Перейти до змісту

Броди→Підгірці→Олесько→Щуровичі→Пляшева→Хріники→Луцьк


BaBylja

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

І так, почну свою розповідь...

Перш за все хочу подякувати нашому організатору. BaBylja, ти молодчинка! Тобі вдалось вдало підібрати маршрут, чудово орієнтуватись на місцевості, з легкістю вирішувати організаційні питання та підтримувати нас. Хоч і тобі було важко, але ти цього не показував. Респект тобі і уважуха!!!

Дякую також тобі, Bramin, і тобі, imp13. Без вас я б не впоралась!

У поході було все: і сміх, і сльози... Всіх емоцій не передати... Було також фізично важко. Співчуваю, вам, мої бойові товариші. Вам довелось вислуховувати моє ниття.

"Плюсів" походу можна назвати багато! Це і хороша компанія, і цікаві історичні об"єкти, і чудові краєвиди, і душевні розмови біля багаття, і дружня підтримка...

Єдиним мінусом є страшенна втома. Але "без труда не витащись рыбку из пруда". Все було супер! Жееесть! :ok:

Пройшли ми весь запланований маршрут. Статистику і фотки чекайте незабаром ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в п"ятницю після обіду дзвінок, номер невідомий, піднімаю слухавку:

- Добрий день, а ви Андрій?

- так.

- Я хотів би з вами поїхати в похід, якщо ви не проти. Можна?

- Можна. А ти сам звідки?

- З Чернівців!

Осьтак нас стало п"ятеро. вранці погрузились в дизель, в Рівному (з годинним очікуванням) пересіли в електричку на Броди. Поки доїхали до Бродів - погода стала сонячною :ok: на вокзалі зустріли Сашку - Чернівецького "живчика" і поїхали шукати фортецю. На наше питання " а де тут фортеця" місцеві завісали)))))))))) вони не знали про що ми їх питаємо)))) але таки знайшли,post-5504-0-42648900-1310391858_thumb.jp подивились, перекусили і вирушили на Підгірці. Я провтикав поворот на Золочів і щеб трішки то геть проїхали б Підгірці... але вчасно зупинились , глядь , а він на горі стоїть... повернули і далі важкий підйом просто вгору....Замокpost-5504-0-79379400-1310391887_thumb.jp , костелpost-5504-0-95708900-1310391904_thumb.jp, фото, поїхали.... спуск, шв 50км/год, машини на зустріч, страшно, пронесло :(, далі на Олеськ.

Приїхали о 17год, а замок працює до 16.30, але 50 грн сержантові і " О ДИВО!!!! " ми на території замку, але сам замок закритий, але раптом показується ще один сержант і " ОДИВО" на цей раз 20 грн і ми в середині замкуpost-5504-0-39928000-1310391931_thumb.jp :D..... далі все просто магазин - пиво ( з собою на вечір), стара церква в селі Кутиpost-5504-0-26604700-1310391950_thumb.jp, лишніх кілька км і в 20.30 стали на ночівлю..... Багаття, пиво, сосиски ( дякую imp13 що прихопив їх з собою), полягали спати... Вночі якась пташка до ранку крихтала, через неї неможливо було спати..... Вранці всі поставали, чай, сніданок в путь..... все було добре поки не почали шукати дорогу на Підмонастирок, трохи довелось покрутитись, допоміг рибалка, який навіть проїхався з нами трошки.... далі все нормально, красиві ліси, соснові аромати, пісок під колесами, Щуравичі, костелpost-5504-0-22532800-1310391971_thumb.jp привал, спека..... наступний відрізок дороги лежав через поля до пляшевої, ми понабирали води і в дорогу. Сонце пекло нестерпно, але ніхто не жалувався. Приїхали на "козацькі могили" post-5504-0-24919500-1310392002_thumb.jp, далі Вербень, Хріники, і в 18.20 омріяна вода, спочатку холодна , потім тепла.... О небо!!!!! Це було неймовірно приємно!!!!!

в 20.00 виїхали на Сенкевичівку , дорога там паршива :angry2:, та щей гроза насувала, але ми встигли до дощу приїхати на вокзал і з 21.40 до 23.11 чекали на потяг. потім дизель ЛУЦЬК, ЄЄЄЄЄЄЄ ЛУЦЬК, і додому...

слово поїздки "ЖЕЕЕЕЕСТЬ" :D дякую Брамін, Лілєчка, Імп13 і САшка що приєднались до поїздки.

окреме спасибі Лєксу за за доречний і корисний інструктаж перед походом

всього 170-180 км :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені "щастило" найбільше ;)

Я ледь не попала під машину під час швидкісного спуску з поворотами від Підгорецького замку.

У невідомому напрямку зник мій передній болотнік. Невідомим чином відвалився мій багажник. Я підсмалилась на сонечку. А також розтягнула зв"язку на нозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу хочю висловити особливу подяку BaBylja за організацію такого класного походу!

А по друге нашій чудовій групі lilechka (Яка розбила чоловічі будні),imp13 ,Саші.

Похід вийшов :smile-zachot:

Загальний пробіг 168 км

З плюсів хочю відмітити дуже веселе класну компанію. Особливу запам*ятався Саня як він шукав ніж. :D :D :D !!!!І загалом цікавість маршуру і нових знайомств!

Всім дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що в Рогачів я так і не потрапила :P

BaBylja, Bramin, imp13 коли зустрінемось, щоб поділитись враженнями і фотками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...