізають :( Як тільки маусоводи почнуть писати скарги на Типісятчотири поріжуть знову її :(, хайно наступний патч 0,6,7 вийде зі зміненою радянською гілкою. Я вже не знаю як можно гілку арт качати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Maus: на 0.2 сек уменьшена скорострельность 12.8см орудия, прочность уменьшена на 400 единиц;
  • ИС-7: прочность уменьшена на 50 единиц;
  • Т-30: прочность уменьшена на 50 единиц, на 10% увеличено влияние движения и поворота танка на разброс орудия, на 30% увеличено влияние поворота башни на разброс орудия;
  • Tiger II: прочность стоковой башни увеличена на 100 единиц;
  • Повышена доходность ПТ-САУ США M10 и M36;

та ладно, не всьо так погано :smile3:, зато тепер всі усілєнно почнуть качатись до Е100 :0066:

кстатє, вчора 2-а перших боя попав сразу на нову карту "Лінія Зігфріда", зачотна карта як на мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені от що цікаво ,Маус що, такий скорострільний ? що йому її урізали...

на рахунок Т-54, це був реально крутий середній танк, який навіть приймав участь в бойових діях в Афганістані (правда дещо іншої комплектації, їх кілька було, залежно від року випуску), так що, те що він мауса один на один порве, нічого дивного, маус важкий танк прориву мав би бути, і використовуватись тільки в супроводі СТ. так що, нема чого кричати що той чи інший танк винесе раз-на-раз іншого, танки різних класів вимагають і різного підходу до них :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...