Перейти до змісту

Луцький автозавод


Saniko

Рекомендовані повідомлення

Проводиться набір працівників на Луцький автомобільний завод.

Хто що знає про вакансії, з/п, умови праці, які вимоги по певних вакансіях і т. д. Чи варто влаштовуватись туди на роботу.

Хто може запропонувати інше місце роботи, розповісти щось про неї?

Будь-ласка поділіться інформацією. Буду дуже вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контора ще та...

Заніс резюме на 3 листах, рекомендації...

Ми Вам зателефонуємо...

Минуло 5 років... (ще досі "дзвонять")

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контора ще та...

Заніс резюме на 3 листах, рекомендації...

Ми Вам зателефонуємо...

Минуло 5 років... (ще досі "дзвонять")

:lol:

Знайома ситуація з Крумберт шубертом. Колись роки 5 тому заповняв анкету. позвонили через 4 роки.

Ждіть вам позвонять я 4 роки чекав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цiкавить: xто що мoже розказати пo автозаводу, xтo мoже запрoпoнувати iншу роботy?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контора ще та...

Заніс резюме на 3 листах, рекомендації...

Ми Вам зателефонуємо...

Минуло 5 років... (ще досі "дзвонять")

:lol:

а мене самі знайшли, самі видзвонили, без резюме і рекомендацій. Звільнилась і ще протягом року видзвонювали.

Років так 2 назад була 2,500 грн, іноді 3,000. Різні премії бували.

Але ну нафіг, як в тюрмі (скрізь решітки на вікнах, забори, нічого з собою не можна занести, а потім винести. Навіть, їжу). Строго по годинам заходиш, виходиш, їсиш, куриш, в туалет ходиш, скрізь контроль, перевірки. Бррррр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контора ще та...

Заніс резюме на 3 листах, рекомендації...

Ми Вам зателефонуємо...

Минуло 5 років... (ще досі "дзвонять")

:lol:

Я теж в шоці!

І чому вони не перетелефонували, тимпаче, що вакансій в них море, адже як тільки довбанула криза вони скоротили мало не 80% штату.

2 ТС

Тема "ніачьом".

Якщо ти знаєш, що проводиться набір, то хоча б уточни по яким спеціальностям, а відштовхуючись від цього тобі зможуть щось сказати. І взагалі 80% інфи в відділі кадрів самого автозаводу, ледацюга. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти знаєш, що проводиться набір, то хоча б уточни по яким спеціальностям, а відштовхуючись від цього тобі зможуть щось сказати. І взагалі 80% інфи в відділі кадрів самого автозаводу, ледацюга. :)

Попрошу без образ!

Говорю яка ситуація була в мене персонально, а що Ви шановний собі думаєте можете залишити при собі!

Пи.Си: працю всі 5 років не на автоколхозізаводі і дуже радий, що туди не потрапив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років так 2 назад була 2,500 грн, іноді 3,000. Різні премії бували.

Фігасє... :blink: це в якому відділі? На якій посаді?

2500-3000 грн це зарплата, яку зараз чистими отримують такі посади, як начальник конструкторського бюро чи начальник технологічного бюро.

Молоді спеціалісти (інженери конструктори та технологи) після ВУЗів отримують трохи більше 1000 грн. Але це не погана робота, щоб здобути певний досвід.

Про скорочення під час кризи Mr. Ves правду каже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти знаєш, що проводиться набір, то хоча б уточни по яким спеціальностям, а відштовхуючись від цього тобі зможуть щось сказати. І взагалі 80% інфи в відділі кадрів самого автозаводу, ледацюга. :)

Попрошу без образ!

Говорю яка ситуація була в мене персонально, а що Ви шановний собі думаєте можете залишити при собі!

Пи.Си: працю всі 5 років не на автоколхозізаводі і дуже радий, що туди не потрапив

Безмежно за Вас радий, от тільки фраза на яку Ви ніби відповіли адресована не Вам, так що спочатку читаємо, а потім пишемо, ага ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років так 2 назад була 2,500 грн, іноді 3,000. Різні премії бували.

Фігасє... :blink: це в якому відділі? На якій посаді?

2500-3000 грн це зарплата, яку зараз чистими отримують такі посади, як начальник конструкторського бюро чи начальник технологічного бюро.

Молоді спеціалісти (інженери конструктори та технологи) після ВУЗів отримують трохи більше 1000 грн. Але це не погана робота, щоб здобути певний досвід.

Про скорочення під час кризи Mr. Ves правду каже.

в нас маляри біля 4 іноді навіть до 6 тис. дотягували, якшо по вихідних виходили. Ну так було до кризи. Я не повню як відділ, малярка в народі. Так, ще й молоко давали. А якшо ржавчину на автобусі чи тролейбусі замалюю, щоб не було помітно, то ще могли і премію дать))

Субота був обов'язковий робочий з подвійною оплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти знаєш, що проводиться набір, то хоча б уточни по яким спеціальностям, а відштовхуючись від цього тобі зможуть щось сказати. І взагалі 80% інфи в відділі кадрів самого автозаводу, ледацюга. :)

Попрошу без образ!

Говорю яка ситуація була в мене персонально, а що Ви шановний собі думаєте можете залишити при собі!

Пи.Си: працю всі 5 років не на автоколхозізаводі і дуже радий, що туди не потрапив

Безмежно за Вас радий, от тільки фраза на яку Ви ніби відповіли адресована не Вам, так що спочатку читаємо, а потім пишемо, ага ;)

цитата мого посту, а значить я і сприйняв це як камінь в свій город...

і не треба думати, що хтось розумний, а хтось дурний, я про переоцінку власних можливостей (думаю натяк зрозумілий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, гражданина, ты туда не ходи, ты сюда ходи. А то снег башка попадет, совсем мертвый будешь. ... (с) Джентельмены удачи.

Якщо прислухатись до бордо-порад щодо працедавців Волині - достойних немає для продажу свого уміща і крєпких рук ;). Всі фірми монстри: обманюють, штрафують, знущаються.І начальнікі маньяки притом. Хто де і як працював, кого образили - скільки людей - стільки думок.

На мою думку: треба робота - йти шукати, пробувати, добиватися.

Десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, гражданина, ты туда не ходи, ты сюда ходи. А то снег башка попадет, совсем мертвый будешь. ... (с) Джентельмены удачи.

Якщо прислухатись до бордо-порад щодо працедавців Волині - достойних немає для продажу свого уміща і крєпких рук ;). Всі фірми монстри: обманюють, штрафують, знущаються.І начальнікі маньяки притом. Хто де і як працював, кого образили - скільки людей - стільки думок.

На мою думку: треба робота - йти шукати, пробувати, добиватися.

Десь так.

автозавод нормальний працедавець?

яка середня з/п в курсі (не керівного складу)?

умови праці?

соціальні гарантії?

які штрафи і їх розміри?

відносини всередині колективу?

все це аналізував, знаєш, десь чув, інший варіант (вірне підкреслити) :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...