Перейти до змісту

Підскажіть який принтер взяти??


Рекомендовані повідомлення

Потрібна допомога в виборі принтера ???

Довгий час користувався Canon ip1000 - простий в обслуговуванні, недорогий (купив 4 банки краски і 4 шприца, заправляєш і друкуєш собі в кольорі все підряд).

Думав взяти собі модель вище ip1500, але мене налякали що там так просто сам не заправиш картридж, перепрошивати треба і картриджі і принтер.

Може хтось розкаже докладніше і порадить яку краще модель взяти??

Надав би перевагу Canon або HP.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери такій як в мене НР 1020 (але він лазерний чорно-білий), в мене вже рік стоїхть і все норм......ще не заправляв і друкує норм.........хватає на 3.5 тис листів. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бери такій як в мене НР 1020 (але він лазерний чорно-білий), в мене вже рік стоїхть і все норм......ще не заправляв

эт как печатать - у нас на работе, одна "коза" умудрилась за две недели картридж израсходовать... :angry:

а вообще ничего плохого про НР 1020 сказать не могу...модель распространненая...картриджи купить/заправить не проблема..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. навіть на всевишньому фотакомі стоять такі принтера (я коли догорів склад його в саму першу чергу замітив) тільки там 1022........так, що купляй, раз на всевишньому фотакомі тоді бери......

:D:D:angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про струйники с СНПЧ писали в на борде железяках, поищи. Вариант - оптимальный. Разовые вложения ненамного больше стоимости принтера, зато потом про картриджи и заправку забудешь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насчет 1010 и 1020... Наскоко мне известно, то там разница токо в скорости печати, которая достигается путем повышения рабочего напряжения печки и скорости вражения вала... Что ни к чему хорошему не приведет (при интенсивной печати). Но если печатать нужно не часто и не много, то такой принтер - самый хороший вариант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо брати струйнік, то НР краще не брати. Нічого проти НР я не маю, принтер класний, надійний, але в обслуговуванні один з найдорощих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему закрито. chopped отрмує повідомлення за дублювання тем і невміння користуватись пошуком.

До того ж в назві теми не розкрито її зміст -- щоб зрозуміти, що автора цікавить саме струйний принтер, необхідно бути екстрасенсом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...