Перейти до змісту

Польська мова для навчання і роботи


MarketingBB

Рекомендовані повідомлення

Хочете навчатися чи працювати у Польщі? Тоді Ви маєте можливість пройти курс вивчення Польської мови за підтримки Консульства Республіки Польща у м. Луцьку. Навчання проводять викладачі з польських університетів. Після завершення курсу Ви можете здати екзамен і отримати Державний Сертифікат Республіки Польща на рівень В1, який дає можливість навчатися в більшості ВУЗів Польщі та допоможе при влаштуванні на кваліфіковану роботу. Відбувається набір другої групи.

Тел. +38-050-2454379, +38-050-3788178, email: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна напишіть ціни за навчання та період навчання ...

На даний момент відбувається набір другої групи. Вона розпочне навчання на початку жовтня 2011 року, а закінчить до 1 липня 2012 (згідно програми польських ВУЗів). Екзамен влітку, після закінчення навчання, так що слухачі встигають поступити у ВУЗ. Ціна всьго курсу 6 603 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо можна напишіть ціни за навчання та період навчання ...

На даний момент відбувається набір другої групи. Вона розпочне навчання на початку жовтня 2011 року, а закінчить до 1 липня 2012 (згідно програми польських ВУЗів). Екзамен влітку, після закінчення навчання, так що слухачі встигають поступити у ВУЗ. Ціна всьго курсу 6 603 грн.

Щось це задорого хочуть ЗАБУЖАНИ!

Я за такі гроші навчаюсь у ВНУ на післядипломній освіті на юридичному факультеті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось це задорого хочуть ЗАБУЖАНИ!

Я за такі гроші навчаюсь у ВНУ на післядипломній освіті на юридичному факультеті!

Справді недешево, але для тих хто хоче легально поступити в польський ВУЗ - це найкращий спосіб. В іншому випадку доведеться рік жити в Польщі, вивчати мову і здавати той самий екзамен. Тільки після того студенти зможуть навчатися на першому курсі (якщо поступлять, Сертифікат В1 посвідчує знання мови, а не заміняє вступні екзамени з усіх предметів). Вивчення мови в Польщі обійдеться помітно дорожче, не кажучи про проживання протягом року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вводьте в оману волинян.

У польські вищі навчальні заклади приймають не тільки із сертифікатом, який Ви рекламуєте.

Моя дружина навчала кілька десятків волинян, котрі успішно навчаються у різних містах Польщі і ніякого сертифікату вони не отримували. Пройшли співбесіду на знання польської мови і навчаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вводьте в оману волинян.

У польські вищі навчальні заклади приймають не тільки із сертифікатом, який Ви рекламуєте.

Моя дружина навчала кілька десятків волинян, котрі успішно навчаються у різних містах Польщі і ніякого сертифікату вони не отримували. Пройшли співбесіду на знання польської мови і навчаються.

А ще в Польщі можна навчатись англійською))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре, що у Луцьку з"явилася можливість справді вивчити польську....Дякую організаторам !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це добре, що у Луцьку з"явилася можливість справді вивчити польську....Дякую організаторам !!!

У Луцьку давно є можливість вивчити польську на високому рівні. Ваш акаунт спеціально створений, щоб розрекламувати свій бізнес?

Маю сумніви, що високваліфіковані поляки - викладачі польської мови - приїжджатимуть кілька разів на тиждень, щоб навчати мову українців.

Швидше за все, створять групу. Заняття не індивідуальні, а групові. Проводитимуться у вихідні.

Люди заплатять гроші влеикі, а мвоу не вивчать. Зате отримають сертифікат B-1, який можні здобути і на інших курсах у Луцьку за значно менші гроші.

Чи я не правий?

Прошу автора теми заперечити, спростувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто дуже радий, не думаю,що при консульстві буде щось не серйозне. Швидше за все добрі курси будуть !

Якщо можна напишіть ціни за навчання та період навчання ...

На даний момент відбувається набір другої групи. Вона розпочне навчання на початку жовтня 2011 року, а закінчить до 1 липня 2012 (згідно програми польських ВУЗів). Екзамен влітку, після закінчення навчання, так що слухачі встигають поступити у ВУЗ. Ціна всьго курсу 6 603 грн.

Дякую ініціатору теми за інформацію!!!

Це добре, що у Луцьку з"явилася можливість справді вивчити польську....Дякую організаторам !!!

У Луцьку давно є можливість вивчити польську на високому рівні. Ваш акаунт спеціально створений, щоб розрекламувати свій бізнес?

Маю сумніви, що високваліфіковані поляки - викладачі польської мови - приїжджатимуть кілька разів на тиждень, щоб навчати мову українців.

Швидше за все, створять групу. Заняття не індивідуальні, а групові. Проводитимуться у вихідні.

Люди заплатять гроші влеикі, а мвоу не вивчать. Зате отримають сертифікат B-1, який можні здобути і на інших курсах у Луцьку за значно менші гроші.

Чи я не правий?

Прошу автора теми заперечити, спростувати?

Але сертифікована мова є сертифікована, і сертифікат у Польщі просто так не дадуть. Тож напевно курс вартий уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я особисто дуже радий, не думаю,що при консульстві буде щось не серйозне. Швидше за все добрі курси будуть !

Якщо можна напишіть ціни за навчання та період навчання ...

На даний момент відбувається набір другої групи. Вона розпочне навчання на початку жовтня 2011 року, а закінчить до 1 липня 2012 (згідно програми польських ВУЗів). Екзамен влітку, після закінчення навчання, так що слухачі встигають поступити у ВУЗ. Ціна всьго курсу 6 603 грн.

Дякую ініціатору теми за інформацію!!!

Це добре, що у Луцьку з"явилася можливість справді вивчити польську....Дякую організаторам !!!

У Луцьку давно є можливість вивчити польську на високому рівні. Ваш акаунт спеціально створений, щоб розрекламувати свій бізнес?

Маю сумніви, що високваліфіковані поляки - викладачі польської мови - приїжджатимуть кілька разів на тиждень, щоб навчати мову українців.

Швидше за все, створять групу. Заняття не індивідуальні, а групові. Проводитимуться у вихідні.

Люди заплатять гроші влеикі, а мвоу не вивчать. Зате отримають сертифікат B-1, який можні здобути і на інших курсах у Луцьку за значно менші гроші.

Чи я не правий?

Прошу автора теми заперечити, спростувати?

Але сертифікована мова є сертифікована, і сертифікат у Польщі просто так не дадуть. Тож напевно курс вартий уваги.

До речі, я дізнавався про сертифіковану мову, Пан Jeger01 пише, що сертифікат Державний Республіки Польща можна здобути у Луцьку та майже не на кожному кроці.......це просто смішно....бачу,що Пан Джегер не тільки жартівник а і мало розуміє про сертифіковані мови............З повагою............Пан Дуже Добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вводьте в оману волинян.

У польські вищі навчальні заклади приймають не тільки із сертифікатом, який Ви рекламуєте.

Моя дружина навчала кілька десятків волинян, котрі успішно навчаються у різних містах Польщі і ніякого сертифікату вони не отримували. Пройшли співбесіду на знання польської мови і навчаються.

До речі, я дізнавався про сертифіковану мову, Пан Jeger01 пише, що сертифікат Державний Республіки Польща можна здобути у Луцьку та майже не на кожному кроці.......це просто смішно....бачу,що Пан Джегер не тільки жартівник а і мало розуміє про сертифіковані мови............З повагою............Пан Дуже Добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете навчатися чи працювати у Польщі? Тоді Ви маєте можливість пройти курс вивчення Польської мови за підтримки Консульства Республіки Польща у м. Луцьку. Навчання проводять викладачі з польських університетів. Після завершення курсу Ви можете здати екзамен і отримати Державний Сертифікат Республіки Польща на рівень В1, який дає можливість навчатися в більшості ВУЗів Польщі та допоможе при влаштуванні на кваліфіковану роботу. Відбувається набір другої групи.

Тел. +38-050-2454379, +38-050-3788178, email: [email protected]

Дякую за інформацію!!! Я уже записався на курси...Раджу іншим також!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я маю підозру, що пан Bardzo Dobrze має якесь відношення або до топікстартера, або до курсів безпосередньо :) В жодній іншій темі він не відписався, і зареєстрований був за 10 днів після створення цієї теми...

Топікстартер має нік MarketingBB, що свідчить про можливу наявність первісних інстинктів маркетолога, зокрема - способів привертання уваги до товару (послуги), створюючи видимість зацікавленості продуктом. Дивно, що не написали, що кількість місць обмежена...

А по темі. Я ходив на піврічні курси польської мови, і заплатив в чотири рази менше. Група - 6 чоловік, заняття два рази в тиждень по 1,5 годин. Мушу визнати, що другу половину навчання я істотно забив на навчальний процес, однак навіть незважаючи на це зараз більш-менш вільно можу спілкуватися з поляками. Гадаю, що якби пересилив себе, і хоча б ходив на заняття й робив домашні завдання - результати були б ліпшими.

Пане Bardzo Dobrze, як дійдете до "Хшоншча" чи до "Джджовніци" - похваліться результатами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійдете до "Хшоншча"

Мені ще змалечку подобалось, коли могли швидко сказати Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie

для тих хто хоче легально поступити в польський ВУЗ - це найкращий спосіб. В іншому випадку доведеться рік жити в Польщі, вивчати мову і здавати той самий екзамен. Тільки після того студенти зможуть навчатися на першому курсі

БрЄд.

Мої брати (як і я) розмовну польську знають з телебачення. Письмо трошки підучили з репетитором і без будь-яких проблем поступили в університет у Варшаві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я маю підозру, що пан Bardzo Dobrze має якесь відношення або до топікстартера, або до курсів безпосередньо :) В жодній іншій темі він не відписався, і зареєстрований був за 10 днів після створення цієї теми...

Топікстартер має нік MarketingBB, що свідчить про можливу наявність первісних інстинктів маркетолога, зокрема - способів привертання уваги до товару (послуги), створюючи видимість зацікавленості продуктом. Дивно, що не написали, що кількість місць обмежена...

А по темі. Я ходив на піврічні курси польської мови, і заплатив в чотири рази менше. Група - 6 чоловік, заняття два рази в тиждень по 1,5 годин. Мушу визнати, що другу половину навчання я істотно забив на навчальний процес, однак навіть незважаючи на це зараз більш-менш вільно можу спілкуватися з поляками. Гадаю, що якби пересилив себе, і хоча б ходив на заняття й робив домашні завдання - результати були б ліпшими.

Пане Bardzo Dobrze, як дійдете до "Хшоншча" чи до "Джджовніци" - похваліться результатами :)

Може мені і справді не похвалитися моїм знанням польської мови,але про сертифіковану мову розумію досить добре, бо вільно володію англійською. А прислів"я про хруща з міста Щебрешина чував ще у дитинстві і вимовити щось таке можу досить легко....але приємно, що Пан Ярчик також знає про хруща.........шаную це.............З повагою..........Пан Дуже Добре....PS Скажу тільки, що ніколи не розумів того, чому, якщо хтось напише добру порядну інформацію,а інформацію Пана Маркетинг ББ вважаю такою, завжди знайдеться хтось, хто хоче заплюгавити добру справу.Тож дякую Панові Маркетинг ББ за інформаційну послугу...........доброго продовження темі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійдете до "Хшоншча"

Мені ще змалечку подобалось, коли могли швидко сказати Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie

для тих хто хоче легально поступити в польський ВУЗ - це найкращий спосіб. В іншому випадку доведеться рік жити в Польщі, вивчати мову і здавати той самий екзамен. Тільки після того студенти зможуть навчатися на першому курсі

БрЄд.

Мої брати (як і я) розмовну польську знають з телебачення. Письмо трошки підучили з репетитором і без будь-яких проблем поступили в університет у Варшаві.

А Пан Маркетинг ББ має рацію....Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую!!!

Та будь ласка. Аби Вам Дуже Добре було! :)

Дякую Пані Оксані 04 також ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хочете навчатися чи працювати у Польщі? Тоді Ви маєте можливість пройти курс вивчення Польської мови за підтримки Консульства Республіки Польща у м. Луцьку. Навчання проводять викладачі з польських університетів. Після завершення курсу Ви можете здати екзамен і отримати Державний Сертифікат Республіки Польща на рівень В1, який дає можливість навчатися в більшості ВУЗів Польщі та допоможе при влаштуванні на кваліфіковану роботу. Відбувається набір другої групи.

Тел. +38-050-2454379, +38-050-3788178, email: [email protected]

Дуже дякую знову Панові Маркетинг ББ за інформацію!!! Курси добрі, раджу Всім!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

А от я з власного досвіду знаю, що всі ці курси не дадуть грунтовного знання. У групі буде 10, а то і більше слухачів. Усі з різним рівнем сприйняття та розумового розвитку. Викладач покаже вам граматику, подасть лексику, а далі "хоч трава не рости". ВИБИРАЙТЕ ПРИВАТНИХ ВИКЛАДАЧІВ. Я навчався у однієї викладачки, Наталії Анатоліївни, то це просто супер.Від багатьох чув, що кращого викладача польської в Луцьку немає. Попасти до неї можна лише за протекцією. Мене через польське товариство звели. Вдячний їй дуже. Не знаю чи буде гарним з моєї сторони викласти її номер телефону в неті, але якщо вже дуже треба, то тарабаньте мені на скриньку [email protected] - скину її e-mail.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...