Перейти до змісту

Броди→Підгірці→Олесько→Щуровичі→Пляшева→Хріники→Луцьк


BaBylja

Рекомендовані повідомлення

Ну так ось.... Є велике бажання поїхати у вело-похід і велике бажання побачити деякі мальовничі місця, що знаходяться не так далеко від нас. Посидівши подумавши склав ось такий маршрутpost-5504-0-21918300-1309470200_thumb.jp post-5504-0-93991800-1309470236_thumb.jp З Луцька до Бродів потягом, а далі велосипедом.... спочатку с.Підгірці і Підгорецький замок, далі с.Олесько і Олеський замок, с.Щуровичі , тут знаходиться старий покинутий костел, с. Пляшева меморіал "Козацькі могили" , с.Хріники і далі на Луцьк. Загальна довжина маршруту (по гуглю) складатиме 170-180 км. Похід розраховую на два дні 9 -10 липня (субота , неділя). Якщо є бажаючі відписуйтесь!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Супер в принципі.. Можна було б катнути на 2-3 дні.

ну не знаю, все впирається в роботу..... ти поїдеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так от... для мене це перший похід, тому було б дуже добре якби поїхав хтось з досвідчених туристів.... хоча маршрут я склав, карти завантажу, компас є.... думаю не заблудимось :D але є інша проблемка.... екіпіровка, а саме - немає багажника і баул може хтось позичить!? обережне ставлення гарантую, а от як віддячити , то думаю домовимось... ^_^

ну і ще досвідчені туристи прохання до вас - підкажіть що необхідно було б брати з собою в похід....... пліззззз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж не переконую когось не їхати на гонку, а їхати в похід. кому що до вподоби!!!! є бажаючі - відписуйтесь отже двоє вже є - lilechka і я (BaBylja)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже двоє вже є - lilechka і я (BaBylja)

та я ж тільки запитала, а мене вже записали у список :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо дєлать..)) ??

Тим більше багажника тобі сьогодні прифігарили..)))

А щодо Млинова да.. буду там 100%. Саша завжди приїжджає до нас з великою командою. Ми прсото зобовязані їх підтримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да!))) З таким офігєнним багажником треба кудась їхати))

Ну ладно, в Млинів їдьте!! але назад хоч поверніться))) А то ви там на чолі з Кравою можете в запой загул піти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що думаєш на рахунок ночівлі? палатки чи на сіновалі?

якщо нічого не обломиться - приєднуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

беремо з собою намети!! але сіновал це теж хороша ідея :ok:

мій номер мобільного 066-2шість-5шість-216 якщо є якісь питання організаційні - дзвоніть

ура нас більшає!!!!!!!! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти таво.. послухай туриста... бігом закривай тему.. бери Лілечку.. і вйо... до найближчого сіновалу.. )))) :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаешь, много желающих катнуть на сеновал? :D

дадада, Лилечка. Велосипедистами движет одна мышца и две железы, а не то что принято считать :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...