Jump to content

пониження версії модему на айфонах


Recommended Posts

Posted

можешь сам :) там же процедура описана, если сам боишься, то велком то Shkoder или ко мне :)

велком это куда)? и за сколько))

  • 4 weeks later...
Posted

найшов в неті таку статейку ТиЦ

як думаєте реально чи знов якийсь разводняк?

а стосовно цієї теми - вона працює лише якщо у вас телефон 3г на 8 гб, зі старим бутлоадером 05,08 - таких телефонів одиниці, випущені для ринка США.

Posted

найшов в неті таку статейку ТиЦ

як думаєте реально чи знов якийсь разводняк?

а стосовно цієї теми - вона працює лише якщо у вас телефон 3г на 8 гб, зі старим бутлоадером 05,08 - таких телефонів одиниці, випущені для ринка США.

ага з 3гс вийшоб облом в мене)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...