Перейти до змісту

qi.ltd чи qnet.net в Луцьку


Arslan

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановні форумчани! Хочу послухати вашу думку по цій фірмі (хто що знає). В нашому місті з’явилась нова фірма яка розташована біля жд вокзалу в приміщенні УкрМашПроекту на 5 поверсі у 506 офісі. Називають вони себе Квестнет і мають два своїх сайти http://www.qnet.net/ http://www.qi-ltd.com/. З моєї точки зору ця контора сумнівна, але хочу запитати вашу думку. На мене це фінансова піраміда, що активно розвивається в нашому регіоні.

Мій товариш потрапив туди місяців 5 назад і з тих пір досить змінився. Він став схожим на сектанта в якого на думці тільки бізнес =) Ходив я декілька разів до них в офіс. Мізки так пудрять, що це просто жах. Може я помиляюся, та висловив свою суб’єктивну думку. Хочу почути хто що думає по цьому питанню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

welcome to your new home....

чого тільки варта ця фраза... :D

Майже всі офіси в країнах чурок...Дивно що вони забули у нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 506 ніби ж Волинські Оголошення? О_о

оу а а це вже цікаво!

Пише волинські оголошення 5 поверх,але за кабінети нічог оне пише...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також знайомий якогось дива попав під їх вплив і місяця 2 там ніби зомбований!

Змінився також дуже сильно!

Туди немає чого рипатись, щоб стати "клієнтом" тієї кантори потрібно зробити в них покупку десь приблизно на 1600$, а відробляти їх потрібно не місяць і не два, оскільки за кожних двох залучених нових клієнтів компанія виплачує 250 долярів, а залучити їх не так уж і просто. Тоді коли один з тих двох вже залучених залучить ще дві особи собі, то отримає також 250 грн, а клієнт в такому разі отримає вже 500 долярів, і тоді так пішло і поїхало 500, 1000, 2000 і так далі!!! Но слід зауважити саме головне що не так просто знайти та підтянути під себе!

Висновка два:

1. або ж це своїрідний лохотрон розрахований на те щоб залучити клієнта, який купить покупку, почне залучати нових людей, нічого в нього не вийде, закине цю справу і на цьому кантора заробить!

2. потрібно стати членом компанії,купити їхню продукцію, стати запудреним, забутися про все на світі, думати тільки про даний бізнес, нічого не хотіти в цьому житті крім даного бізнесу, тратити тьма часу на то все, який можливо в майбутньому принесе якийсь дохід, залучати клієнтів і можливо через декілька років стати успішним бізнесменом в даній галузі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте якщо не точний номер офісу. Сам не звертав уваги на номер, а сьогодні в знайомого питав, що там робить він сказав 506...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вже давно питаються затянуть...

але шось стремаюсь...

платить 4 місяці по 20$

МММ №2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вже давно питаються затянуть...

але шось стремаюсь...

платить 4 місяці по 20$

Та не бійся, сміливо вступай. Солідна контора, без пантів. Саме тому у них сайт на беспантовому і безкоштовному домені і хостингу (народ.ру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Народ.ру просто по людськи росписано шо де і до чого...

а взагалі їхній сайт:

www.club-asteria.com/home

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Народ.ру просто по людськи росписано шо де і до чого...

а взагалі їхній сайт:

www.club-asteria.com/home

Тим більше вступай, хто тобі ще запропонує 500% річних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше ніхто нічого не чув про той квестнет? Може в кого знайомі вже прогоріли на ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Л О Х О Т Р О Н!!!!!!!!! НЕВЕДІТЬСЯ НА СОЛОДКІЙ МЕД ПОТІМ БУДЕ ДУЖЕ ГІРКО.

З неба звалився?

і без тебе ясно шо лохотрон :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3.3. Заборонено рекламу роздрібних та оптових продавців, «пірамід», а також рекламу будь-яких інтернет-ресурсів (крамниці, аукціони, сайти оголошень тощо).

Припиніть флейм. Arslan пропоную тему закрити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день. Це не реклама. Попрошу не закривати теми, тому що на вудочку цих шахраїв попало вже досить багато людей. Я думаю, що жителі міста зацікавлені знати, що насправді відбувається в цій фірмі. Взнавав в юристів на-рахунок законності цього проекту, там мені сказали, що міліція навряд чи зможе довести їхню вину в обмані людей. Все гарно зроблено з юридичної точки зору, а саме: на дверях навіть вивіски немає, всі операції проходять через інтернет, на сайті написано про те що компанія не дає ніяких гарантій заробітку і т.д. Отже надія тільки на власний розум. Жителям міста не має де почитати про це все. Ніхто не застрахований, що наші близькі люди чи родичі туди не потраплять, а там за вступ платять до 2000$. А що далі?

Звісно адміністрація сайту може закрити цю тему, бо має на це право. Але на мій погляд - це неправильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

welcome to your new home....

чого тільки варта ця фраза... :D

Майже всі офіси в країнах чурок...Дивно що вони забули у нас...

рік тому тому,зустрів знайомого, він колись у нас був "простим воділою",туповатенький,навіть умудрявся жити на "одну зарплату",ну як максимум,"шось-десь" підвезти на машині а гроші в карман, так суть не в тому,зустрілись,якраз на вокзальній площі,він весь "такий прикинутий",

сказав, що дуже добре "прилаштувався",запропонував зайти до них в офіс,обмінялись номерами,я і забув,але він постійно назвонював,я прийшов,познайомили з директором "чурка" - це напевно не дуже корректно,але "тої національності", почали відразу мене "обрабатівать",малювали схеми,

графіки,розказували про мій прибуток,мої "зауваження і спроби хоч 5 коп., своїх вставити - на корню рубались",в результаті,зібравши всі залишки своєї ввічливості,я дослухав,сказавши,що "как только так сразу"...На останок сказали,що дуже довго не думав,бо бажаючих зароббляти - дуже багато,а,мені пощастило.

Все,зводилось що потрібно купити спочатку в них "якесь г...но",і "втулити", ДУЖЕ бажано(про це наголошувалось) - або родичам,або ДУЖЕ близьким людям rolleyes.gif, причому,намагались вияснити,який склад сімї,яка родина (велика-мала,"чим дихають"),ну зрозуміло, що лохотрон,я вже,не кажу,що пропонували путівки в туреччину по 8 у.е. за добу і безкоштовний переліт,бо фірма може це собі дозволити...(я теж можу,якщо 2 грама золота,"толкнути" за більш ніж 1000у.о., бо таких виробів тільки 53 штуки на весь світ, але в Луцьку,як не дивно,на них акція). Вже пізніше,зустрів того самого свого знайомого,вирішив з ним на чистоту,заради цікавості... Він,признався,дійсно,лохотрон,він був одним з перших,гроші заробив непогані,перспективи в нього є,в нових - окрім того,що втратять друзів і знайомих яким будуть намагатись це втулити - немає.... НЕ ВЕДІТЬСЯ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті можливо хтось знає щось за астерію??

Розвод не розвод??

http://www.bankasteria.narod.ru/

Я,коли відповідаю на пошту/асю, можу припуститись орфографічних помилок,а,не так,можу не дотримуватись правил орфографії, але слова типу "банк" не сумісні з таким нехлюйством, а з хостингом типу народ.ру - взагалі маразм. Ви почитайте скільки там помилок,і вдумайтесь/вчитайтесь (краще не треба,бо "ха-ха" будете довго ловити),там МАРАЗМ,хоча - вірю,можливо комусь і "фортонуло",таке буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад Зустрів товариша??? Вони ж мене запевняли, що в Луцьку і Україні тільки вісім місяців =)) Знов обман з їхньої сторони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рік назад Зустрів товариша??? Вони ж мене запевняли, що в Луцьку і Україні тільки вісім місяців =)) Знов обман з їхньої сторони.

ЩЕ не факт що обман)Історія звучить як "колись давним давно"...може то було і 8 місяців тому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ці бізнесмени з квеста переїхали в новий офіс на четвертому поверсі. Офіс по більше і людей тоже, значить люди ведуться все таки. Як їм не шкода 2000 долларів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда млм или бизнес-модель будущего - http://infoprofi.in.ua/blog/pravda-mlm-ili-biznes-model-budushhego/

Кстаті можливо хтось знає щось за астерію??

Розвод не розвод??

http://www.bankasteria.narod.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...