Перейти до змісту

Стрижки


colodka

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні стриглась у Салоні Гузаря!!!

Хоча там ціни дорожчі звичайної перекарні, враження тільки позитивні!!!!!

Кваліфікований та приємний персонал!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

скажіть, будь-ласка, хто ходить до салону Аріадна?

яка там якість послуг?

рівень цін?

адекватність персоналу?

відповідність ціна-якість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю тут, поки хто не спробує не буде знати хто який майстер.

Тому тут "вгадувати" треба самому.

А то всім не вгодиш, комусь класно, а коумсь галімо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть, будь-ласка, хто ходить до салону Аріадна? яка там якість послуг? рівень цін?

про ціни на стрижки не скажу, але ціни на послуги косметолога, наприклад, в 2 рази дорожчі, як в "Наталці" - це в принципі зрозуміло, тому що в "Наталці" використовують прод-цію "Dr Irena Eris", а в Аріадні "Крістіну", але, наприклад в "Казці" ті ж послуги на "Академі" однаково в півтора рази дешевші, ніж в "Аріадні" на "Крістіні", а косметика такого ж рівня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про ціни на стрижки не скажу, але ціни на послуги косметолога, наприклад, в 2 рази дорожчі, як в "Наталці" - це в принципі зрозуміло, тому що в "Наталці" використовують прод-цію "Dr Irena Eris", а в Аріадні "Крістіну", але, наприклад в "Казці" ті ж послуги на "Академі" однаково в півтора рази дешевші, ніж в "Аріадні" на "Крістіні", а косметика такого ж рівня

чогось гадало..

"Ничего не было бы тем, что есть на самом деле, потому что все было бы тем, чем оно не является, и наоборот, оно не было бы тем, чем есть, а чем бы оно не было, оно было."

.. ну і

"Если бы это было так, это бы ещё ничего. Если бы, конечно, оно так и было. Но так как это не так, так оно и не этак. Такова логика вещей!"

(с)Кэрролл

P.S соррі за оффтоп :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Гелла сладко запела что-то малопонятное, но, судя по женским лицам в партере, очень соблазнительное: Герлэн, Шанель номер пять, Мицуко, Нарсис нуар... (не дослівно)

Zeuss, вообщє-то всьо панятно, якщо:

1. володіти термінами;

2. народитись жінкою :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Аріадну не потрапила, пішла до Гузаря....респект перукарші Каті,підстригла красиво і як співрозмовник цікава, тільки ціни там :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Гарні майстри працюють в "Наталці" та що на Відродження :0053:

Була і я там! Залишилась задоволеною і якістю, і ціною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А хтось стригся у салоні Гузаря чи в "Наталці" гарячими ножницями? якщо так, то поділіться враженнями і ефектом від такої стрижки....бо пишуть про неї багато, але хотілося б почути відгуки, як то кажуть, з перших вуст)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

В Ариадну у меня свекровь уже много лет ходит, ей очень нравится. Сначала ходила в Ариадну возле Проминя (не помню название улицы, вобщем та, что к вокзалу ведет), потом они все перевелись в салон к Гостинцю. А я хожу в Наталку на Соборности, меня все устраивает)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

пішла до Гузаря....респект перукарші Каті,підстригла красиво і як співрозмовник цікава

+ 1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 5 місяців потому...

Здається, я нарешті знайшла свого перукаря!

Валентина Михайлівна із "Салону Гузаря". Респект їй і уважуха :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что получилось?

красота неописуемая :P

когда нет слов - придумали "кэмэру" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я протягом останньогго року стриглася у Діми - Кукуся порадила. Чудовий перукар!!!

Сьогодні знову була у Діми)

І знову згадувала Кусю...хорошим словом) Дякую за наводку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Сьогодні знову була у Діми)

І знову згадувала Кусю...хорошим словом) Дякую за наводку)

А можна детальніше про даного перукаря - де стриже, як стриже і скільки бере за послугу, ато мій перукар змінив місце проживання і тепер приходиться шукати нового :g12: , важко міняти того, до кого за 8 років вже звик і хто знав всі твої забаганки, ех....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна детальніше про даного перукаря - де стриже, як стриже і скільки бере за послугу, ато мій перукар змінив місце проживання і тепер приходиться шукати нового :g12: , важко міняти того, до кого за 8 років вже звик і хто знав всі твої забаганки, ех....

Перукарня (салон) на пр. Волі біля Наутілуса

Стриже гарно, стильно та дуже акуратно (мої стрижки тривали 2 і 2,5 год)

Вартість 100-120 грн за жіночу стрижку

Вчора дав мені свою візитку, там є посилання на соцмережі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перукарня (салон) на пр. Волі біля Наутілуса

Стриже гарно, стильно та дуже акуратно (мої стрижки тривали 2 і 2,5 год)

Вартість 100-120 грн за жіночу стрижку

Вчора дав мені свою візитку, там є посилання на соцмережі

Дякую за інформацію, буду мати на увазі. Правда в соцмережі тільки чоловічі чомусь стрижки, а жіночих нема, а хотілося б глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно шукаю майстра модельної стрижки. Відвідала салон на Волі, біля універа (в центрі) у своїх сподіваннях. Взяли 140 гр., але гірше мене ще ніде не стригли, як тут. Сама косметика якісна, обслуговування ввічливе, яле якості виконання немає. Прийшлося підправляти дома самостійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Наталка на молоді.стружуть як небудь майстри криворукі .привіт ірі новосад тількі сплєтні розводить гарно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...