Jump to content

Де пропала тема?


Recommended Posts

Posted

Ніхто не знає де з цієї гілки пропала тема з лезами до бриття?

Після відповіді видаляйте тему.

Posted

Ніхто не знає де з цієї гілки пропала тема з лезами до бриття?

Після відповіді видаляйте тему.

Точно знаю, що теми продажу тієї бордівчанки були закриті модератором за недотримання правил розділу Барахолка.

А потім, видно, їх ще й видалили.

Posted

Ніхто не знає де з цієї гілки пропала тема з лезами до бриття?

Після відповіді видаляйте тему.

Точно знаю, що теми продажу тієї бордівчанки були закриті модератором за недотримання правил розділу Барахолка.

А потім, видно, їх ще й видалили.

Жалко, а я леза ждав(((

Тепер знов нада буде рушником бритись))))

Закривайте тему.

Posted

Жалко, а я леза ждав(((

А приватне листування для чого існує? ^_^

ну як...про щось приватненьке домовитись;-)

Posted

Жалко, а я леза ждав(((

А приватне листування для чого існує? ^_^

ну як...про щось приватненьке домовитись;-)

Ха-ха. Це було риторичне питання.

Якщо так:

А не можна про довгоочікувані леза домовитись через приват? :P

О, диво! Вона повернулась! :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



×
×
  • Create New...