Перейти до змісту

Медична довідка


Shraick

Рекомендовані повідомлення

Потрібна медична довідка в автошколу, хто може посприяти в її отриманні, без наявності сертифікатів з психіатричної лікарні(Ліпіни) та наркодиспансера, без здачі крові і т.д.

Буду вдячний за будь-яку інфу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, що тут такого складного щоб самому пройти? За 2-3 години можна спокійно все зробити (якщо результати аналізу швидко дадуть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shraick, ты психически неуравновешеный нарик или просто лень потратить пару часов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, що тут такого складного щоб самому пройти? За 2-3 години можна спокійно все зробити (якщо результати аналізу швидко дадуть).

Не розумієш, то й мовчи. Не треба мені розказувати скільки воно все робиться, я й так це прекрасно знаю.

Shraick, ты психически неуравновешеный нарик или просто лень потратить пару часов?

Аха, я асихічноневірвноважений наркоманом зі стажем. :D Лінь зовсім не при чому.

З.І. В силу певних причин, не можу отримати сертифікат в Ліпінах.

З.І.І. Шановні, хто може допомогти по суті будь-ласка, для флуду є інші теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно проходив, 2 дні і 50 грн максимум і в тебе є все)

щоб купити - розказували около 200 гривень.

вопрос: так навіщо платити більше?

та ти не бійся, в ліпінах дятько нічого не питає, просто ставить штамп і розписується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно проходив, 2 дні і 50 грн максимум і в тебе є все)

Молодець, купи собі чупа-чупс. Я проходив її за пів дня і що далі?

Сертифікат з Ліпін зараз біля 14 грн. сертифікат з накродиспансера 40 грн. і за довідку на основі цих сертифікатів 60 грн. Це все офіційні внески. Де ти її за 50 грн. "вкрав" загадка.

та ти не бійся, в ліпінах дятько нічого не питає, просто ставить штамп і розписується

Хто тобі сказав шо я боюсь, був я в Ліпінах, і там не "просто ставлять штамп і розписуються", якшо в тебе з розумом туго, повторю: "В силу певних причин, не можу отримати сертифікат в Ліпінах."

З.І. Закриваєм, необхідну інформацію я вже отримав. Дякую всім хто відгукнувся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...