Jump to content

продаються неодімові супермагніти


Recommended Posts

Posted

продаються неодімові супермагніти.

Річ дуже корисна в побуті.

Дехто знайомий з їх цільовим призначенням, кому цікаво - відповідь в приват або по телефону.

Ціна залежить від розміру магніту.

Мопед не мій:))

Деталі по тел 050 708 70 три8, Сергій.

Posted

для підвищення зацікавленості: магніти сприяють економії холодної/гарячої води, електроенергії.

  • Адміністратори
Posted

... а також детальному ознайомленню з ККУ з огдяду на повідомлення про "сприяють економії холодної/гарячої води, електроенергії."

Posted

для підвищення зацікавленості: магніти сприяють економії холодної/гарячої води, електроенергії.

вже кільком посприяли. На скільки тисяч грн. - не буду писати, але ставте магніти - нам більші премії будуть :-)
Posted

колхоз - діло добровільне

Мопед не мій)

деталі - за телефоном, вказаним вище, я не продавець.

детальному ознайомленню з ККУ

та да, я зрозумів, очевидно - Кінологічний клуб України
Posted

детальному ознайомленню з ККУ

та да, я зрозумів, очевидно - Кінологічний клуб України

та нє мабуть таки кримінальник КЛУБ Ураїни ;)

Posted

storm, ну ти прям фахівець в галузі правознавства, юриспруденції та процесуально-кримінальних відносин ;) (без образ)

на кожну організацію (скільки працюю в Луцьку - постійно бачу) ходять "ходоки" перевірити та записати покази лічильника.

imho якщо їм показати "аспект економії" - що, звісно, їх зацікавить, оскільки на них напевно-шо покладено функції моніторингу лічильників,

і це питання не врегулюється мирним шляхом - підприємству/підприємцю загрожує штраф в розмірі кругленької суми економії (або її перевищення).

наскільки знаю, справи по вище-згаданому кодексу не відкривались.

при цьому ч-ш-ш-ш-ш-ш!!! :unsure: тихо!!!

работніки обленерго не сплять!!!

Posted

storm, ну ти прям фахівець в галузі правознавства, юриспруденції та процесуально-кримінальних відносин ;) (без образ)

якраз і не вгадав. ;)

і це питання не врегулюється мирним шляхом - підприємству/підприємцю загрожує штраф в розмірі кругленької суми економії (або її перевищення).

наскільки знаю, справи по вище-згаданому кодексу не відкривались.

при цьому ч-ш-ш-ш-ш-ш!!! :unsure: тихо!!!

работніки обленерго не сплять!!!

та мені всеодно, що хто робить... кожен має свою голову і хай вирішує сам.

а слово "економія" мені подобається в таком контексті. енергозберігаюча технологія ;)

ну і в кнець як в рекламах ліків, проконсультуйтесь з лікарем перед вживанням економії )

Posted

жадность фраєра на№№№ала...

дитині зрозуміло, що магазин на 1000 квадратів з кучою техніки та електроніки не може хавати енергії на 20 лампочок :)

і по помісячному графіках споживання кіловат все наочно видно.

"шо вам рассказать про Сахалін... на острове харошая пагода"

Posted

"шо вам рассказать про Сахалін... на острове харошая пагода"

почитай коменти. після таких приколів лічильник перестає нормально працювати.

але ж ти певне не в курсі що електролічильники раз в кілька років міняють, перевіряють їх справність..

і як побачать що він "намагнічений", то впаяють добре..

але шо вам розказать... ;)

Posted

Я б з радістю взяв кілька штук для побудови власної вітрелектростанції, але з накрутками ви трохи переборщили.

h__p://magnityk.hmsite.net/?show=category&id=3

Це те що перше в гуглі попалося.

Posted

эх были бы они в виде тора...

можно было поставить с 2х сторон езернет кабеля и компрессировать трафик

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...