Jump to content

FireFox 4


BACbOK

Recommended Posts

Posted

Вчора обновив до 4-ї версії, ІМНО сторінки стали шустріше відображатись. Сподобалась панорама (групування вкладок), якраз те чого не хватало.

Posted

жаль, что сейчас FF оказался таким себе неповоротливым кабанчиком и в роли догоняющего.. а всего-то года три назад был отличный браузер. я и сейчас по привычке использую, но чувствую, что уйду таки на chrome

Posted

Mozilla 1.7 найкращий і найшвидший браузер for me.

Firefox 1-1.5 - класний, але вже набагато повільніший.

Крім того, є деякі функції які є в Mozilla і втрачені в Firefox...

От думаю, може на хабр статтю запостити про втрачені можливості? а то нове покоління вже й не знає що то за браузер був.

Єдиний мінус Мозіли - вона не підтримує сучасний Ajax

Posted

background-image швидше грузить ніж <img> поки єдине, що приємно здивувало. Вот би ще ІЕ був хочаб, як ФФ.

Posted

imho,

основное достоинство FF : масса плагинов, местами просто уникальных; качественный и быстрый (если страница не перегружена JS/flash) рендеринг HTML4

и недостатки : невероятные утечки памяти, которые не поддаются контролю. особенно если сайты со сложными Flash роликами или ajax

Posted

Щодо втрати ОЗП простору засобами ФФ я підтверджую, невже Хром тут кращий, запитую?

Posted

Класний браузер, але хром кращий...

Той хто займається веб-розробкою вже сьогодні може спокійно переходити на хром. Додатків може і не так багато, але є досить пристойні (в чомусь навіть кращі).

Posted

Щодо втрати ОЗП простору засобами ФФ я підтверджую, невже Хром тут кращий, запитую?

Уху

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...