Перейти до змісту

Alice in Chains(гранж)


@Andrew@

Рекомендовані повідомлення

Дуже круто гранжова група маю їх всі кліпи і все в МП3 може хтось таке слухає то може поділитися чимось ??? якшо треба то викладу на ФТП, що маю.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Дуже круто гранжова група маю їх всі кліпи і все в МП3 може хтось таке слухає то може поділитися чимось ??? якшо треба то викладу на ФТП, що маю.....

о... Alice In Chains... поважаю.... класний в них MTV Unplugged.... заливай кліпи... МР3 в мене також є... жаль знаркоманились.... ще б хтось Creed дав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

зараз буду лить на фтп, в відео, а в тебе є анплакт відео ? дуже хотілосяб побачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ыыыыыыыыы, тут така проблемиа виникла, я недавно видалив случайно з букви А- до Ф, зараз відновлюю кліпи, як появляться то скіну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кльово! Заливай! Згадаємо як це було) Мож ще Blind Melon десь завалявся??? :smile3:

Колись мав на касеті збірку Grange Ballads (Там і Alice in chains, Foofighters ....)!!! Залийте якфо хтофь має)) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо треба то можу иузон залити, а кліпів немає форматнув случайно))) ще маю троха гранжухі, якщо сь шось треба пишіть,Blind Melon немає і не чув, якшо крутий гранж то скачаю з нета, я він тобі 7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...