Перейти до змісту

Тарифи Фотакому


vanus

Ваше ставлення до тарифів фотакому?  

29 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 57
  • Створено
  • Остання відповідь

для "общего развития" почитайте цены харьковского прова

http://datasvit.net/index.php?in=tarif

особено обратите внимание на "Стоимость 1 МБ KH-IX трафика" (внутри сети) - то 4 коп до 1 коп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да реал! Хотілось би почути коментарі тих кому подобається, без наїзду :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я начну:

для начала - опрос неполный! - нужно было добавить пункт "я мирюсь с этими тарифами"

как мне кажется самый нормальный вариант

всем хочется получать всё "нахаляву" но так не бывает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для "общего развития" почитайте цены харьковского прова

http://datasvit.net/index.php?in=tarif

особено обратите внимание на "Стоимость 1 МБ KH-IX трафика" (внутри сети) - то 4 коп до 1 коп

<{POST_SNAPBACK}>

Я теж наводив подібний приклад в Дніпропетровську.

Але це не показник.

Краще подивитися на http://home.corbina.net - оце ті, на кого варто рівнятися провайдерам рівня компанії "Фотаком".

Респект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во первых: это россия

во вторых: это Москва (сколько там жителей?)

в трерьих:"Комкор-ТВ" купил "Корбину-телеком" за $146 млн. (это так, для сравнения размеров провайдеров....)

в четвёртых: давайте ровнятся на канадских провов (30 ихних баксов унлим 2мегабита)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте не будем про росію там крім москви і пітера взагалі гулять нема де :-)

От наприклад Київ http://www.volia.com/internet/price

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во первых: это россия

во вторых: это Москва (сколько там жителей?)

в трерьих:"Комкор-ТВ" купил "Корбину-телеком" за $146 млн. (это так, для сравнения размеров провайдеров....)

в четвёртых: давайте ровнятся на канадских провов (30 ихних баксов унлим 2мегабита)

<{POST_SNAPBACK}>

давайте не будем про росію там крім москви і пітера взагалі гулять нема де :-)

От наприклад Київ http://www.volia.com/internet/price

<{POST_SNAPBACK}>

Будьте оптимістами і далекоглядними!!! :)

Виграють всеодно провайдери саме такого рівня.

А та ж "Воля" - теж напакована грошима компанія. Стів Блейзер даремно кошти не інвестує. І все та ж "Воля" також виживає в боротьбі з цікавістю певних органів державних(навіть їх http://www.goldenbank.kiev.ua/ зараз є об'єктом надмірної уваги), яким ой як хочеться урвати і собі шматок цих грошей.

Рівнятися - це не тільки цінова політика, а усе, починаючи з фірмового стилю та сайту компанії до набору послуг(в тому числі новітніх онлайнових, які пришвидшують контакти клієнт-фірма і фірма-клієнт).

Тому давайте будемо прагнути вищого, задавати темпи розвитку і допомагати, адже саме ми вирішуємо поведінку продавців на ринку:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перше що хочу сказати.. що вся ця розмова немає сенсу..

бо ми живемо в ЛУЦЬКУ.. де сервіс .. в ПоПі.. (це так культурно)..

друге.. це те що ми маємо радуватись тому, що в нас є..чому? бо ми живемо в Луцьку. і в нас могло цього небути. а те що є.. це є гуд 8).. інет є? є!..

за які кошти? за 48 грн. зуби скриготуть .. але добре хоч так. .(це щодо халяви)

ЛАН Є?.. Є!.. поки Бог зна який.... ну то нічо..може ще прокладуть тут оптіку ...

більше такий момент мене здивував..

в Сумах є на Асю наприклад відкриті порти.. юзай скільки влізе..

і якщо не користуєшся ЛАНом.. то бабло платити не тра..

голосовалка дивакувата.. імхо.

мене поки задовольняє все(хіба що неподобається відсутність Геймсервер[ів])..але ясно я голосую за 2п! 8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме через таких песимістів усе в

в ПоПі.. (це так культурно)..
.

Луцьк - європейське місто, хоч і не на всі 100%. Мені до самих потаємних закутків душі подобається, що я волиняка:) І те, що хтось може сказати, що в "Гамериці" - усе шоколад, то я знайду 1000 і одну відмовку чому я ніколи не покину рідний край.

І те, що десь є щось чого немає тут - це той же принцип, який озвучили політики: "заробляти гроші в будь-якому бізнесі дають наші ж конкуренти", тобто це абсолютно нормальна ситуація.

Зараз у нас період, коли інформація є недоступною для кінцевого споживача і саме це дає змогу заробляти, хоча в цивілізованому світі давно завойовують якістю, різноманітністю і унікальністю.

Замість того, щоб висловлювати своє ФЕ:

мене поки задовольняє все(хіба що неподобається відсутність Геймсервер[ів])..але ясно я голосую за 2п! 8)

<{POST_SNAPBACK}>

Краще б ставили більше запитань і завдань, а також власними зусиллями допомагали у створенні чогось нового, бо, на мою думку, попередній пост і є пустою неаргументованою балачкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2атоллер..

скажи будьласочка. кому я маю задавати питання?..

тобі?.. а які питання ти можеш вирішити?..

смішно.... флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2noven ну например "розетка" могла бы у себя какой-то сервер игровой огранизовать для "линейки", или для другого чего-то что не требует щирокого канала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі?.. а які питання ти можеш вирішити?..

смішно.... флуд.

<{POST_SNAPBACK}>

Атоллер уже реально работает над решением очень нужных вещей.

Результат не за горами.

Так что забирай свои слова обратно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven, не бузи...

атоллер займається корисною справою (те що ти про це нічого не знаєш - це вже зовсім інша справа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2noven ну например "розетка" могла бы у себя какой-то сервер игровой огранизовать для "линейки", или для другого чего-то что не требует щирокого канала

<{POST_SNAPBACK}>

Немає сенсу - вже є пости про це. Є один варіант - це сервер для PVP.

тобі?.. а які питання ти можеш вирішити?..

смішно.... флуд.

<{POST_SNAPBACK}>

Атоллер уже реально работает над решением очень нужных вещей.

Результат не за горами.

Так что забирай свои слова обратно :)

<{POST_SNAPBACK}>

Всім "посвяченим" дякую за підтримку і бажаю одностайності!

А noven'у зрозуміти, що бажання щось зробити рве будь-що на своєму шляху:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

noven, не бузи...

атоллер займається корисною справою (те що ти про це нічого не знаєш - це вже зовсім інша справа)

<{POST_SNAPBACK}>

1.вроді тверезо поки міркую. і не бузю..

2.суть цієї справи я нерозумію....

балачки

щось незрозумів чому мене відсунули по той бік барикад?:)..

я теж звичайний користувач .. а не провайдер.. так що... я вроді ще по цю сторону..і теж хочу змін.. але давайте говорити про реальні речі..

ЩО МАЄ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ТОПІК?.. і що ВІН ЗМІНИТЬ?

за інакших обставин просто вважаю що непосвячений у всю МОГУТНІСтЬ і можливості пана Атоллера...

прошу пояснити хто що може зробити.. чим посприяти..(щодо севреру Лінєки - вже все обговорили в іншому топіку...) ЩО таке PvP? і тп...

а те що користувачі хочуть більше благ за менші гроші ТАК ЦЕ ПОДЕФОЛТУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось незрозумів чому мене відсунули по той бік барикад?:)..

я теж звичайний користувач .. а не провайдер.. так що... я вроді ще по цю сторону..і теж хочу змін.. але давайте говорити про реальні речі..

ЩО МАЄ ДОВЕСТИ ЦЕЙ ТОПІК?.. і що ВІН ЗМІНИТЬ?

Ніхто нічого нікому не доводить.

Даний топік був обговоренням рівня задоволення від тарифів нашого провайдера і робити барикади чи ділитися на табори теж не малось на меті - ми ж усі об'єднані однією метою: отримати максимум послуг за мінімальних витрат. Просто я і ще кілька поціновувачів онлайн-послуг вирішили спільно з компанією "Фотаком" створити новий проект для користувачів ЛМ. Оголошувати про це буде компанія "Фотаком" в той момент, коли вирішить за потрібне і коли буде стовідсоткова готовність.

...вважаю що непосвячений у всю МОГУТНІСтЬ і можливості пана Атоллера...

Наша могутність і можливості - це справи наших рук і мізків:) Я звичайний підліток, але з активною життєвою позицією. В Тебе теж є багато амбіцій і мені це подобається, бо я мирна, пухнаста та дружелюбна тваринка.

На рахунок, хто що може зробити. Це питання треба ставити самому собі, а тоді викладати назовні. Ми точно так ідею оформили: була задумка, кожен сказав чим може допомогти і все - працюємо над її втіленням!!!

ЩО таке PvP? і тп...

PVP - це по простому "раз-на-раз" в іграшках. В ролі суперників можуть бути, як окремі гравці, так і клани, альянси. По тій же LA2 почитай www.l2dc.ru.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новен на то це і форум щоб тут щось обговорювати, а користь від цього пряма ----- провайдер може звідси взнавати про настрої клієнтів, про їх ПОТРЕБИ а це ГОЛОВНЕ. Ну і вже їх справи як вони реагуватимуть на ці потреби. Доречі я не хочу нічого на халяву я хочу максимум того що можливо за ринковими цінами. а ціни на ринку для мене наступні

Я маю від Фотакому

64кб Радіо-ЕЗЕРНЕТ за 120 грн в місяць 1,4 Гб ін/оут, +128кб ЛМ анлім

При тому що обладннання радіо = 2500-3000грн хай ділим на 12 то це 208-250 грн ще але я це не рахую бо це реальна проблема мого району

Мені пропонує Укртелеком

2 Мб АДСЛ за 150 грн в місяць 1.4 Гб ін/оут

1 Мб АДСЛ за 100 грн в місяць 700Мб ін/оут

і т.д.

Як ви думаєте що слід зробити фотакому щоб я залишився їх клієнтом.

ПРАВИЛЬНО.....ви думаєте. І вони вже зробили сьогодні перший крок (це звичайно комерційна таємниця) і хай я платитиму більше але я задовільню свої потреби принаймні точно на пів року.

Я взагалі то ні музики ні фільмів качати не люблю а от сьорфати з легкістю просто абажаю і скачувати текстові файли з різними там документами для мене пріоритет і моя необхідність.

ХТО СКАЖЕ ШО Я ХОЧУ ХРЕН ЗНА ЩО?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ви думаєте що слід зробити фотакому щоб я залишився їх клієнтом.

ПРАВИЛЬНО.....ви думаєте. І вони вже зробили сьогодні перший крок (це звичайно комерційна таємниця) і хай я платитиму більше але я задовільню свої потреби принаймні точно на пів року.

...

ХТО СКАЖЕ ШО Я ХОЧУ ХРЕН ЗНА ЩО?

<{POST_SNAPBACK}>

Скажу так.

Я би теж не відмовився від пропозиції surfing'у на швидкості від 512К.

І готовий брати на більшу суму в місяць.

От тільки це трошки неправильний підхід - приходити до провайдера й ультимативно заявляти: "Я від діда втік, я від баби втік і від Тебе втечу..."

Я би волів бачити пропозиції від провайдера. Багато менш активних користувачів просто накивають п'ятами раніше, як побачать такий подарунок.

Багато людей порівнюють: от у тієї фірми мінімальна місячна абонплата вдвічі менша. Але вони водночас готові платити ці гроші, якщо об'єм послуг зросте. 20 коп. за МБ - це для погано поінформаваних людей щастя, але ж зараз інформація все доступніша, бо ж самі провайдери продають продукт, який створено з метою спрощення і здешевлення доступу до інфи. Тому давайте цивілізовано будувати інформаційне суспільство в нашій державі, щоб не пасти задніх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що можу добавити до вищесказаного?

в принципі швидкість мене влаштовує (перейшовши з модемного зєднання в 1-3 Кб + телефон), проте звичайно бажалося би більшого.

200мб - занадто мало я згідний платити 100-150 грн, але за трафік близький до 1гб + хотів би ще мати декілька прости сервісів (як то ася без трафіку, і т.д.)

Щодо тарифів.

На ніч дійсно я думаю є можливість обліковувати трафік по 0,03 - 0,05 грн за Мб.

Це мої побажання. звичайно хочеться більше халяви за малі гроші, проте "Домашні мережі" це прорив /от би ще фоно і теле-проготеку як на Візорі!!!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

ану подняли руки кому ненравится наша "фоно і теле-проготека"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200мб - занадто мало я згідний платити 100-150 грн, але за трафік близький до 1гб + хотів би ще мати декілька прости сервісів (як то ася без трафіку, і т.д.)

а що зараз мішає ?

Є тарифний план 700Мб за 120грв в місяць !!!

Просто напиши заяву на перехід до іншого пакету

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Атоллер:

амбіції в мене є.. але кому до них яке діло?:D.. таке саме діло як ФК до цих теревень (імхо).

відразу відчув що щось тут якісь недомовки..

потім взнаєм. так потім...

ньдя :D..

з уст прібліжонних особ к імператору....

прогротеки в реалтаймі небуде доки не буде швидкісного з"єднання...

(це щодо ріал ЛМ)..

а на візорі (по чуткам) оптоволокно...

але ж ФК працює над цим.. мабуть. :D

доречі!.. там жеш (на візорі) і за під"єднання користувач не платить..

але такого комьюніті як в нас мною помічено не було.ех. подобається мені ця конкуренція..

пс:.. щодо оплати..платити більше 48 нехочу(с)зелена жаба

8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

ану подняли руки кому ненравится наша "фоно і теле-проготека"

<{POST_SNAPBACK}>

я наприклад.

але не в плані що не подобається. я вже встиг його зненавидіти за такі речі саме тоді ввечері коли я вирішив пограть:

Pinging 10.0.0.19 with 32 bytes of data:

Reply from 10.0.0.19: bytes=32 time=99ms TTL=61

Reply from 10.0.0.19: bytes=32 time=228ms TTL=61

Reply from 10.0.0.19: bytes=32 time=95ms TTL=61

Reply from 10.0.0.19: bytes=32 time=186ms TTL=61

я вже цікавився - йде стандартне "один з користувачів мабуть вирішив зробити копію фільма з сервера". так мені від того не легше! і нічого не міняється, я майже перестав грати в кантру. облом кому? мені звичайно.

якщо вибирати між

- якісний інет, гарний вибір мережевих гейм-серверів, і приємний серф, але без фільмів, навіть хай платний інтранет-трафік - номер 1

- і чудо з пінгами вищезазначеними, але з величезним вибором фільмів і музики - номер 2

я за номер 1, якщо номер 2 я не розумію за що платить 120 грн в місяць. якщо треба фільми і музика то такого добра я в місяць теж на ці кошти накупляю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

ану подняли руки кому ненравится наша "фоно і теле-проготека"

<{POST_SNAPBACK}>

Прочитав два поста і засміявся :D

Усе ж відносно... У кожної компанії ті самі послуги по різному знаходять відгуки в серцях клієнтів: комусь подобається кількість, а комусь сервіс та якість. У нас демократія - не подобається - обирай краще.

Я, наприклад, пишаюся своїми друзями з Луганська, які беруть кредити і кладуть оптику, купують потужні сервери з терабайтовими накопичувачами та завойовують клієнта. Цікава деталь, що у них дохід від інтернету значно менший, ніж дохід від послуг всередині мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...