Jump to content

відбілити пожовтівший метал


Korting

Recommended Posts

Posted

Дивлячись що за метал і від чого він пожовтів. Став питання конкретніше.

Posted

Білий фарбований метал? Може всього-навсього усєрдно Галою і м*якою ганчіркою? Тікі усєрдно. Спирт? Містер Мускул? Кока-кола :rolleyes: ?

Posted

Балон-спрей 400 мл білої нітроемалі - відбілить краще за все :smile3:

2-3 тонких шари і буде як нова, ясна річ наносити на чисту та обезжирену поверхню.

Сохне швидко, виглядає гарно, і коштує 25 грн :)

Posted

ну якщо розглянути цю тему з огляду на розділ Б-во то можна поштукатурити її або покласти нову гарну плитку.

Я теж раджу помалювати але перед тим не просто обезжирити, а перетерти шліфшкуркою, обовязково.

Posted
Я теж раджу помалювати але перед тим не просто обезжирити, а перетерти шліфшкуркою, обовязково.

Якщо немає очагів корозії - не обов"язково, а то ще попадеться під руку перший ліпший листочок з зерном 40 - і буде глибоко подряпаний [білий] міттал :smile3:

Posted

Чьо мєлачітсо, шкурки-спреї. Або промисловим феном, або болгаркою. А ще краще зразу викінь. vanus, Deemon, нівабіду, ви б якби були перукарями, то напевно зразу голову відрізали б :lol: ?

Korting, то що буш прєдпрінімать? Чи що там в тебе вийшло з тої затії?

Posted

VadimM, сходи краще, допоможи тряпочкою протерти *незворотьно* пожовтівше ;).

Я даю практичну пораду, а не безтолкову. В такий спосіб - освіжив (підмарафєтив) свою Ardo, котра розміняла червнонець і працює досі на ура

Posted

VadimM, сходи краще, допоможи тряпочкою протерти *незворотьно* пожовтівше .

Я даю практичну пораду, а не безтолкову. В такий спосіб - освіжив (підмарафєтив) свою Ardo, котра розміняла червнонець і працює досі на ура

Я б з радістю, але власних клопотів вистачає)))

Звичайно, вплив УФ вже нічим не відмиєш. Але з шліфшкуркою ви перегнули.

ТС певно досі усєрдствує.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...