Jump to content

Кінець світу 21.05.2011


Harvester

  

94 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Posted

Виявляється, наближається черговий "Кінець світу" :) :

Об этом заявил известный проповедник из Калифорнии Гарольд Кемпинг

конец света наступит в 6 часов утра 21 мая 2011 года

Джерело: http://kp.ru/daily/25659/822490/

Чув, що Ванга пророчила "Кінець світу" на 2011 рік, а тут ще один пророк добавився :unsure:

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Posted

В 5 ранку? В суботу? Блін, я ж спати буду :( Знову все пропущу :( Та і взагалі, кому хочеться у вихідний робити кінець світу?

Posted
Наближається черговий "Кінець світу

Свято наближається,свято наближається,

Posted

після того як сьогодні забухають всі банківські працівники і завалять пару десятків банків - от це можна буде вважати кінцем світу для окремо взятих клієнтів ;)

Posted
Об этом заявил известный проповедник из Калифорнии Гарольд Кемпинг

це той, який обіцяв прибуття сина боженьки в 94-му? нюню ^_^

Posted

Ніколи не забуду свого реального "кошмара"....

Було це ще мабуть в кінці 90-тих і багато газет трубили про кінець світу,а я був ще "трецельний" і дуже боявся :blush:

Було спекотне літо.Я був у бабусі на канікулах.І ось настала та дата.Ніч,гроза,блискавки,грім.Я кручусь вліжку і не находжу собі місця і тут баба (в сусідній кімнаті) чую говорить:"Боже,тобі душу" ...охх як в мене тоді рипнуло)))

Я перепитався і виявилось що вона сказала "може тобі душно" :)

Posted
«Кінець світу» — поширений фразеологізм (як синонім зустрічається також — армагедон, однак це не зовсім коректно, це ж не «кінець світу»)
:friday: за АрмаГаДєц
Posted
:friday: за АрмаГаДєц

Ага-Дай Бог что б не последний

Предлагаю это дело отметить в Восскресенье на книжном пассаже :friday:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...