Перейти до змісту

Утеплення лоджії


Aliona

Рекомендовані повідомлення

Хочемо утеплити і обшити ззовні металопрофілем наші лоджії. Може хто цим вже займався, підскажіть майстрів, хто це може зробити, які матерали краще застосовувати (пінопласт, мін.вата...), орієнтовно скільки Вам обійшовся ремонт. Можливо хтось на Борді і сам надає такі послуги? І ще - як краще: купляти матеріали самостійно чи довірити це майстрам(більшість розраховують ремонт разом з матеріалами). Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я утеплював в такій послідовності (вулиця->приміщення): пластикова вагонка(1)->обрешіточний брус 40*50мм(6)+пінопласт 5см(2)(в 1 площині, в пінопласті прорізи припадають на стійки металевої рами балкона (3) (в мене не лоджія, а такий як в "хрущовці"), для щільності)->власне металева рама балкона(3) ->обрешіточний брус 40*50мм(6)+пінопласт 2*2см(4)(в 1 площині)->пластикова вагонка(5). Недорого і тепло, а головне якщо руки з того місця то не треба мати великого розуму щоб зробити самому. Тільки вагонку і брус кріпив майстер. Сам майстер підійде аби-який аби мав досвід робіт з пластиковою вагонкою (нічого складного).

В результаті коли на вулиці -20*С, на балконі -5*С, правда ще підлога утеплена пінопластом 7-10см + дошки, і стеля пінопласт 5см+касетони.

untitled1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за таку вичерпну відповідь (ще й з малюнком)! :smile-zachot: А які брали склопакети? І встановлював їх той самий майстер, що й обшивав чи працівники фірми, де замовляли вікна. Я так розумію, що двері з кімнати на балкон ви лишили? Давали під пінопласт якусь гідро-, теплоізоляцію, обробляли грунтовкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав на балкон Veka, але не задоволений, по кімнатам стоять Трокал 5-камерний - відмінна якість.

Встановлювала фірма-виробник (при співпраці з майстром).

Двері з кімнати залишив.

Ніяких грунтовок і гідроізоляції не застосовував. Сам по собі балкон вийшов сухий, тільки вода підтікає з верхнього балкона, коли там виникає калюжа (танення снігу або тижневий дощ) там незасклено. Тому шкодую що не зробив гідроізоляцію стелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На балкон - 3 камери, але Вєка настоятєльно не раджу - хоч і фурнітура така як на Трокалі (Вінкхаус), але чомусь швидко розбовталась, часто треба налаштовувати (монтажники і фірма-продавець ті самі, що встановлювали вікна і по кімнатам). В Трокалі як поставив приблизно 5 років назад - так досі не потребує налаштування. В Трокала 5 камер. Енергозберігаюче скло ніде не застосовував.

Не претендую на якусь істинність в своїх судженнях, тут є набагато більш досвідчені форумчани-будівельники, просто теми ці (по вікнам) піднімались дуже давно, користуйтесь пошуком. Моя професія досить далека від будівництва.

З приводу термо- гідро- ізоляції раджу консультуватись у професіоналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте тут, я робив утеплення Техноплексом 45 з внутр. сторони лоджії по даній технології. Зимою при температурі -20, на лоджії +10 за відсутності додаткового опалення(планую обєднувати з кімнатою). Вікна 3-ох камерні чеські з енергозберігаючим склом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі свого боку, для утеплення рекомендую надати перевагу ваті, бо пінопласт виділяє шкідливий для організму стирол (в інеті достатньо інформації).

З власного досвіду: утеплюю пінопластом підлогу, залишив після покупки 6 пачок пінопласту в підвалі 3х4 м. Через 5 хв відчув ДУЖЕ стійкий запах (без перебільшень). З часом часково вивітрюється але навіть через місяць зміни не суттєві.

Аналогічно зверніть увагу на мдф вагонку або панелі (хоча і тут формальдегіди...), бо від пластикової літом ефект аналогічний (див. вище). Деякий період працював у металічному вагончику - літом з 10 до 16 двері постійно мусив відкривати.

Підлогу нема різниці чим утеплювати, якщо вона буде поверх залита стяжкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на свому балконі ніяких запахів не відчував. Ніби на нюх не жаліюсь. Сонце гріє з 12-00 до вечора, служиь 2 літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. В якості утеплювача хочемо пінополістерол (тонший за пінопласт, але теплопровідність менша).Ті ж самі аргументи, що Ви наводите проти пінопласту, мені говорили проти мінвати :)- вже й не розбереш, що краще. А так все ще в пошуках... Все чіпляється в якісний профіль, а майстри що роблять весь цикл робіт, переважно працюють зі "своїми" ПВХ-профілями, переважно економ-класу, чогось знайти майстрів,що роблять зовн.обшивку металопрофілем важкувато, більшість спеціалістів по внутр.роботах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду. В якості утеплювача хочемо пінополістерол (тонший за пінопласт, але теплопровідність менша).Ті ж самі аргументи, що Ви наводите проти пінопласту, мені говорили проти мінвати :)- вже й не розбереш, що краще. А так все ще в пошуках... Все чіпляється в якісний профіль, а майстри що роблять весь цикл робіт, переважно працюють зі "своїми" ПВХ-профілями, переважно економ-класу, чогось знайти майстрів,що роблять зовн.обшивку металопрофілем важкувато, більшість спеціалістів по внутр.роботах.

обшивайте сайдингом :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ззовні профнастіл та мінвату, ссередини теплу штукатурку! роблю тільки так. пінопласт нераджу для внутрішніх робіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, скільки коштувало утеплити повністю і обшити вагонкою всередині балкон (без склопакетів і зовнішнього металевого обшиття) ?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, скільки коштувало утеплити повністю і обшити вагонкою всередині балкон (без склопакетів і зовнішнього металевого обшиття) ?

Дякую!

Зараз вже і не згадаю. Зважай що майстер тільки оббив вагонкою ззовні і зсередини, а сам шар утеплення робив я сам своїми руцями. Та й майстер був "свій", брав звичайно дуже-дуже мало і я йому багато допомагав.

пінопласт нераджу для внутрішніх робіт

Це балкон а не квартира, там ніхто не живе. Балкон постійно вентилюється і не опалюється, тому шкідливих випарів не боюсь.

кто утеплял, посоветуйте мастеров

Мій майстер зараз в Нових Петрівцях під Києвом, будує одному дуже поважному дяді ;) маєток. Як приїде скажу, аби було не пізно тобі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, скільки коштувало утеплити повністю і обшити вагонкою всередині балкон (без склопакетів і зовнішнього металевого обшиття) ?

Дякую!

якщо пінопласт+вагонка порахуй:

6грн м.кв(сітка)

12-14грн. м.кв(пінопласт)

28-32грн м.кв (вагонка)

60грн. мішок клею

+брус під вагонку

+20-25грн. м.кв(робота)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо плануєте обєднувати лоджію з кімнатою - раджу робити по даній технології, бо пінопласт такого утеплення не дасть, тим більше якщо буде перериватись брусками під вагонку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...