Jump to content

Продам нові девайси до ПК.


Recommended Posts

Posted

Усі нижче вказані девайси продаються в м.Ковелі.

Я часто буваю в м.Луцьку.

Якщо щось цікавить, звертайтесь.

Про свій наступний візит повідомляю в темі.

Для оптовиків (від 300 грн. за замовлення) спеціальна доставка в м.Луцьк (за домовленістью)

-

USB Bluetooth

ee0c559cf2ba.jpg

Не потребує встановлення додаткових драйверів (XP, Vista, W7).

Сумісний з XP, Vista, W7.

Ціна: 20грн. за штуку.

(10шт. і більше - 16грн. за штуку).

* * *

Веб-камера (300K Pixel with 6-LED)

b2da2aac84fa.jpg3e12c7773cfe.jpg

Без мікрофона, з підсвіткою.

Ніяких проблем з драйверами ( ХР, W7).

Прекрасно працює в Скайпі.

Ціна: 50грн. за штуку.

(3шт. і більше - 45грн. за штуку).

* Картинку з цієї камери можна побачити зв'язавшись зі мною Skype: yriy_remonters

(буваю в Skype періодично)

* * *

Перехідник двонаправлений (SATA->IDE, IDE->SATA)

0069bc4e7ed1.jpg

Легко встановлюється та не потребує додаткових драйверів.

В комплекті перехідник, кабель SATA (43см.) и кабель живлення (25см.).

Фото за посиланням: Альбом

Ціна: 47грн. за штуку.

(3шт. і більше - 43грн. за штуку).

* * *

Флешка до 1000G !

b4aa385fdded.jpg

Пристрій для використання HDD від ноутбука (2.5', SATA) в якості компактного переносного накопичувача інформації.

Перевіряв працездатність з диском FUJITSU MHY2120BH (120G).

Передача фільма 1,5G с мого ноутбука проходила на швидкості 20 (18-22) MB/s.

- Зручний, легкий, компактний.

- Алюмінієвий корпус.

- Відсутність зовнішнього джерела живлення (за рахунок підключення живлення з двух USB портів).

- USB 2.0 (USB 1.1)

- W7/XP/2000/ME/98SE/Mac OS

Комплектація:

- корпус

- кабель Y-USB

- чохол

- інструкція (англійска)

Фото за посиланням: Альбом

Ціна: 60грн. за штуку.

(3шт. і більше - 54грн. за штуку).

* * *

HUB USB 2.0 - 4 порта (кабель-1м.)

e179e28eec81.jpg

Зручні в експлуатації:

- кабель - 1 метр;

- велика відстань між портами - підключаємі пристрої не заважають один одному.

Фото за посиланням: Альбом

Ціна: 45грн. за штуку.

(3шт. і більше - 41грн. за штуку).

-

  • Replies 288
  • Created
  • Last Reply
Posted

Планую приїзд в м.Луцьк на цьому тижні (попередньо на 25 березня).

Веб-камери тимчасово відсутні. Дуже скоро розкуповуються.

Замовлені. Як тільки будуть в наявності повідомлю в темі.

Posted

remonters, в резерв Флешка до 1000G ! и HUB USB 2.0 - 4 порта (кабель-1м.), номер мобільного скиньте в приват або стукніть в асю домовимося.

Posted

remonters, в резерв Флешка до 1000G ! и HUB USB 2.0 - 4 порта (кабель-1м.), номер мобільного скиньте в приват або стукніть в асю домовимося.

Домовились про зустріч.

Posted

Буду в Луцьку 25 березня зранку (з 7.40-8.00год ЖДвокзал., 8.20 -8.50 в районі ЦУМу, в 9.00 виїзджую назад додому).

Хто бажає зустрітись (подивитись, купити) контакти пишіль особистим повідомленням, взамін відправлю свої.

Posted

Коли будеш в луцьку!!!!!!!!!

Я не можу передбачити слідуючий візит. Поїду як назбирається певна кількість замовлень (від 250грн.).

Якщо щось цікавить, пишіть в приват з номером мобільного.

Перед плановим візитом зателефоную. Обсудимо актуальність покупки, деталі зустрічі, і т.п.

Також відпишуся про деталі візиту в темі на форумі.

Posted

Веб-камери є в наявності.

Сьогодні отримав.

Деталі в першому повідомленні - Веб-камера (300K Pixel with 6-LED)

Планую приїзд в Луцьк в кінці наступного тижня.

Posted

Завтра (13.04.2011р.) буду в Луцьку з 11.00г. до 14.00г.

Якщо хто хоче щось придбати з девайсів в першому пості пишіть в приват.

Візьму з собою. Зізвонимся, зустрінемся.

Posted

коли ти знов будеш в луцьку?

хочу купити HUB USB.

Поки що сам не знаю. Можливо на наступному тижні.

Перед поїзкою наберу Вас по телефону.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...