Jump to content

Комп'ютерний стіл-краща модель року!


Recommended Posts

Posted

Супер пропозиція тільки до кінця квітня столик 550 грн.,можна придбати за 450 грн.З ВЕСНОЮ ВАС!

Новий комп'ютерний стіл визнаний кращою моделлю року,лідер продаж.Столик розроблений для малогабаритних приміщень. В ньому поєднується якість,зручність та раціональна економія простору.Тумба для паперів, виїджаючи шухляди, полиця під принтер допоможе зберегти місце, впорядкувати робочі документи та переферійні пристої, забезпечить умови комфортної роботи.Діють знижкі на оптові замовлення. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Доставку оплачує замовник.Ціна столика за акцією 450 грн.РОЗМІРИ: 970/620/1350,контактний тел.0987733395

post-9741-0-48898200-1301558889_thumb.jp

Posted

Я так розумію, приїжає він у зібраному вигляді? Чи є інструкція по збору і усі шурупи та інші деталі?

Posted

Я так розумію, приїжає він у зібраному вигляді? Чи є інструкція по збору і усі шурупи та інші деталі?

[/quote

Він приїжджає в на пів розібраному стані,нижня частина + верхня частина,Вам потрібно тільки одне до одного прикрутити.

Пересилка здійснюється транспортною компанією Інтайм,оплати після отримання столика.

Posted

От куда едет стол ?

Мабуть з Рівного, десь в попередній темі вказано, що там офіс фірми.

Posted

а я такой хочю!!!а какая есть еще расцветка??

Це колір яблуня Локарно.Даний столик в такому кольорі є на складі,а в інших кольорах можна зробити.Робота 14 днів.

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Posted

а кудою шнурки волочити (їх же ж буде вагон) і упс де ставити, сканер... трохи не зовсім тойво

Posted

а кудою шнурки волочити (їх же ж буде вагон) і упс де ставити, сканер... трохи не зовсім тойво

хм... а по-моєму все там тайво: для шнурків ззаду стола де системник є певно дірка, упс там де журнали, а сканер біля прінтера зверху.

Posted

а кудою шнурки волочити (їх же ж буде вагон) і упс де ставити, сканер... трохи не зовсім тойво

хм... а по-моєму все там тайво: для шнурків ззаду стола де системник є певно дірка, упс там де журнали, а сканер біля прінтера зверху.

Я з Вами згідна.Все цьому столику хватає.Він невеликий,але дуже функціональний!Принтер,чи сканер розміщується на верхній полиці,а за ніша для системного блоку відкрита.

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...