Перейти до змісту

Робота в веб-студії


firsyura

Рекомендовані повідомлення

В команду веб-студії потрібні нові сили!

Потрібні:

- програміст (Javascript, PHP, бажано знання MVC, досвід роботи з фреймворками являється плюсом)

- веб-дизайнер (вміння верстати свої макети обов’язкове)

Робочий графік:

9-00 до 18-00 з пн по пт.

З/П від 3000грн, залежно від швидкості і якості виконання задач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Web-Logic

Офіційне працевлащтування. Знаходимось на Карбишева,2 (Волинський шовковий комбінат біля університету Україна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в обіду, але тестовим завданням буде: "добавити кнопки Последние новости, Галерея, О нас, Услуги на сайт: http://web-logic.org.ua/" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть теми не в нашому сайті, який доречі зараз оновлюємо, а в пошуку спеціалістів для нашої команди. Якщо пропозиція не цікава - не флуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не стригитесь у лысого парикмахера. Он не ценит Ваши волосы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працевлаштування?

Вище писав - офіційне працевлаштування, після випробувального терміну, який звичайно оплачується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никогда не стригитесь у лысого парикмахера. Он не ценит Ваши волосы.

Твой ответ в этой теме не совсем в тему, или ты просто не понимаешь в чем состоит суть вопроса в этой теме, проходи мимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- веб-дизайнер (вміння верстати свої макети обов’язкове)

«И жнец, и швец, и на дуде игрец». Базуючись на власному досвіді, скромному, скажу, що це практично нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- веб-дизайнер (вміння верстати свої макети обов’язкове)

«И жнец, и швец, и на дуде игрец». Базуючись на власному досвіді, скромному, скажу, що це практично нереально.

В нас в команді вже працює така людина і це реально. Просто саме веб-дизайнер має розуміти, що він малює не "гарну" картинку, а макет, який буде в майбутньому верстатись.

Хоча згідний з Вами - знайти таких людей нереально, але зробити з дизайнера - веб-дизайнера реально і ми в цьому допоможемо йому ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в команді вже працює така людина і це реально.

Я маю на увазі, що одна людина не зможе робити якісний, продуманий дизайн, котрий буде працювати та робити правильну, семантичну верстку.

Це профейсії зовсім різних напрямків, кардинально різних. І в кожному напрямку потрібно розвиватися. А за двома зайцями не набігаєшся.

Ну і зверстати можна практично будь-що. Все залежить від класу спеціаліста.

А дизайнер має бути підготовленим до веб-дизайну і розуміти для чого це все робиться.

Я ще повірю в програміста/верстальника, але і це я не вважаю правильним. Версткою повинна займатися людина, котра займається версткою, а програмуванням - програміст. Звичайно програміст має знати основи верстки і вміти підправити, знайти глюки, але верстати загалом він не повинен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую.

Дизайнер, верстальщик і программіст мають бути спеціалістами саме в своїй сфері, але розуміння загальних положень є ознакою професіоналізму.

В першому повідомленні теми я мав на увазі, що нам потрібен дизайнер-професіонал, можливо перегнув з версткою))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неужели в нашем городе нет людей которые хотят работать в этом направлении?

АП темы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неужели в нашем городе нет людей которые хотят работать в этом направлении?

С новыми силами и за "З/П від 3000грн, залежно від швидкості і якості виконання задач. " - врядли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас зарплати немає, в нас не ставка. На мою думку ставка має бути на заводі, а в такій сфері - все залежить від твого рівня. Якщо ти вийдеш на рівень 10000грн - це буде добре.

Мені ж невідомо рівень твоїх можливостей. Тому я написав від 3000грн, люди із нижчим заробітком в місяць в нашій команді - не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас зарплати немає, в нас не ставка. На мою думку ставка має бути на заводі, а в такій сфері - все залежить від твого рівня. Якщо ти вийдеш на рівень 10000грн - це буде добре.

Мені ж невідомо рівень твоїх можливостей. Тому я написав від 3000грн, люди із нижчим заробітком в місяць в нашій команді - не потрібні.

я не о себе, я уже уровень в 10000грн прошел. это было сказано о ситуации вообще, программеры очень балованые щас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

программеры очень балованые щас

я думаю під ті задачі достаньо просто знати php, чи я не правий?

Чи ви будете писати мегапарсерси на мільйони об'єктів?

Що там такого складного в php, переробити тему, двигун - ось і все чи я не правий?

В користь цієї теорії говорить і те, що верстальника і програмера ви навіть не розділили по зарплатам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю під ті задачі достаньо просто знати php, чи я не правий?

А Javascript?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неужели в нашем городе нет людей которые хотят работать в этом направлении?

То что ви создали свою “веб-студию“ это очень хорошо и флаг вам в руки, но не факт, что через год-два вы останетесь на плаву. Программисты в Луцке балованные и цифрой в 3к особо никого не удивишь. А работать они будут в этом направлении в любом случае с вами или без вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Javascript?

Максимум калькулятор на сайті, менюшку, або такі ефекти як в них на сайті - імхо можна зробити взагаплі не знаючи JS

То что ви создали свою “веб-студию“ это очень хорошо и флаг вам в руки, но не факт, что через год-два вы останетесь на плаву

Я сумлінно веду підрахунок луцьких "веб-студій", на даний момент там вже 18 позицій. Висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Максимум калькулятор на сайті, менюшку, або такі ефекти як в них на сайті - імхо можна зробити взагаплі не знаючи JS

Если за это все - 3К грн, то вроде и нормально. Получается, что бонусы только за "бажано знання MVC, досвід роботи з фреймворками являється плюсом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята вы что на базаре или вам поговорить негде, мы ищем людей которые заинтересованы в работе, а не создали тему что бы тут развивался флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сумлінно веду підрахунок луцьких "веб-студій", на даний момент там вже 18 позицій.

Можно ссылки на их сайты в ПМ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...