Jump to content

Шукаю хто робить - водяна тепла підлога


leviks

Recommended Posts

Posted

все таки думаєте зробити підігрів підлоги? це не поганий варіант, ви не пошкодуєте.

  • 2 weeks later...
Posted

Шукаю хто займається встановленням водяної теплої підлоги

Віктор 050-6346156

[email protected]

Подивися в сторону електрики. Дорожче на етапі встановлення, але зручніше при користуванні і думаю, що буде дешевше (якщо воду гріти газом, то огого як "дешево" вийде).

Електрику зручніше регулювати, легше виставити потрібну температуру + можливість відключати по таймеру зробити, коли нікого немає - не гріти, а перед приходом за годину включати. І текти не буде - 100% :)

Бо водяна підлога буде залежати і від електрики, і від газу, і від води.

Водяний підігрів + газова енергія = Незачот.

Posted

Подивися в сторону електрики. Дорожче на етапі встановлення, але зручніше при користуванні і думаю, що буде дешевше (якщо воду гріти газом, то огого як "дешево" вийде).

Это вы глупость написали насчет того, что газ дороже.

Posted

Это вы глупость написали насчет того, что газ дороже.

Ок, сформулюю інакше. Якщо користуватися теплою підлогою і гріти її з допомогою газу, споживання (обсяг використовуваного газу) в місяць зростає до трьох разів. Зважаючи на те, що тепла підлога займає 1/8 від всієї опалюваної площі. Таким чином користуючись даним типом опалення можна повиходити за ліміти, котрі на сьогодні є в ВолиньГазі. Скажу відразу, що теплоізоляція підлоги і від стін зроблена, і тепло на вулицю не втікає.

Відключати, підключати, регулювати температуру підлоги досить незручно навіть за наявності терморегулятора.

Швидкий підігрів підлоги здійнюється досить повільно в порівнянні з електричним.

Також незручно робити планові відключення по таймеру. З електрикою куди зручніше. Що також дає можливість планувати та економити розхід енергії.

Це така думка склалася в мене продовж 5-річного використання теплої підлоги на газовій енергії. Зараз думаю над тим, щоб додатково встановлювати електричний котел, котрий буде включений послідовно в систему опалення, перед газовим і буде по зонах включатися, коли більш дешева електроенергія. Десь на борді і тема пробігала про тризонні лічильники і т.п.

Вартість залежить від окремого випадку і потрібно окремо рахувати, що буде зручніше та вигідніше в користуванні.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...