Перейти до змісту

Оновлені правила конференції


Plum

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з численними порушеннями рекомендацій по написанню повідомлень в конференцію Залізо, рекомендації були відредаговані, переведені в формат ПРАВИЛ і обов'язкові до виконання всіма учасниками конференції. За порушення буду банити безпощадно!

В цій темі модератор готовий вислухати думки щодо тих чи інших пунктів Правил, проте рішення щодо внесення поправок до Правил модератор приймає особисто, і лишає за собою право приймати чи відхиляти пропозиції щодо редагування Правил.

Для тих, хто в танку

Проводити обговорення дій та вчинків модератора в цій темі ЗАБОРОНЕНО. Тут обговорюються лише Правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не завадило б в першому повідомленні теми викласти самі Правила або хоча б посилання на них.

Всі, хто пишу в цей форум зобов'язані дотримуватись наведених нижче правил.
Замінити на:
Всі, хто пишуть в цей форум, зобов'язані дотримуватись наведених нижче Правил.

Слово "модинг", по-моєму, варт писати саме через букву "и"

19. Всі дії модератора або окремі пункти даних правил (точніше рекомендацій) підлягають обговоренню тільки через приватні повідомлення.

Продовжити "або в темі Оновлені правила конференції"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми не обговорюємо орфографічні або пунктуаційні помилки в тексті Правил. Я не вчитель української мови, і школу закінчив дуже давно, так що деякі правила можу вже і не пам'ятати.

Тема створена для обговорення концепції правил і доцільності тих чи інших пунктів, а також їх доступності для сприйняття в такому вигляді, в якому вони є.

Лінк на Правила добавив в перше речення першого повідомлення.

Що стосується останнього пункту, то ця тема рано чи пізно буде закрита, а дії модератора тут і так обговорювати заборонено. Так що в правилах лишиться те що є -- приватні повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила знову отримали значні зміни в формулюванні і в порядку розміщення пунктів. Кілька пунктів добавилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі можуть помилятися. Я це роблю досить часто :-)

Якщо в речені допущено помилку, то чому б її не виправити?

Я лише вніс пропозиці, а то вже діло адміністрації форуму відхилити їх чи прийняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лише вніс пропозиці, а то вже діло адміністрації форуму відхилити їх чи прийняти.

Для адміністрації головне -- порядок на форумі. А правила пише/редагує модератор, так само як і слідкує за їх дотриманням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під адміністрацією, я й розумів власне адміністратора (чи то, вірніше, адміністраторів) та модераторів. Я ще не зовсім розібрався хто є хто тут на форумі. Так розумію, що кілька людей мають безпосереднє відношення до компанії "Фотаком", більшість є простими користувачами "Домашніх мереж", частина лише прагне підключитися...

Plum, щось не розумію про що дискусія розгоряється? Ти написав Правила і створив тему для їх обговорення. Я висловив свої зауваження і вніс певні пропозиції. Після цього Правила вийшли в новій реадкції. Старі помилки лишилися :-(

Всі, хто пишу в цю конференцію...

Також помічена зайва крапка в п. 4.4.

4.4.. Всі дії модератора...

Ще є пропозиція скрізь по тексту писати Правила з великої букви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторяю ще раз. На даному етапі йде мова про суттєві зауваження до змісту правил. Якщо такі зауваження будуть, то в Правила, можливо, будуть вноситись корективи з їх урахуванням. Якщо ж зауважень не буде , то буде проводитись тотальна вичитка правил і випралення орфорграфічних та пунктуаційних помилок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До змісту зауважень немає. Мене взагалі дивує, що ніхто більше в цій темі не висловлюється. Невже переважна більшість дотримується думки, нав'язаної рекламою?

Правила існують для того, щоб їх порушувати

Правила мусять бути і мають бути люди, які слідкують за їх дотриманням всіма учасниками форуму. За порушення треба карати, а то буде не форум, а якесь збіговисько.

P.S. Якщо помилку виявлено, то її варто виправити, а не переносити з однієї редакції в іншу, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобався п.1.4. Правил. Мушу визнати уважність модератора та бажання задовільнити інтереси користувачів.

Є питання: для чого допускати можливість спілкуватись англійською мовою? Це може призвести до певних непорозумінь.

Загалом Правила підтримую. Відшліфувати, якщо буде така потреба, можна буде уже при їх використанні і намаганні дотримуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є питання: для чого допускати можливість спілкуватись англійською мовою? Це може призвести до певних непорозумінь.

як-не-як, англійська -- це міжнародна, можна сказати універсальна мова. Авось комусь знадобиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...