Jump to content

Який чай ви купуєте?


kozakOleg

Recommended Posts

Posted

Народ якому чаю хто надає перевагу, зокрема цікавлять марки?

Зокрема сам люблю чорний AHMADTEA, досить смачний смак, подобається ще Батік, Грінфілд...

Цікавить який чай ви пєте (надаєте перевагу)?

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Posted

Хейліс - "Плод страсти" - дуже смачний особливокрупнолистовий, правда чорний, а не зелений. Там не просто аромат маракуї, а її шматочки плавають))) Зелений не пробував.

Хоча полюбляю чай з столовою ложкою лимонного соку-фреш/0,5л, то в такому випадку маракуйа трохи не в тєму.

Posted

Хейліс - "Плод страсти" - дуже смачний особливокрупнолистовий, правда чорний, а не зелений. Там не просто аромат маракуї, а її шматочки плавають))) Зелений не пробував.

Хоча полюбляю чай з столовою ложкою лимонного соку-фреш/0,5л, то в такому випадку маракуйа трохи не в тєму.

Цікаво, якщо чесно то якось не чув про цей чай, я то надаю перевагу чорним чаям, не дуже люблю зелені. А яка середня ціна його?

Posted

Хейліс - "Плод страсти" - дуже смачний особливокрупнолистовий, правда чорний, а не зелений. Там не просто аромат маракуї, а її шматочки плавають))) Зелений не пробував.

ЧОрний теж дуже смачний, і ті шматочки справжні - просто давно не купувала.

А назва яка цікава :). Та і смак божественний. Підсадила на нього багатьох знайомих.

Раніше коштував десь 20 грн.

Грінфілд купувала один раз. Ну дрова і все :( - чи то підробка трапилась, але більше купувати бажання немає.

Posted

Кому цыкаво : Не рекомендую купувати чаЇ Lipton , зокрема пірамідки, її розриваєщ і в кожній є 3-4 гранули ароматизатору, тому вони такі і смачні...

Доречі на цей чай присідаєш,як на мівіну (хоч маленька , але залежність...)

Це знаю не з чуток, просто торговим по ньому працював...

Компанія Юнілевер вибачайте...

Posted

раніше зелений тянь-шань купував часто.. Мені подобалось. але щось він пропав

не скрізь :) - я минулого тижня купувала в магазинчику на Варшавці

Posted

Хейліс - "Плод страсти" - дуже смачний особливокрупнолистовий, правда чорний, а не зелений. Там не просто аромат маракуї, а її шматочки плавають))) Зелений не пробував.

Хоча полюбляю чай з столовою ложкою лимонного соку-фреш/0,5л, то в такому випадку маракуйа трохи не в тєму.

Цікаво, якщо чесно то якось не чув про цей чай, я то надаю перевагу чорним чаям, не дуже люблю зелені. А яка середня ціна його?

В Там-Тамі до 20 грн якщо пам*ять не зраджує. Чайні листочки попадаються навіть цілі. Ще в Там-Тамі купував (приблизно в цьому ж ціновому діапазоні) чай з ароматом ванілі і ще чогось такого)В чорній упаковці такій. Таке враження що не чай п*єш а їси цукерку. Теж дуже смачно.

Імхо, всякі ліптони-батіки - це щоб просто попити чаю (признаюсь, часто такий п*ю). А щоб отримати СПРАВЖНЮ НАСОЛОДУ треба хоча б починати з Хейліса (не пакєтічного).

До речі навпроти 5ї школи поряд з книгарнею відкрився чайний магазинчик на днях, правда, ще не заглядав туди.

Posted

Ахмад з бергамотом :ok2:.

Також китайський пуер, досить специфічний, на любителя. В сухому виді, декотрі сорти мають носково-мишиний аромат :smile3:.

Шановні, підкажіть, з ніг збився шукаючи чорний чай сорту Дарджилінг, в місті жодної точки з ним не знайшов..

demokrat, таки да, вдома вже довгий час пилиться почата пачка "Lipton" Passion Raspberry (чорний чай, малина, маракуйя), треш ще той, як його люди п"ють? :dont:

Posted

Хейліс - "Плод страсти" - дуже смачний особливокрупнолистовий, правда чорний, а не зелений. Там не просто аромат маракуї, а її шматочки плавають))) Зелений не пробував.

Хоча полюбляю чай з столовою ложкою лимонного соку-фреш/0,5л, то в такому випадку маракуйа трохи не в тєму.

Цікаво, якщо чесно то якось не чув про цей чай, я то надаю перевагу чорним чаям, не дуже люблю зелені. А яка середня ціна його?

В Там-Тамі до 20 грн якщо пам*ять не зраджує. Чайні листочки попадаються навіть цілі. Ще в Там-Тамі купував (приблизно в цьому ж ціновому діапазоні) чай з ароматом ванілі і ще чогось такого) Таке враження що не чай п*єш а їси цукерку. Теж дуже смачно.

Імхо, всякі ліптони-батіки - це щоб просто попити чаю (признаюсь, часто такий п*ю). А щоб отримати СПРАВЖНЮ НАСОЛОДУ треба хоча б починати з Хейліса (не пакєтічного).

До речі навпроти 5ї школи поряд з книгарнею відкрився чайний магазинчик на днях, правда, ще не заглядав туди.

Ні - я пакетні взагалі не беру..., ну тільки якщо в дорогу...

Posted

В Там-Тамі до 20 грн якщо пам*ять не зраджує. Чайні листочки попадаються навіть цілі.

Імхо, всякі ліптони-батіки - це щоб просто попити чаю (признаюсь, часто такий п*ю). А щоб отримати СПРАВЖНЮ НАСОЛОДУ треба хоча б починати з Хейліса (не пакєтічного).

Підтримую. Такого чаю в чашку треба кидати зовсім мало, бо листя ну дуже крупне, тому чаю вистачає надовго.

При заварці одразу видно, що це справжній чай.

Грінфілд і Ахмат в порівнянні з "Плод страсти" Хейліс мають багато стебел, а не самого листя. І коли чай закінчується, їх особливо видно на дні. Пити такий чай не дуже приємно, я кажу на ті стеблинки "дрова" :).

Posted

Ахмад з бергамотом :ok2:.

Також китайський пуер, досить специфічний, на любителя. В сухому виді, декотрі сорти мають носково-мишиний аромат :smile3:.

Шановні, підкажіть, з ніг збився шукаючи чорний чай сорту Дарджилінг, в місті жодної точки з ним не знайшов..

demokrat, таки да, вдома вже довгий час пилиться почата пачка "Lipton" Passion Raspberry (чорний чай, малина, маракуйя), треш ще той, як його люди п"ють? :dont:

на старому ринку є точка там де хімія зліва відщ центрального ряду, там мужик родає, всі кажуть на нього пожарнік, в нього багато чаїв , він сам контрабас десь достає , в нього можуль бути цікаві чаї...

І ціни в нього супер!!!!

Posted

А ще раджу іноді пити трави різних видів - головне не переборщити і не змішувати все на купу.

Періодично п"ю м"яту з мелісою, травки для очищення організму. І корисно, і дуже смачно :).

Posted

Ахмад чорний. просто подобається. Якщо ж не вдасться купити його, то беру Батік.

Posted

КАРПАТСЬКИЙ чай з плодів, ягід та трав :ok: . останнім часом купував по декілька різних пачок чаю, пробува-тестував-вибирав, зупинився на Карпатському! (чай схожий на компот, п'ю без цукру)

Posted

Купив не так давно на Закарпатті місцевий чай Бадьорість. Такий смачний.

Зараз ходжу шукаю де б у нас щось подібне знайти.

Posted

Перечислені маркі - чай "пролетарський".

З полуницею, мятою і іншими травами також не чай, а відвар.

Нормальний чай в ціні старує від 20 грн за 50 грам.

Він має свій запах доволі незвичний (ваняє так сказать), і штирить, BACbOK не дасть збрехать.

Posted

Нормальний чай в ціні старує від 20 грн за 50 грам.

Він має свій запах доволі незвичний (ваняє так сказать), і штирить, BACbOK не дасть збрехать.

Нє, штирить "зелений чай" по 50 грн і більше за 10 грам))) Але це тема для іншої розмови :rolleyes:

Posted

Перечислені маркі - чай "пролетарський".

З полуницею, мятою і іншими травами також не чай, а відвар.

Нормальний чай в ціні старує від 20 грн за 50 грам.

Він має свій запах доволі незвичний (ваняє так сказать), і штирить, BACbOK не дасть збрехать.

Нас ДУРЯТЬ!, на пачках пишуть, що це чай, а не відвар.

Кому вірити?

Наприклад: чай з плодів, ягід та трав (переписано з пачки)

Posted

зеленый, самый простой, байховый. в качестве основы. а еще различные травы и ягоды в сушеном виде (мята, мелисса, розмарин, шиповник), которые при заварке сам добавляю для вкуса и аромата

Posted

Нє, штирить "зелений чай" по 50 грн і більше за 10 грам))) Але це тема для іншої розмови :rolleyes:

Не вірно ти мене зрозумів :closedeyes: . Я мав на увазі саме чай (улун, пуер) спробуй. Штирить - поняття відносне, скоріше змінює настрій на більш позитивний лад, заспокоює.

А якщо ти про Марі Хуанку, то відваром від листя лікують

воспалительных заболеваниях мочевыводящей системы (циститы, уретриты), при кашле, геморрое и желтухе.почки в камнях, При астме принимают как отвар
Если у кормящей матери недостаточно молока, то можно пить эмульсию из конопляных семян.

Гугля в допомогу лікбезу

Це все про посівну (не колбасящу).

Мати моя лікувалась, я спробував пити....холодний ще можна. Мені краще покурить. Гідропон - Цени від 90 грн за грам і вище. (Буває 2-3 грами за 150 грн.) Кароч, тупо якій сорт така й ціна.

Сорі за офтоп.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...