Перейти до змісту

В серпні на навчання?


Falcon

Рекомендовані повідомлення

пішли слухи про те, що в зв"язку з Євро 2012 в Україні початок 2011/2012 навчального року перенесуть на серпень. Кому що про це відомо? чи є в когось достовірна інформація щодо цього???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школах, виші це не стосується

це е може стосуватись виключно школи, оскільки вони не відіграють ніякої ролі щодо євро 2012. а от виші мають раніше завершити навчання для звільнення гуртожитків на період Євро 2012

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарив деякі статті кому цікаво!!!

http://osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/19023 - рекомендаційний лист, котрий було направлено керівникам вишів

http://osvita.ua/vnz/news/19024 - стаття в якій все детально описано!!!

як бачите, нас не омине(((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В школах, виші це не стосується

це е може стосуватись виключно школи, оскільки вони не відіграють ніякої ролі щодо євро 2012. а от виші мають раніше завершити навчання для звільнення гуртожитків на період Євро 2012

Так це напевно в містах, що приймають Євро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж так думаю, оскільки на нараді в міністерстві щодо підготовки до ЄВРО 2012, йшлося про реконструкцію і будівництво гуртожитків тільки в 6-ти задіяних містах. Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені те євро до ду.и , я студент , хочу мати хоча б 2 міс. літніх канікул , щоб відпочити , а з нашою державою , я буду мати лише 1 міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от наша країна дає: спортивний чемпіонат навіть на навчання впливає... якби не Польща, то може б і взагалі відмінили начання.

а так літня сесія буде з 25 травня по 5 серпня. (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вже лист із міністерства про організацію навчання у вузах на 2011-2012 н.р. Навчаня з 1 вересня. Диявол, як завжди, у деталях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є вже лист із міністерства про організацію навчання у вузах на 2011-2012 н.р. Навчаня з 1 вересня. Диявол, як завжди, у деталях.

а де ознайомитись?) бо шось на сайті МОіН не можу знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де ознайомитись?) бо шось на сайті МОіН не можу знайти.

На сайті де, не знаю, а копію "рекомендації" тримав в руках - показували мені добрі люди. Зможу - напишу, а наразі не вийде. Може, дійсно є на сайті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а так літня сесія буде з 25 травня по 5 серпня. (

Ви здаєте сесію до вересня? ;)

5 червня. опечатка ;)

а щось не розумію: чому стільи змін в освіті від чемпіонату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось посилання на вищезгаданий наказ тут

Саме той наказ, про який говорив.

а щось не розумію: чому стільи змін в освіті від чемпіонату?

Моя думка - гуртожитки в Києві, Львові, Харкові. Можна бабло заробити. А для цього всім студентам і обрізати терміни (збільшивши навантаження на тижні), що не є гуд. Але ж Євро, ніби за правилами патріота треба трішки поступитись заради більшої вигоди для держави. <_<

Все вищенаписане - чисте ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважна більшість гуртожитків не готові до того, щоб прийняти іноземців. Сумнівно, що влада зробить капітальний ремонт в них, щоб не опозоритися ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переважна більшість гуртожитків не готові до того, щоб прийняти іноземців. Сумнівно, що влада зробить капітальний ремонт в них, щоб не опозоритися ))

А внутрішній туризм куди подіти, якщо готелі бронюються іноземцями вже? Та і дешевше нашим людям. Фан-зони будуть, не тільки ж всім на стадіонах бути. Офіційні ціни на матчі починаються від 450 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще з нуля готель побудувати, ніж в студентському гуртожитку кап. ремонт робити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...