Перейти до змісту

Начальник - трудоголік


Natasha

Рекомендовані повідомлення

послав на йух його прямо в лоб і по всьому

подумаєш, якихось 12 посилань на йух в рік і в нього в кишені зекономлених ~12000 ))

20400 якщо бути точнішим...

це за рік...

ось пройшло 5 років і чел в попі сидить і без робітників (навіть наївних студентів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

При аналізі проблеми взаємостосунків між начальником-трудоголіком та виконавцями, яких турбує понаднормова праця (при встановленні на чиїй стороні правда), можна розглянути такі аргументи:

Керівник при поточній плановій завантаженості, повинен вміти поставити завдання та розподілити їх між виконавцями таким чином, щоб їх виконання вкладалося в робочий час працівників. При цьому важливо, щоб рівень власної щоденної завантаженості керівника був не меншим (а навіть більшим), ніж у виконавців (начальник-трудоголік краще, ніж начальник-самодур).

Якщо ж з’являються додаткові (термінові) завдання, які потребують понаднормових робіт, керівник повинен вміти прорахувати додаткове навантаження та зробити, з свого боку, все можливе, щоб, або перенести строки виконання завдання (щоб вкладатися в робочий час), або донести до виконавців важливість для компанії виконання завдання в поставлені строки.

І якщо можливості матеріального стимулювання виконавця в керівника в даній конкретній ситуації просто немає (а таке буває досить часто), тоді важливо, щоб виконавець розумів значення для компанії поставленого понаднормового завдання та свою важливу роль у його виконанні (має значення, якщо співробітник зацікавлений в роботі і в своєму подальшому розвитку в компанії).

Якось сухо та нецікаво вийшло :) , адже атмосфера в кожному окремому робочому колективі є унікальною (як і в кожній сім’ї) і бувають різні ситуації, коли і начальник може бути деспотом та самодуром і підлеглі-халявщиками. Головне, щоб у робочих взаємостосунках не переступалась грань порядності та людяності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівником не стають, а народжуються. тобто хороший лідер і керівник - цьому не навчишся.

Ті, що стають керівниками - як правило самодури і деспоти. Роби так, бо Я так сказав, хоча результат від роботи - нікого не порадує. І доцільність виконання цієї роботи теж буде нульова. А в результаті почуємо, що Я не казав так робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Керівником не стають, а народжуються. тобто хороший лідер і керівник - цьому не навчишся.

Ті, що стають керівниками - як правило самодури і деспоти. Роби так, бо Я так сказав, хоча результат від роботи - нікого не порадує. І доцільність виконання цієї роботи теж буде нульова. А в результаті почуємо, що Я не казав так робити...

а це ти про менеджеров какого звєна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєсагласний. самодури і дєспоти є, но не можу сказать, що це "як правило"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мої власні спостереження. З тих, що я бачив особисто. Звісно, що всіх розписатися я не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Афоризми в тему:

Для начальників:

- В высших должностях, так же как и на слишком возвышенных местностях, люди подвергаются головокружениям.

- Человек, который знает «как», всегда найдет работу, а человек, который знает «как» и «почему», будет его начальником.

- А я ведь мог стать такой сволочью, такой сволочью! Но Бог не допустил... выйти в начальники.

Для всіх:

- Если вам не нравится ваш начальник, поставьте себя на его место.

- Всегда не хватает времени, чтобы выполнить работу как надо, но на то, чтобы ее переделать, время находится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, попалось на глаза

Занятия фигней на рабочем месте развивают боковое зрение, слух, реакцию и бдительность в целом.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...