Jump to content

Продам міні MP3 плеєри


Recommended Posts

Posted

MP3 плеєр(копія Ipod Shuffle):

Опис:

- забезпечує високу якість звуку для прослуховування музики

- малий розмір, легкий і просте управління

- не має вбудованої пам'яті, підтримує картки microSD

- вбудований акумулятор

- розміри: 42 х 27 х 12 мм

- також можна використовувати як кардрідер.

- має металічний зажим (присутній лого Apple iPod)

Комплектація:

1 х MP3 плеєр

1 х стерео наушники

1 х USB кабель

1 х інструкція

1 х коробка

Є можливіть вибору кольору (бажаний потрібно уточнювати)

ЦІНА 80 грн. за шт.

post-3741-0-20103600-1301755546_thumb.jp

post-3741-0-85245500-1301755550_thumb.jp

post-3741-0-99330000-1301755554_thumb.jp

post-3741-0-77154100-1301755559_thumb.jp

post-3741-0-83889700-1301755565_thumb.jp

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Posted

Карточка додається до нього?

І ще цікавить звук, десь читав що він моно, а не стерео.

Акумулятор скільки тримає?

Posted

В комплекті не має карти пам"яті.

Звук досить хороший.

Акумулятор не перевіряв, але через відсутність екрану буде тримати нормально.

Posted

дам 100 грн, якщо він протягне 4 години

Features:

Support multiple music formats: MP3, WMA, WAV audio format.

Built-In Rechargeable Li-ion battery via charger or USB port.

Rechargeable Li-ion Battery can be up to 4 hours Continuous MP3 playback.

Act as USB Flash Drive (Can store other data file).

FCC and CE approved for home and office use.

Play Back Time: Up to 8 hours.

Data transfer rate: 5 Pins USB 2.0 high speed at 480Mb/s max.

Audio connector: 3.5mm stereo headphone jack.

Power Supply: Battery Rechargeable Li-ion polymer.

Hot Plug and Play directly.

Color: Pink,Blue,Green,Black.

Package Included:

1 x 2GB Clip-on MP3 Player

1 x Earphone

1 x USB Data Cable

Posted

PiRATE,

Молодой человек! Мы , русские, не обманываем друг друга!

(с) Брат-2

На твою думку, якої ємкості акумулятор може влізти в такий корпус? Правильно, max. - 180 мА\г, а на практиці це ~ 2 год роботи.

Sad, but true :dont:

Posted

PiRATE,

Молодой человек! Мы , русские, не обманываем друг друга!

(с) Брат-2

На твою думку, якої ємкості акумулятор може влізти в такий корпус? Правильно, max. - 180 мА\г, а на практиці це ~ 2 год роботи.

Sad, but true :dont:

MP3 Player

Posted

візьму одного за 5 баксів в якості кардрідера, бо плеєр з нього ніякий :blush: !

В якості картрідера можеш взяти в мене картрідер тут

Posted

відпишу! Купив сьогодні цей плеєр, ну я ж не лох...)))) зразу пішов в там там взяв флешку за 50 грн на 2 гб, потім купив наушникі sennheiser за 105 гривень в томуж там тамі,прийшов додому, скинув музло... - все включів... я був в шоці, в мене є плеєр за 400 грн + 100 грн вуха, так там звук реально віддихає... Мінус того шо нема дисплея... Реально респект!!!

Posted

 ну я ж не лох...))))

...зразу пішов в там там взяв флешку за 50 грн на 2 гб, потім купив наушникі sennheiser за 105 гривень в томуж там тамі

если ты скупилсь в там-таме

значит сэкономил мани

потому что только лох 

на аукро, например, возьмет...

вывод с басни прост

покупаем плеера

чтоб не быть похожими на лоха

***сорі за офтопік***

Posted

vrm нагадую твій вислів з басні в сусідньому топіку.

"Але срати в чужих темах не робить мені честі, чого і тобі бажаю."

Posted

vrm нагадую твій вислів з басні в сусідньому топіку.

"Але срати в чужих темах не робить мені честі, чого і тобі бажаю."

в моїх словах не було жодного звернення щодо Вас чи до вашого товару, лише до дописувача, якого я процитував тому що його слова незрозумілі і смішні...

Posted

музика сортується по алфавіту чи як? його можна використати для прослуховування окремо однієї групи :)

Чорний ще є в комплекті?

Posted

відпишу! Купив сьогодні цей плеєр, ну я ж не лох...)))) зразу пішов в там там взяв флешку за 50 грн на 2 гб, потім купив наушникі sennheiser за 105 гривень в томуж там тамі,прийшов додому, скинув музло... - все включів... я був в шоці, в мене є плеєр за 400 грн + 100 грн вуха, так там звук реально віддихає... Мінус того шо нема дисплея... Реально респект!!!

- можна уточнити

в мене є плеєр за 400 грн
модель ?

- скільки протримала батарея в режимі прослуховування ?

Хто купував відпишіть

Posted

lerov, даний плеєр на борді купив тільки "neznakomec" тому взнавти свою відповідь можеш написати йому в ПП, так як він є не дуже активний користувач.

Posted

народ, придбав собі цей плеєр. скажу, що своїх грошей він вартий. звук звичайно - барахло, але думаю замінивши навушники буде норм.

Posted

казав , що вже немає !

а тепер кажеш " актуально "

так є плеєри в продажі ?

не коректне було питання в ПП.

плеєри в наявності.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...