Перейти до змісту

Частота рації для таксі


sens

Рекомендовані повідомлення

Хочу дізнатися більше, на яких радіочастотах працюють наші таксисти (дисп.служби)?

Відповідно зможу обрати, портативну чи стаціонарну (автомобільну) радіостанцію краще придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу дізнатися більше, на яких радіочастотах працюють наші таксисти (дисп.служби)?

Відповідно зможу обрати, портативну чи стаціонарну (автомобільну) радіостанцію краще придбати.

А чому тоді не спитати це в самих дисп. служб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок і 15-85 (Чумак таксі) на 150...160 МГц.

Решта хз, по старій інформації мали ще років зо три тому перейти на 450.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок і 15-85 (Чумак таксі) на 150...160 МГц.

Решта хз, по старій інформації мали ще років зо три тому перейти на 450.

От якщо хз, то нащо писати? Всі служби таксі Луцька працюють в діапазоні частот VHF: 136-174 МГц .

Моряки - 150,085 і 152,085 мГц

Чумаки - 157,600 і 157,625 мГц

Вибір рації залежить від того, в якому радіусі потрібен зв"язок, і скільки грошей не щкода на нього витратити. Якщо в межах міста, то в більшості випадків достатньо портативної радіостанції. З зовнішньою антеною вони працюють гарно. Ну а якщо далі десь від"їхати, то краще стаціонарну брати, в ній передавач потужніший, відповідно дальність дії більша в рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Морячок і 15-85 (Чумак таксі) на 150...160 МГц.

Решта хз, по старій інформації мали ще років зо три тому перейти на 450.

От якщо хз, то нащо писати? Всі служби таксі Луцька працюють в діапазоні частот VHF: 136-174 МГц .

Моряки - 150,085 і 152,085 мГц

Чумаки - 157,600 і 157,625 мГц

Вибір рації залежить від того, в якому радіусі потрібен зв"язок, і скільки грошей не щкода на нього витратити. Якщо в межах міста, то в більшості випадків достатньо портативної радіостанції. З зовнішньою антеною вони працюють гарно. Ну а якщо далі десь від"їхати, то краще стаціонарну брати, в ній передавач потужніший, відповідно дальність дії більша в рази.

От якщо ти такий розумний, то поясни:

1. чим мої слова відрізняються від наведеної тобою інформації?

2. якщо такий впевнений, що вся решта служб таксі також в діапазоні 140-174 МГц, то давай сюди і їхні частоти.

3. моє повідомлення базувалось на інформації, яку я персонально почув в луцькому УДЦР, коли оформляв собі дозволи на частотний канал. хз означає, що точної частотної інформації мені, звісно, ніхно не казав, але мова йшла тоді про те, що більшість служб таксі хотіли перевести на вищий частотний діапазон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все работают в диапазоне от 150 до 170 мгц + есть еще одна служба в диапазоне 40-50 мгц

подробности есть служебная информация

конкретно тебе скажет диспетчер службы и с радиостанцией поможет определится

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...