Перейти до змісту

Відправка файла на mail через консоль


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Задача: є певна папка на компі, в якій знаходиться один чи декілька файлів, з випадковими назвами

Потрібно командами вміст відправити на певний email

Пробував програмку sendmail - вона не вміє працювати по масці.

Чув про sendfile - але в неті не можу знайти живих лінків.

На крайній випадок підкажіть як в консолі можна витягнути ім"я файла, щоб параметром можна було його передати sendmail-у

як варіант думаю пакувати цілу папку командами архіватора в архів з певною назвою, а тоді sendmail-ом відправляти

але може є простіші чи зручніші способи

хтось стикався? є якісь ідеї? дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chcp 1251

echo on

"C:\Program Files\WinRAR\rar.exe" a -iemlадреса@mail.com "назва файлу" папка(файли) яку треба архівувати

А якщо хочеш, скінь в приват з точними посиланнями на файли - я тобі напишу! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай не на емейл а безпосередньо отримувачу відправляти файли можна з допомогою dropbox

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chcp 1251

echo on

"C:\Program Files\WinRAR\rar.exe" a -iemlадреса@mail.com "назва файлу" папка(файли) яку треба архівувати

ну в командах вінрар я більш меньш орієнтуюся.

От тільки цікаво - він має свій смтп клієнт, чи використовує "дефаултний", тобто на машині має бути налаштований аутлук, бат чи ще щось там?

*поки що однію командою пакую раром, іншою відправляю архів адресату через утилітку sendmail якій треба вказати смтп сервер, адресу отримувача, і файл, який відправлятиметься

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

chcp 1251

echo on

"C:\Program Files\WinRAR\rar.exe" a -iemlадреса@mail.com "назва файлу" папка(файли) яку треба архівувати

ну в командах вінрар я більш меньш орієнтуюся.

От тільки цікаво - він має свій смтп клієнт, чи використовує "дефаултний", тобто на машині має бути налаштований аутлук, бат чи ще щось там?

*поки що однію командою пакую раром, іншою відправляю архів адресату через утилітку sendmail якій треба вказати смтп сервер, адресу отримувача, і файл, який відправлятиметься

ДА! Має бути налаштований поштовий клієнт! В мене "Кажан" налаштовано - все працює нормально!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...