Перейти до змісту

PES6


petro_aka_pit

Рекомендовані повідомлення

Давайте писати в цій темв про патчі проги до PRO EVOLUTTION SOCCER 6. Давайте обнінюватися порадами і цікавинками відносно цієї гри.

До речі хто знає як можна грати нормальними командами карєру :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі хто знає як можна грати нормальними командами карєру :D

Треба придбати ліцензійку! :glare:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ПЕС набагато прикольніший за ФІФА ось тільки для новачків які все життя грали ФІФА буде важко да і впадло настроювати клаву під опції фіфи да і зміна гравця окремою кнопкою тож дасть троха незручності та трабла!!! Але звикнувши - закините ФІФА!!!

З. І. Плюс ПЕС за те що можна грати навіть 8 чол. одну гру, що ми успішно і робимо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я шось не заценив ...

може ти й правду кажеш ... звик до фіфи вже :)

хоча я на джойстіку валю :)

а до переключанія іграка 2гою кнопкою звик з НХЛ 2007 :lol:

фіфа набагато круче сдєлана ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ПЕС набагато прикольніший за ФІФА ось тільки для новачків які все життя грали ФІФА буде важко да і впадло настроювати клаву під опції фіфи да і зміна гравця окремою кнопкою тож дасть троха незручності та трабла!!! Але звикнувши - закините ФІФА!!!

З. І. Плюс ПЕС за те що можна грати навіть 8 чол. одну гру, що ми успішно і робимо :ok:

Скиньте хтось патч для сєтєвої гри в ПЕС!!!!!!!!!!!!!!!!!! або ліцензійну версію!!!!!!!!!!!!!! :jeer:;);)

java script:emoticon('<_<', 'smid_25')

:smile-zachot

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЕС краще однозначно тільки брали 2006 на клаву не ставиться так що приходиться грати в 2004.Хто живе на Кравчука 34 пишіть пограємо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЕС краще однозначно тільки брали 2006 на клаву не ставиться так що приходиться грати в 2004.Хто живе на Кравчука 34 пишіть пограємо

Все там нормально! І все без проблем ставиться!!! :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого тут не міняється кнопкі непереставляються тільки типи а щоб кожну кнопку змінити такого нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...