Перейти до змісту

Конкурс


qazlom

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Ага я тож щось не зрозумів!!!

Яка битва які титани??? Може ти обкурився??? Хоча здається ти не куриш!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, ребята, не обращайте внимания. Это просто такая фраза, которая символизирует начало соревнования между сильными и стОящими соперниками. :blink:

Мы с вами просто на разных фильмах расли, я чуточку старше :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Sereguk, Gazlom & others Ви думаєте, що якщо будете писати різними кольорами з величезним шрифтом, то зміст ваших слів швидше дійде до інших людей!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Sereguk, Gazlom & others Ви думаєте, що якщо будете писати різними кольорами з величезним шрифтом, то зміст ваших слів швидше дійде до інших людей!?

Шановний D@ve ви глубоко помиляєтесь(((

Я навіть не буду казати чому я так роблю, всерівно фіг гто зрозуміє................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я бачу один вихід - заборонити це правилами форуму і банити за непослушання.

Зробили з форуму дитячу розмальовку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я бачу один вихід - заборонити це правилами форуму і банити за непослушання.

Зробили з форуму дитячу розмальовку...

:D баньте мене за кольори))) :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де написано шо не можна писати кольорові слова :) , так просто виділяється головніше шо хотів сказати :) . Якісь не форум, а одні неписані правила, того не роби, того тоже не бажано, вже й до кольорів діло мають :) На всіх форумах на яких я був використовують кольори, а чого тут не можна, диктатура якась. Я за демократію :D, і взагалі хочу :D кольоровий нік :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя...я багато пропустив...не було доступу довгий час до вашого форуму...на днях зроблю сет - викладу, якщо ще можна...

І ще одне, я щось не догяняю: яка тривалість сета має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викіньте мені прогу якусь,хочу попробувати,може шось вийде,я так,для себе...

тільки заливайте з подробной інструкцієй, я від цих чудес ваших дальокій, і моя практіка створення пісні на діско зводиться до тупого "ей діджей,поставь мой компакт-диск" :smile-zachot:

заранеє дякую...

З.І. вчора в чері було сюпір !) Жалію шо не попав на сендера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викіньте мені прогу якусь,хочу попробувати,може шось вийде,я так,для себе...

тільки заливайте з подробной інструкцієй, я від цих чудес ваших дальокій

Так может и микс за тебя записать и тебе подарить? Ты пойми, нам никто этого не обьяснял, своей башкой до всего доходили. Оно либо есть в тебе, либо его нет. Да и музыки надо держать в голове как минимум пару сотен треков...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ,якшо можна-без отсебятіни і умозаключеній,я попросив залити прогу,якшо влом пояснити як користуватись-не вапрос,сам розберусь,просто впечатленіє шо тут всі мега профі...повторюю-я для себе,хочеться попробувати зробити шось прикольне...з простих вещей роздули проблему...заранеє вдячний :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 lumax

всьо норм

2 qazlom

а може ше назву підкажеш?) :(

там в папці софт є папка progiDj - там їх пару є, для мене Virtual Dj нормальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Тільки що глянув чи не вмерла ссилка на мій мікс :P

І чуть не того :D 288 скачувань*) Я у шоке Хто ж Його так качав*)? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...