Jump to content

Продам чоловічі труси "Патріот"


Recommended Posts

Posted

Продам національні чоловічі труси "Патріот" з вишивкою .

Ідеальний та оригінальний подарунок.

Будь завжди українцем)

ЦІНА: 65 грн. Замовлення пишіть в тему.

Тканина: 100% бавовна. Вільний покрій.

Розмір: від 46 по 70.

Розмір Талія Стегна

46 80 96

48 84 100

50 88 104

52 92 108

54 97 112

56 102 116

58 108 120

60 114 124

62 120 128

64 126 132

66 132 136

68 138 140

70 144 144

post-11012-0-88847800-1301949248_thumb.j

post-11012-0-20135000-1301949254_thumb.j

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply
Posted

Про якість трусів раджу подбати наперед , труси первірити при покупці легше ніж леза.

Posted

Про якість трусів раджу подбати наперед , труси первірити при покупці легше ніж леза.

труси - це труси. з бавовни

Posted

в мене тут питають люди, чи не шиєте ви ще й майки до тих трусів, булоб класно, я б купила таке собі "спіднє з орнаментом"

Posted

в мене тут питають люди, чи не шиєте ви ще й майки до тих трусів, булоб класно, я б купила таке собі "спіднє з орнаментом"

я спитаю. взагалі то шиють труси, сорочки для хлопчиків та тунічки вишиті для дівчаток

Posted

1. Bestie - 46р. сині

2. electric - 54р. сині

3. Ko3bMa - 52р. сині

замовила труси. напишу, коли будуть в мене

Posted

1. Bestie - 46р. сині

2. electric - 54р. сині

3. Ko3bMa - 52р. сині

4. Masik 60р. сині

труси вже шиються. в неділю буде роздача

Posted

1. Bestie - 46р. сині

2. electric - 54р. сині

3. Ko3bMa - 52р. сині

4. Masik 60р. сині

труси вже шиються. в неділю буде роздача

Тока мне 2 ПАРЫ, одна пара в Венгрию отправится.

Posted

а за верхню білизну ви мені нічого не скажете?

так, пошиє, але то вже після паски.

Posted

1. Bestie - 46р. сині

2. electric - 54р. сині

3. Ko3bMa - 52р. сині

4. Masik 2 пари 60р. сині

Труси вже пошиті. Завтра буде роздача.

Posted

Отримав замовлення сьогодні. До якості матеріалу та пошиття претензій нема, до хб тканини пришита стрічка з орнаментом. Своїх грошей вартує.

Прийшов додому , зустрів дружину в них . Емоцій було масса!

Posted

Отримав замовлення сьогодні. До якості матеріалу та пошиття претензій нема, до хб тканини пришита стрічка з орнаментом. Своїх грошей вартує.

Прийшов додому , зустрів дружину в них . Емоцій було масса!

:g15::smile-zachot:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...