Перейти до змісту

Кадрова служба


bohgdan

Рекомендовані повідомлення

Попросили мене дізнатись тому звертаюсь до форумчан.

Є у нас в Луцьку газета "Навчання та робота" у них як виявилось є своя кадрова служба яка шукає роботу. Але умови у них якісь досить цікаві, ти подаєш безкоштовне оголошення у газету а вони якщо у них зявляється ваканція самі тобі телефонують і пропонують роботу, та при реєстрації їм потрібно сплатити 250грн. Якщо робота тобі не підійшла зобовязуються шукати надалі поки не знаюдуть.

Так от питанячко можливо хтось з ними стикався, просвітіть щодо їхньої чесвності. Чи реально пропонують роботу чи посилають за адресами яких насправді не існує в природі. Буду вдячний за інформацію а то люди не хочуть ризикувати грошима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMXO краще піти в нормальне кадрове. ) де процент беруть уже із першої зарплати.

Приклад Квадрат Зданевича. Тел. 292102

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через газету "Навчання та роботу" я колись знайшла роботу в самій газеті, заплатившу певну суму за реєстрацію)). Пропрацювавши там 1 рік (2004 - 2005рр.), не спостерігала, щоб народ дурили. Зараз не знаю як справи з цим у них. Тоді все було чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросили мене дізнатись тому звертаюсь до форумчан.

Є у нас в Луцьку газета "Навчання та робота" у них як виявилось є своя кадрова служба яка шукає роботу. Але умови у них якісь досить цікаві, ти подаєш безкоштовне оголошення у газету а вони якщо у них зявляється ваканція самі тобі телефонують і пропонують роботу, та при реєстрації їм потрібно сплатити 250грн. Якщо робота тобі не підійшла зобовязуються шукати надалі поки не знаюдуть.

Так от питанячко можливо хтось з ними стикався, просвітіть щодо їхньої чесвності. Чи реально пропонують роботу чи посилають за адресами яких насправді не існує в природі. Буду вдячний за інформацію а то люди не хочуть ризикувати грошима.

Імхо, в Луцьку такі кантори, що посилають на неіснуючі роботи, довго не затримуються і їх дуже швидко "палять" на Борді і не тільки. "Навчання та робота" працюють вже не перший рік, тобто вони явно не з цих лохотронщиків. Маючи власну газету, вони отримують оголошення з перших рук, тобто реальні вакансії в них - не рідкість. І все ніби добре: подали оголошення, з'явився роботодавець, оплатили кадровій службі 250 грн, пішли стажуватися. Але, завжди є оте "але", з того що озвучили виходить, що якщо після співбесіди чи стажування, вам відмовлять у прийнятті на роботу, то кадрова служба грошей не повертає, а продовжує шукати роботу. По факту, послуга вже оплачена, фінансового інтересу для служби ви більше не представляєте, тому кращі вакансії будуть діставатися тим, хто ще не виклав 250 грн, а вам буде достатньо підкинути що-небуть, хоча б раз в місяць, щоб ви не змогли звернутися в управління захисту прав споживачів чи іншу інстанцію. І, ніби, не лохотрон, але багато луцьких кадрових агенств цим грішать, бо на сьогоднішній день нормальних вакансій явно менше нормальних працівнків.

Сам збираюся скористатися послугами цих агенств, але ще не визначився в яке буду звертатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попросили мене дізнатись тому звертаюсь до форумчан.

Є у нас в Луцьку газета "Навчання та робота" у них як виявилось є своя кадрова служба яка шукає роботу. Але умови у них якісь досить цікаві, ти подаєш безкоштовне оголошення у газету а вони якщо у них зявляється ваканція самі тобі телефонують і пропонують роботу, та при реєстрації їм потрібно сплатити 250грн. Якщо робота тобі не підійшла зобовязуються шукати надалі поки не знаюдуть.

Так от питанячко можливо хтось з ними стикався, просвітіть щодо їхньої чесвності. Чи реально пропонують роботу чи посилають за адресами яких насправді не існує в природі. Буду вдячний за інформацію а то люди не хочуть ризикувати грошима.

Непогана "Интер-консул" колись сам через них знайшов роботу , а потім через них і підібрав непоганий персонал(будуть питання звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана "Интер-консул" колись сам через них знайшов роботу , а потім через них і підібрав непоганий персонал(будуть питання звертайтесь.

Я б посперечався, бо також мав з ними діло, але краще вставлю цитату:

А от по величині поборів з людей я всіх описати не можу, бо не про всіх знаю, приведу лише два на мою думку кращий та гірший варіант.

Почну з гіршого: "Інтер Консул" По великій кількості джерел інформації агенство замішане з махунаціями, прямо кажучи - лохотрон. Вони вступають в зговір з деякими роботодавцями і отримують з того обоюдну вигоду. Бере агенство 30-40% від майбутнього окладу зразу наперед при направленні тебе на фірму (коли інші агенства брали лише після того як людина пройшла випробувальний термін). Роботодавець канешно радує тебе майбутнім просто абалдєнним окладом (агенству ж треба нормальні проценти, чи не так?) але на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн. Людина погоджується, платить агенству проценти з повного окладу, а після витікання терміну людина звісно ж не підходить роботодавцю. І агенство заробляє, і роботодавцю постійний потік дешевої роб. сили.

А після того як я зустрів вакансію від Інтер-консула на дезігнера в луцьку з окладом 800 у.о. я остаточно розставив для себе останні крапки над "ю".

Тепер краще: по моїй інформації переважає "Навчання та Робота", оскільки з самого початку вони не брали ніяких відсотків, а брали одну фіксовану мзду за пошук роботи, і поки не влаштуєшся вони будуть шукати. А основна перевага те що в них ще й спеціалізована газета по роботі, тобто варіантів вакансій може бути більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана "Интер-консул" колись сам через них знайшов роботу , а потім через них і підібрав непоганий персонал(будуть питання звертайтесь.

Я б посперечався, бо також мав з ними діло, але краще вставлю цитату:

А от по величині поборів з людей я всіх описати не можу, бо не про всіх знаю, приведу лише два на мою думку кращий та гірший варіант.

Почну з гіршого: "Інтер Консул" По великій кількості джерел інформації агенство замішане з махунаціями, прямо кажучи - лохотрон. Вони вступають в зговір з деякими роботодавцями і отримують з того обоюдну вигоду. Бере агенство 30-40% від майбутнього окладу зразу наперед при направленні тебе на фірму (коли інші агенства брали лише після того як людина пройшла випробувальний термін). Роботодавець канешно радує тебе майбутнім просто абалдєнним окладом (агенству ж треба нормальні проценти, чи не так?) але на випробувальний термін 3 міс отримуватимеш якіхось 400-600 грн. Людина погоджується, платить агенству проценти з повного окладу, а після витікання терміну людина звісно ж не підходить роботодавцю. І агенство заробляє, і роботодавцю постійний потік дешевої роб. сили.

А після того як я зустрів вакансію від Інтер-консула на дезігнера в луцьку з окладом 800 у.о. я остаточно розставив для себе останні крапки над "ю".

Тепер краще: по моїй інформації переважає "Навчання та Робота", оскільки з самого початку вони не брали ніяких відсотків, а брали одну фіксовану мзду за пошук роботи, і поки не влаштуєшся вони будуть шукати. А основна перевага те що в них ще й спеціалізована газета по роботі, тобто варіантів вакансій може бути більше.

я з ними мав справу в 2007 р ,можливо зараз змінилось все не в кращу сторону, але я був задоволений співспрацею з ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я з ними мав справу в 2007 р ,можливо зараз змінилось все не в кращу сторону, але я був задоволений співспрацею з ними

А я в 2006, але відгуки моїх знайомих і тут на форумі кращі не стали. Я не стверджую, що вони кидали, навіть тут на форумі є позитвні відгуки про них, але я мав можливість порівняти і це порівняння вийшло не на їхню користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не користувався послугами "шукачів вільних вакансій" і не збираюся, рекомендую нашим форумчанам вчитися шукати самим, це може принести Вам в стократ кращі результати аніж працюючи і оплачуючи послуги КА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не користувався послугами "шукачів вільних вакансій" і не збираюся, рекомендую нашим форумчанам вчитися шукати самим, це може принести Вам в стократ кращі результати аніж працюючи і оплачуючи послуги КА.

аргументуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) В мережі існує дуже багато сайтів, де можна розмістити своє резюме+пошукати вільні вакансії, при чому ефективність їх для Вашого пошуку може складати приблизно 50-70%, такий спосіб пошуку підходить для більшості відомих на сьогодні спеціальностей.

2) Навіть Луцька дошка (чи будь-який інший, не менш потужний і поважний форум) може прислужитися Вам набагато краще, ніж КА (кадрове агенство).

3) Якщо Ви спеціаліст у сфері інформаційних технологій, то можете починати реєструватися на великих сайтах фрілансерів, можливо Ви таким чином станете заможною людиною, робота вдома, спокійна обстановка т.п.

4) Можна також скористатися методами ХХст: преса, біржа, оголошення на стовбах, але далеко не для кожної спеціальності.

Сила: багато кому варто зрозуміти, що пошук роботи - це теж робота, якщо Ви вмієте її виконати вірно, то Ви зможете впоратися із обов'язками, які на знайденій Вами роботі Вам запропонують. Пам'ятайте, тільки Ви ТОЧНО знаєте, що Вам потрібно, а якщо ні, то задайте питання: невже хтось краще знає це за Вас.

Мій досвід: Я знайшов собі роботу (хоч і не офіційну, проте добре оплачувану) на Луцькій дошці у Серпні місяці, і донині там працюю, маючи в середньому 2500 грн не напружуючись. Проте варто зауважити, що більшість, хто відписував у тему, де я знайшов цю роботу негативно уявляли її зміст.

Бажаю Вам успіхів.

Володимир Ш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) В мережі існує дуже багато сайтів, де можна розмістити своє резюме+пошукати вільні вакансії, при чому ефективність їх для Вашого пошуку може складати приблизно 50-70%, такий спосіб пошуку підходить для більшості відомих на сьогодні спеціальностей.

У більшості випадків, роботодавець не буде марнувати свій час у пошуку робітників перебираючи кандидатів на сайті, йому легше самому створити на сайті вакансію за 5 хвилин і отримати на почту кучу резюме. Наприклад моє резюме є на більшості популярних таких сайтів, результат - 2-3 пропозиції лохотронщиків за пів-року і жодної нормальної пропозиції. А коли сам шукаєш, то бачиш, що 90% вакансій від кадрових агенцій. Звичайно є смисл поритися і в тих 10%, але ти явно завищуєш цифри, коли пишеш про ефективність в 50-70%.

2) Навіть Луцька дошка (чи будь-який інший, не менш потужний і поважний форум) може прислужитися Вам набагато краще, ніж КА (кадрове агенство).

На Борді краще пропонувати роботу, а не шукати: тут бєздєльніків, хоч греблю гати. Шаряться навіть ті, хто мають роботу.

3) Якщо Ви спеціаліст у сфері інформаційних технологій, то можете починати реєструватися на великих сайтах фрілансерів, можливо Ви таким чином станете заможною людиною, робота вдома, спокійна обстановка т.п.

а якщо не спеціаліст?

4) Можна також скористатися методами ХХст: преса, біржа, оголошення на стовбах, але далеко не для кожної спеціальності.

біржа=безкоштовне кадрове агенство, підприємців там не люблють. Оголошення на стовпах роботодавець не клеїть!!! - це брєд або лохотрон або знову ж таки кадрове.

Сила: багато кому варто зрозуміти, що пошук роботи - це теж робота, якщо Ви вмієте її виконати вірно, то Ви зможете впоратися із обов'язками, які на знайденій Вами роботі Вам запропонують. Пам'ятайте, тільки Ви ТОЧНО знаєте, що Вам потрібно, а якщо ні, то задайте питання: невже хтось краще знає це за Вас.

Мій досвід: Я знайшов собі роботу (хоч і не офіційну, проте добре оплачувану) на Луцькій дошці у Серпні місяці, і донині там працюю, маючи в середньому 2500 грн не напружуючись. Проте варто зауважити, що більшість, хто відписував у тему, де я знайшов цю роботу негативно уявляли її зміст.

Бажаю Вам успіхів.

Володимир Ш.

До всього треба підходити комплексно і не виключати будь-яку можливість для пошуку, і кадрові і запропоновані тобою. Кадрові агенства - це фактично єдині заклади, які наймаються працювати на безробітних, правда, не всі КА розуміють хто їх кормить і ставляться до своїх працедавців занадто зверхньо. Одне луцьке КА, я точно оминатиму 10 дорогою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім того всього не треба забувати, чим більше вмієш - більший шанс десь зачепитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогана "Интер-консул" колись сам через них знайшов роботу , а потім через них і підібрав непоганий персонал(будуть питання звертайтесь.

НА фоні величезної кількості відгуків про кидалово "Інтер-Консула" склалось враження що саме кадрове пішло в інтернет виправляти підмочену репутацію.

Мій досвід: Я знайшов собі роботу на Луцькій дошці у Серпні місяці, і донині там працюю, маючи в середньому 2500 грн не напружуючись.

^_^

Лишається надіятись що адміністрація, що розміщала тут обяву про роботу, не прочитає цей пост і не почне активно напружувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя адміністрація знаходиться у Франкфурті на Майні, і зовсім не розуміє кирилицю :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя адміністрація знаходиться у Франкфурті на Майні, і зовсім не розуміє кирилицю :smile3:

а шо за робота? якісь продажі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газета Навчання та робота, з свіжого номера газети обзвонив по 5 оголошеннях, всі сказали шо ці оголошення були актуальні 3-4 тижні тому. Робим висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А хороше кадрове агенство в Луцьку хтось може порадити? В яке агенство варто звернутись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...