Перейти до змісту

2-4.04.2011 покатушка Ковель-Брест-Ковель


Bramin

Рекомендовані повідомлення

Нічо так задумка... :smile-zachot:

Якщо мені не зраджує мій склероз.. то там буде десь 500 км. За 3 дні так нічого навантаження для початку сезону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все ок.. по ходу.. це ж з Ковеля. Я щось про Луцьк подумав.. :blush:

З.І. Топікстартер.. а давай но тут все розпиши... Думаю так більше нороду зголоситься..

Це ж асфальтна покаткаушка має бути, на скільки я розумію.. Мож і поїду. Дай розкладку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачаюсь з просоня перепутав місяці!В суботу в 3/40 виїжаємо електрічкою на Ковель!В 6/10 ми в Ковелі!В 7/00 стаємо на маршрут!до границі 80 км!це десь 11-12 перетин кордону в 14/00 стаємо на обід.І їдемо до 16/00 стаємо на ночівлю!До Бреста залишиться 20-25 км.Зранку в 6/00 встаємо снідаєм в 7/00 виїжаємо на Брест через 1,5годи ми в Бресті.До 15/00 ми в Бресті (музеї,магазини...).Потім вердаємося в ту точку з якої виїхати ранком.Стаємо на ночівлю в 7/00 виїжаємо назад.І дивимся по часу чи встигаємо на електричку на 14/30 чи на 21/15!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уточню.

В учасників бажана наявність слідуючого обладнання... баул, каремат, спальник, палатки.. (в залежності від кількості учасників), запасні камери свого розміру, хоча б 1 запасну покришку на групу, котелок, теплі речі на ніч, миска, ложка, кружка... Мож щось не так.. поправ мене.

ІМХО.. це повноцінний похід першої категорії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це похід 1 к.с. ще треба з собою мати паспорт для перетину кордону!Ну і зразу поміняти Гривні на зайчікі чи на долари!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паспорт полюбе.. а бакси не раджу.. краще все-таки зайчики... попередньо вивчивши всі нюанси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як (де) ви збираєтесь перетнути кордон? якщо не помиляюсь, то велосипедом треба через піший перехід, а хіба вони ще є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додам ще таку інформацію.

В Білорусі ... пари нічному русі трасою ОБОВЯЗКОВО має бути, на лівій нозі і руці, стрічка зі світловідбивачем.

Врахуйте це.. штрафи реальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а, они наверное нужны для проезда в Россию через Белоруссию.

Вообщем лучше это проверить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу в 3/40 виїжаємо з ж/д вокзалу електричкою на Ковель!

в суботу в 3/40 виїжаємо з ж/д вокзалу електричкою на Ковель!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...