Jump to content

Робот - пилосос Хто користується ?


Recommended Posts

Posted

В мене є. Тільки старіша модель.

Зараз, на жаль, одне колесо почало чомусь блокуватись і він вже нормально не їздить, а круги нарізає. Все руки не доходять розібрати глянути.

Цікава штука. Хоча насправді там більше електрощітка, ніж справжній пилосос.

Але функцію свою виконує. Якщо засмічена-запилена кімната, то за хвилин 20-30 він практично все збирає.

Шумить голосніше, ніж очікувалось.

Дуже кумедно спостерігати за тим, як він сам їздить та тицяється по кутках.

Перед пуском необхідно в кімнаті прибрати все зайве з підлоги, бо може запутатись в кабелях або намотати на колесо якусь хрєнь.

Не любить коврів з високим ворсом. Може заблукати в якомусь закутку з обмеженим виїздом.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...