Jump to content

Кортеж Мєдвєдєва


BARAKUDA

Recommended Posts

Posted

Та нормально... по-перше Чєчня, по-друге спеціально так робиться щоб не було зрозуміло в якій машині САМ, по-третє його повинні супроводжувати міністр МВС, місцевий губернатор, спецслужби і так далі. А в кожного ще своя свита, жополизи, охорона. Це ж не з Кремля додому.

Posted

Мені тут не було чим зайнятись, тому нарахував приблизно 94 автомобілі (плюс/мінус 3) :blink:. Моджахедам пора переходити на щось більш масове.

Posted
в даному випадку кіллеру потрібно користуватись системою Град , щоб досягнути своєї цілі.
І то не факт шо не свалить з-під вогню ;)
Posted

Пріори якось не в тєму :rolleyes:

Пріори типу захисту від кумулятивних протитанкових .снарядів

Posted

А что странного то в этом ролике?

правильно сказанно

щоб не було зрозуміло в якій машині САМ, по-третє його повинні супроводжувати міністр МВС, місцевий губернатор, спецслужби і так далі. А в кожного ще своя свита, жополизи, охорона. Це ж не з Кремля додому.

Естественно, что марки и цвета машин будут одинаковые, не ралли ж Париж - Дакар, где каждое авто отмечено индивидуальными символами и расцветкой...

и количество машин достаточно нормальное... вот только интересно было б посмотреть на место парковки этих машин, и как они по населённым пунктам гоняют..

Posted

в даному випадку кіллеру потрібно користуватись системою Град , щоб досягнути своєї цілі.

та ні, тут для надійності потрібно Буратино застосувати... ото їх піджарило б...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...