Перейти до змісту

армія


ariman

Рекомендовані повідомлення

не знав куди написати тому написав сюди так шо строго не судіть. в мене таке питання,я зараз в армії призвався 6 жовтня,тобто 11 місяців в мене получається 6 вересня,але я чув таке шо в вересні не відпускають,тобто доведеться повний срок сидіти,хто знає чи можуть відпустити в вересні додому поділіться.дуже дякую наперід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це залежить від багатьох причин. Я вже точно не пам'ятаю, але здається перша партія додому уходить, за неділю чи дві до початку призову.

Але те що призвався в перших партіях не гарантує що додому підеш тоже в перших партіях, можуть і в останню відправити. Залежить від багатьох причин, насамперед від начальства і тебе самого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за тиждень до початку офiцiйного звiльнення в запас е нульова партiя, звiльняють лише найкращих, ось i порахуй, я зараз не в курсi коли стартуе початок звiльнення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, ти призвався цієї осені, так? Тоді постарайся забути на півроку за дємбєль, дім і т.д. а постарайся вникнути в службу, тоді буде значно легше служити, а дємбель все одно прийде рано чи пізно.

Цей рік постарайся провести максимально корисно для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот до чего цивилизация дошла, когда то письма месяцами домой со службы шли, а теперь за пару секунд прямо из казармы в интернеты выходят :smile-zachot:

Извините за оффтопик, я не служил, поэтому не могу дать толковый ответ топстарту ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...